30.05.04, 10:07
Mam zamiar zabrać bo lubię wiedzić gdzie jestem. Może zgomadzę parę
waypointów. Nie robią przypadkiem na miejscu problemów na widok tego
urządzenia? Szukałem w necie i znalazłem tylko parę postów z końca XX wieku
że problemy jednak były. Ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka