Gość: BEKA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.03, 11:00 CZY KTOŚ BYŁ W TYM HOTELU? BARDZO PROSZĘ O WSZELKIE OPINIE BO MUSZĘ SIĘ ZDECYDOWAĆ W CIĄGU 2 TYGODNI! DZIĘKI. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: danka81 Re: LA PERLA / HURGHADA IP: *.acn.waw.pl 26.08.03, 13:44 www.iglutropical.com/property.cfm?propertyid=1635 www.laperla-hotel.com/welcome.htm www.oasistours.com.pl na te stronke, na link "nowe hotele" potem Egipt i hotel La Perla to wszystkie strony,które udało mi się znaleźć. Jadę tam ze znajomymi 5.09 z Oasisu, hotel ten został mi polecony(jako jeden z tych tańszych hotelików) przez panią w moim biurze podróży-brzmi pewnie dziwnie, ale mam zaufanie do zdania tej kobiety-w zeszłym roku Turcja hotel 2,5* i było bardzo fajnie też z jej polecenia! Hotel nie jest duży, do plaży trzeba przejść przez "wydmę" ok. 350 m. Zieleń dookoła budunków, wieczorami organizowane są imprezy. O jedzeniu słyszałam różne opinie, więc nie mogę jednoznacznie wypowiedzieć się w tym temacie. Co prawda, podobno w Samaka Beach (ta sama cena) jedzenie jest słabsze i jest centralna klimatyzacja-ale są to opinie tylko zasłyszane i nie mogę zaświadczyć o ich prawdziwości:) życzę miłego wypoczynku, pozdrawiam!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Beata Re: LA PERLA / HURGHADA IP: 217.8.161.* 26.08.03, 15:21 Ja byłam w tym hotelu, ale 3 lata temu i byłam zadowolona. Wtedy pokoje były duże, czyste, sprzątane codziennie, z balkonami, klimatyzacja działała bardzo dobrze. Hotelik jest trochę oddalony od centrum, ale nie ma problemu z dojazdem. Najlepiej mieć odliczoną kwotę i wręczyć kierowcy przy wysiadaniu. Jedzenie było smaczne, duży wybór dań na zimno i ciepło i przepyszne desery. Najważniejszą sprawą była prywatna plaża, na którą dojście zajmowało ok. 5-7 min., ale to nie stanowiło problemu. Plaża piaszczysta, gdzie przebywało niewiele osób (byłam na przełomie sierpnia i września) z płytką wodą przy brzegu dla osób nie umiejących pływać i głębszą nieco dalej. Nie ma tam basenu tylko oczko, w którym woda sięga mniej więcej do pasa i jest bardzo małe, tak że raczej tam się nie popływa. Za to morze i plaża to rekompensuje, jest świetna. W każdym razie tak to wyglądało 3 lata temu i ja byłam zadowolona. Jeśli się zdecydujesz, to od razu proś stanowczo o pokój z widokiem na basen tzn. na te oczko. Tam jest ciszej niż od ulicy i można spokojnie posiedzieć na balkonie. pozdrawiam Beata Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kowalonko Re: LA PERLA / HURGHADA IP: Texas.Net:* / 192.168.5.* 28.08.03, 16:37 Hello!! Dołącze do La Perla 11 wrzesnia !!!! Mam nadzieje ze bedzie OK :) See You!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BECIA Re: LA PERLA / HURGHADA IP: *.compower.pl 09.10.03, 10:03 Rodaku! Wybieram się 17.10/ do hurhady do hotelu La Perla na dwa tygodnie słyszałam różne opinie na jego temat jedziemy z oasiasem podobno mamy kair i luksor gartis choć traktuje to z przymróżeniem oka nie wiem czy nie lepiej poszukać czegoś na miejscu (mamy pewne doświadczenie z tunezji)ewentualnie jakieś namiary na sprawdzone pewne miejscowe biura lub ludzi zajmujących się sprzedażą. Interesuje mnie wszelkie niezbędne informacje aby tam przetrwać. Plaża czy leżaki sa płatne, sam hotel, jak obsługa, i jedzonko , no i basen. Czy jest tam co robić podobno to głośne miast, czy dużo Polaków w samym hotelu i w mieście, orientacyjne ceny podstawowych rzeczy, czy daleko do supermarketu, i banku wogóle wszystko proszę o wszelkie wskazówki bo tak się zastanawiamy czy nie kombinować czegoś czasem na miejscu u rezydenta chodzi o zmianę hotelu, ale czasem można sobie przedobrzyć głupio było by trafić gorzej proszę o kontakt beciak10@poczta.onet.pl Pozdrawiam sedrecznie ludzie licze na was Becia kraków Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: danka81 Re: LA PERLA / HURGHADA IP: *.acn.waw.pl 26.08.03, 15:08 może Cie to zainteresuje-tyle dowiedziałam się od Oli : Re: do Danka 81 Autor: Gość: olusia111 IP: *.astra.com Data: 26-08-2003 14:50 + odpowiedz na list Jeśli chodzi o La Perla to też spotkałam się z różnymi opiniami. Ale jest to hotel 3***, więc już na wstępie nie ma co się nastawiać na jakieś luksusy. Hotel jest raczej kameralny, pokoje przyzwoite ale nie powalające. Jest dosyć blisko centrum,więc to jest duży plus. Powiem Ci tak, większość dnia będziesz spędzać na basenie albo na plaży, wieczory polecam w centrum na dobrej zabawie. Także nie nastawiaj się negatywnie, bo każdy ma inne zdanie. Pozdrowionka pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś