Dodaj do ulubionych

LA PERLA / HURGHADA

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.03, 11:00
CZY KTOŚ BYŁ W TYM HOTELU? BARDZO PROSZĘ O WSZELKIE OPINIE BO MUSZĘ SIĘ
ZDECYDOWAĆ W CIĄGU 2 TYGODNI! DZIĘKI.
Obserwuj wątek
    • Gość: danka81 Re: LA PERLA / HURGHADA IP: *.acn.waw.pl 26.08.03, 13:44
      www.iglutropical.com/property.cfm?propertyid=1635
      www.laperla-hotel.com/welcome.htm
      www.oasistours.com.pl na te stronke, na link "nowe hotele" potem Egipt i hotel
      La Perla

      to wszystkie strony,które udało mi się znaleźć. Jadę tam ze znajomymi 5.09 z
      Oasisu, hotel ten został mi polecony(jako jeden z tych tańszych hotelików)
      przez panią w moim biurze podróży-brzmi pewnie dziwnie, ale mam zaufanie do
      zdania tej kobiety-w zeszłym roku Turcja hotel 2,5* i było bardzo fajnie też z
      jej polecenia!
      Hotel nie jest duży, do plaży trzeba przejść przez "wydmę" ok. 350 m. Zieleń
      dookoła budunków, wieczorami organizowane są imprezy. O jedzeniu słyszałam
      różne opinie, więc nie mogę jednoznacznie wypowiedzieć się w tym temacie.
      Co prawda, podobno w Samaka Beach (ta sama cena) jedzenie jest słabsze i jest
      centralna klimatyzacja-ale są to opinie tylko zasłyszane i nie mogę
      zaświadczyć o ich prawdziwości:)
      życzę miłego wypoczynku, pozdrawiam!!!

      • Gość: Beata Re: LA PERLA / HURGHADA IP: 217.8.161.* 26.08.03, 15:21
        Ja byłam w tym hotelu, ale 3 lata temu i byłam zadowolona. Wtedy pokoje były
        duże, czyste, sprzątane codziennie, z balkonami, klimatyzacja działała bardzo
        dobrze. Hotelik jest trochę oddalony od centrum, ale nie ma problemu z
        dojazdem. Najlepiej mieć odliczoną kwotę i wręczyć kierowcy przy wysiadaniu.
        Jedzenie było smaczne, duży wybór dań na zimno i ciepło i przepyszne desery.
        Najważniejszą sprawą była prywatna plaża, na którą dojście zajmowało ok. 5-7
        min., ale to nie stanowiło problemu. Plaża piaszczysta, gdzie przebywało
        niewiele osób (byłam na przełomie sierpnia i września) z płytką wodą przy
        brzegu dla osób nie umiejących pływać i głębszą nieco dalej.
        Nie ma tam basenu tylko oczko, w którym woda sięga mniej więcej do pasa i jest
        bardzo małe, tak że raczej tam się nie popływa. Za to morze i plaża to
        rekompensuje, jest świetna. W każdym razie tak to wyglądało 3 lata temu i ja
        byłam zadowolona.
        Jeśli się zdecydujesz, to od razu proś stanowczo o pokój z widokiem na basen
        tzn. na te oczko. Tam jest ciszej niż od ulicy i można spokojnie posiedzieć na
        balkonie.
        pozdrawiam
        Beata
      • Gość: Kowalonko Re: LA PERLA / HURGHADA IP: Texas.Net:* / 192.168.5.* 28.08.03, 16:37
        Hello!!
        Dołącze do La Perla 11 wrzesnia !!!!
        Mam nadzieje ze bedzie OK :)
        See You!!!
      • Gość: BECIA Re: LA PERLA / HURGHADA IP: *.compower.pl 09.10.03, 10:03
        Rodaku!
        Wybieram się 17.10/ do hurhady do hotelu La Perla na dwa tygodnie słyszałam
        różne opinie na jego temat jedziemy z oasiasem podobno mamy kair i luksor
        gartis choć traktuje to z przymróżeniem oka nie wiem czy nie lepiej poszukać
        czegoś na miejscu (mamy pewne doświadczenie z tunezji)ewentualnie jakieś
        namiary na sprawdzone pewne miejscowe biura lub ludzi zajmujących się
        sprzedażą. Interesuje mnie wszelkie niezbędne informacje aby tam przetrwać.
        Plaża czy leżaki sa płatne, sam hotel, jak obsługa, i jedzonko , no i basen.
        Czy jest tam co robić podobno to głośne miast, czy dużo Polaków w samym hotelu
        i w mieście, orientacyjne ceny podstawowych rzeczy, czy daleko do supermarketu,
        i banku wogóle wszystko proszę o wszelkie wskazówki bo tak się zastanawiamy czy
        nie kombinować czegoś czasem na miejscu u rezydenta chodzi o zmianę hotelu, ale
        czasem można sobie przedobrzyć głupio było by trafić gorzej proszę o kontakt
        beciak10@poczta.onet.pl
        Pozdrawiam sedrecznie ludzie licze na was
        Becia kraków
    • Gość: danka81 Re: LA PERLA / HURGHADA IP: *.acn.waw.pl 26.08.03, 15:08
      może Cie to zainteresuje-tyle dowiedziałam się od Oli :
      Re: do Danka 81
      Autor: Gość: olusia111 IP: *.astra.com
      Data: 26-08-2003 14:50 + odpowiedz na list

      Jeśli chodzi o La Perla to też spotkałam się z różnymi opiniami. Ale jest to
      hotel 3***, więc już na wstępie nie ma co się nastawiać na jakieś luksusy.
      Hotel jest raczej kameralny, pokoje przyzwoite ale nie powalające. Jest dosyć
      blisko centrum,więc to jest duży plus.
      Powiem Ci tak, większość dnia będziesz spędzać na basenie albo na plaży,
      wieczory polecam w centrum na dobrej zabawie. Także nie nastawiaj się
      negatywnie, bo każdy ma inne zdanie. Pozdrowionka


      pozdrawiam


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka