Dodaj do ulubionych

Admin z zewnątrz

21.03.08, 11:52
W związku z problemami jakie mamy z Waszym forum, od dzisiaj zajmuje się nim
doświadczony admin z zewnątrz, czyli giwi.
Mamy nadzieję, że jej umiejętności pozwolą nam raz na zawsze pozbyć się trolli
i innych uciążliwości na forum Egipt.
Obserwuj wątek
    • derduch Re: Admin z zewnątrz 21.03.08, 11:57
      To to ja się bardzo cieszę! Wredna ale sprawiedliwa, kochana szczególnie na
      Forum Kraj ;-)

To od razu chciałem sie pożegnać wp2007 bo już się pewnie nie zobaczymy :-))))))
    • giwi Re: Admin z zewnątrz 21.03.08, 12:55
      Witam wszystkich. :-)
      Myślę, że będzie nam miło wspólnie cieszyć się pięknem Egiptu. :-)

Prosiłabym bardzo aby pytań o wycięte/niewycięte posty nie zadawać na forum tylko mailem na adresy giwi@gazeta.pl lub forum@agora.pl. Prośba jest między innymi ze względu na to, aby nie psuć ciekawych wątków dygresyjnymi wstawkami.
      Posty do wycięcia można zgłaszać koszem. Dyżurny bardzo szybko reaguje i kasuje.
      Dyskusje na temat moderowania odbywają się na Forum o Moderacji
      Uwagi o technicznej stronie funkcjonawania forum można pisać na Forum o Forum
        • pc_maniac Re: Admin z zewnątrz 21.03.08, 14:50
          Syf jaki zrobił się na forum Egipt (który nota bene doprowadził do
          powołania admina z zewnątrz) nie jest wyłącznie winą trolli.
          Bo gdyby forumowicze ich permamentnie ignorowali, to bardzo szybko
          poszliby sobie trollować gdzie indziej.

Także rola admina jest ważna, ale nasza postawa wobec zaczepek (nie
          uleganie im), ale też i nie zachęcanie trolli do kłótni jest tu
          wazniejsza.
          Nie lubię kogoś? To nie kłócę się z nim tylko traktuję go jak
          powietrze. Wiem, że czasem to cholernie trudne. Ale ostatnio (choćby
          w tematach o zlocie czytałem wprost zachęty dla trolli ze strony
          forumowiczów, a to również chyubapodpada pod trollowanie?!
          • giwi Re: Admin z zewnątrz 21.03.08, 15:56
            Masz 100% racji. Troll niekarmiony szybko umiera. Najlepszym wyjściem jest ignorowanie albo wrzucanie do nieulubionych do niewidocznych. Udowadnianie trollowi, że jest trollem też jest trollowaniem. Nie warto tracic energii na rzeczy błahe. Szkoda forum i wątków. :-)

• wp2007 Re: do pc_maniac 21.03.08, 15:58
            Dziwne ,że klótnie i niesnaski zawsze dotyczyly BARDZO WĄSKIEJ
            GRUPY FOROWICZOW. Czy kiedykolwiek kłócilem sie z Tobą ,
            Quinnmallory, Deoandem ,Janan2,Abirką,Belferka, itd? Nick derduch
            nie wiedzieć skąd i dlaczego uwazał ,że MOŻE WSZYSTKO I Z
            WSZYSTKIMI? Wspomne tylko o niedawnych ''filmikach'', podszywanie
            sie pod nie swoje nicki, itd. Kiedy nick derduch skomlał na Forum o
            Moderacji aby pociągnąć wp2007 do odpowiedzialności to SIWA
            odpowiedziała - cyt.-NIE WIEDAMO KTO TROLLEM A KTO RYCERZEM
            SPRAWIEDLIWOSCI.WP2007
            • pc_maniac Re: do pc_maniac 21.03.08, 16:07
              cyt.
              > "Czy kiedykolwiek kłócilem sie z Tobą ,
              > Quinnmallory, Deoandem ,Janan2,Abirką,Belferka, itd? "

Więc to co napisałem tyczy się również Ciebie, bo sam przyznałeś, że
              jednak z innymi się kłóciłeś.
              A z kłótnią jak z tangiem - trzeba dwojga, by miała sens.
      • janan2 Re: Wreszcie może bedzie normalnie. 21.03.08, 17:43
        giwi napisała:

> Witam wszystkich. :-)
        > Myślę, że będzie nam miło wspólnie cieszyć się pięknem Egiptu. :-)
        Do tej pory bywało różnie.Wystarczyło pytać lub pisać do osób z poza TWA i
        pytanie oraz odpowiedz natychmiast leciała.Jak już się któraś uchowała to tylko
        przez nieuwagę.Nie znam zaszłości i podziału na obozy ale jestem na tym forum od
        nie dawna, (pisuję gdzie indziej tam gdzie byłem i coś wiem,i to od lat)tu
        głównie pytam,ale nie te osoby co trzeba.Pierwszych kilka wpisów natychmiast
        poleciało i to bez żadnej przyczyny no może była jedna a właściwie dwie.Pytanie
        było do wp 2007 lub deoand lub dotyczyło Triady.To wystarczyło.Potem były już w
        zasadzie prawie zawsze niezbyt wyszukane odpowiedzi na ataki.Jeszcze wisi
        zablokowane od stycznia pięć nicków (der...duch,ib...eria,mir...iam)których nie
        czytam i nie odpisuję bo wiadomo czym to się skończy.Ale forum opanowane przez
        TWA nie pozwalało na merytoryczną dyskusję kończyło się zawsze
        inwektywami.Szkoda że po takiej selekcji znikło z mojego komputera wszystko co w
        tekście lub tytule miało wymienione nicki.To prawie połowa forum włącznie z foto
        forum (to akurat najmniej winne i szkoda)Może po zmianach,przyjdzie czas na
        uspokojenie i giwi opanuje sytuację i się odwiesi.No i wróci normalność jak
        gdzie indziej.Pozdrawiam obie strony konfliktu i to e święta a w szczególności w
        Wielki Piątek czas pokuty i czas na gałązkę oliwną.Taka tradycja ,prawie jak
        ramadan tylko trochę sfałszowany.Pzdr.
    • derduch Re: Admin z zewnątrz 21.03.08, 17:00
      No to masz Giwi próbkę tego co ten troll potrafi :-)))

PS. Ja go nie karmie, ponownie wrzuciłem go do niewidzialnych, jednak wiem od
      znajomych że w każdym swoim plugawym poscie do mnie pije.
      • wp2007 Re: Admin z zewnątrz 21.03.08, 17:07
        A do czyjego to postu odsyłasz tzw.ZAINTERESOWANYCH W KAŻDYM
        NAPISANYM PRZE SIEBIE POŚCIE? Do kogo i do czego pijesz nazywając
        mnie trollem? To czy post jest plugawy czy nie -podlega ocenie GIWI -
        nie tobie. Jesteś cyt Lady Punk'' pionkiem w grze , kółkiem w
        maszynie'' wp2007
        • scorpio1956 Re: Admin z zewnątrz 21.03.08, 17:25
          Jestem ZA!!!!!!
          Rzadko tu ostatnio zaglądam bo.... Czytając postyniektórych(np.
          wp..coś tam i deonad, jakiś tam janas czy cóś) po prostu odechciewa
          się.
          Może ,kurcze, wszystko wróci do normy.
          Przez lata korzystałem z rad innych , sam po wielokrotnym pobycie
          TAM udzielałem porad ale...kilku niezrównażonych osobników odebrało
          mi ochotę do pisania i odpowiadania. Chętnie natomiast do dziś
          udzielam wskazówek drogą mailową. Często sam się pytam, nie przez
          forum, ale mailami.
          ADMINIE zawodowy klikniej np. na nick wp200 cos... tam i przeczytaj
          jego wątki. 2000 wątków w tym roku-przeciętnie dziennie ponad 20 ,
          żaden na temat. Podobnie z deonadem.
          Proszę Ciebie, bądź czujny !!!
          Przywróć temu forum MERYTOCZNY porządek.
                • scorpio1956 Re: do scorpio 21.03.08, 17:42
                  wp2007 napisał:

> A o kim piszesz ''oazo sprawiedliwości i kultury'' -
                  > NIEZRÓWNOWAŻNIENIE OSOBNICY ? Rajcują cie takie slogany? wp2007

Co to oznacza: NIEZRÓWNOWAŻNIENIE
                  Bo nie kumam.
                  Oj język polski i matematyka w wojsku nie przerabiana, sierżancie,
                  co?
                • scorpio1956 Re: Admin z zewnątrz 21.03.08, 18:07
                  matanzas napisał:

> Scorpio ale sobie przechlapałeś u wcośtam!! i zaraz zaczną się
                  ataki na Ciebie
                  >

A jaaaak!
                  A cooooooo!
                  Tyle czasu siedziałem cicho, to muszę poszaleć...tzn. sprawdzić
                  czujność naszego nowego admina, Pani Szanowną Admin, znaczy się ,
                  czy cóś.
                  pozdrawiam
                  • matanzas Re: Admin z zewnątrz 21.03.08, 18:23
                    No cóż czujność admina jest wybiórcza jeden wątek tnie gdyż jest o camelce to reklama Tekst Janusza.amira , Iberi!! ale jak Derdi_ wkleił o Gai ( forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=622&w=77240364&a=77285942 )ja powtórzyłem( cawarana... ) - ( forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=622&w=77240364&a=77293238 już trzyma sie ok. kilka godzin póżniej no cóż jaki admin taka cenzura :(
                    • giwi Re: Admin z zewnątrz 21.03.08, 18:40
                      Nie mam wpływu na to, co jest pisane i reklamowane na innych forach. Wasze posty, jak rozumiem, mają zwrócić moją uwagę na tamte reklamy.

Linki do skasowania podeślij na na forum@agora.pl Jeśli wpisy wiszą do tej pory, to znaczy, że nikt nigdy ich nie zgłaszał do wycięcia. Administracja nie czyta wszystkiego, forów jest około 5 tysięcy. Nie skasuje tego o czym nie wie.

Skargi na mnie składa się do Siwej, siwa@agora.pl albo na forum@agora.pl
                      • matanzas Re: Admin z zewnątrz 21.03.08, 19:08
                        giwi napisała:

> Nie mam wpływu na to, co jest pisane i reklamowane na innych forach. Wasze post
                        > y, jak rozumiem, mają zwrócić moją uwagę na tamte reklamy.
                        >
                        > Linki do skasowania podeślij na na forum@agora.pl Jeśli wpisy wiszą do tej pory
                        > , to znaczy, że nikt nigdy ich nie zgłaszał do wycięcia. Administracja nie czyt
                        > a wszystkiego, forów jest około 5 tysięcy. Nie skasuje tego o czym nie wie.
                        >
                        > Skargi na mnie składa się do Siwej, siwa@agora.pl albo na forum@agora.pl

Witaj może żle zrozumiałaś moje intęcje nie zamierzam składać żadnych skarg jestem z całym sercem po twojej stronie :)zaprowadż tu porządek!! chciałem tylko dać przykład wybiórczych korekt na forum !ale ok wątek zgłoszę na maila ! z drugiej strony funkcjonuje on już od ponad roku i nic się z nim nie dzieje tak więc... Pozdr.
                • elsalvador1 Re: Admin z zewnątrz 21.03.08, 18:08
                  Tu się widzę przekonamy jaka to "mała" jest z nas "ekipa TWA".Coraz
                  więcej ludzi zniesmaczonych.Sam miałem kilka chamskich postów ale
                  olałem,totalnie olałem i daje na kosz.Ot poprostu i wszystko w
                  temacie.
          • wp2007 Re: do scorpio 21.03.08, 17:40
            A moze bys tak podsunął równiez ADMINOWY posty derducha ? A i twoim
            postom scorpio 1956 rowniez nic ''nie brakowało'' zanim
            wyemigrowaleś ma gg. Wracasz na forum ? O.K - GIWI NAPEWMNO - będzie
            czujny.wp2007
            • scorpio1956 Re: do scorpio 21.03.08, 17:46
              Czy tym postom cos brakowało?
              Były nie na temat, jak twoje(celowo małą literą)
              Poczytaj:
              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=622&w=13171426&v=2&s=0
              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=622&w=62941882&v=2&s=0
              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=622&w=24642343
              A może mi przytoczysz wśród tych 2000 sztuk wypocin w tym roku twój
              (celowo przez małe)podobny post i na temat, o 5500szt postów w
              tamtym roku nie wspominając.
              Serdecznie nie pozdrawiam
    • giwi Re: do GIWI 21.03.08, 17:43
      Dziękuję za wszystkie uwagi, ale sama potrafię ocenić posty. :-)
      Proponuję, abyś sobie Derducha wstawił do wrogów, ewentualnie swoje uwagi wysyłał mu mailowo. Osoby z zewnatrz, które tu zaglądają, nie są zainteresowane czytaniem ciągłych pyskówek.

Forum służy do rozmów o Egipcie.

Wszystkie posty personalne w watkach merytorycznych będę usuwać, niezaleznie od tego, kto je napisał, a naprawde chciałabym swoją ingerencję ograniczyc do minimum. Konflikt znam z tego forum i moderacji i nie trzeba mi o nim wciąż pisać. :-) Powinniśmy go wygasić a nie podgrzewać na okrągło. Po to tutaj jestem. To wstyd, żeby dorośli ludzie tak się przepychali jak dzieci w piaskownicy.

Pozdrawiam.
      Pozdrawiam
    • chudyolek Re: Admin z zewnątrz 21.03.08, 21:31
      Piszę mało, bo niewiele jeszcze wiem o Egipcie; czytam bardzo dużo,
      szukam informacji, proszę o relacje. Mam nadzieję, iż na forum
      zapanuje porządek. O usunięcie sharmdivera walczyłam, klikam na kosz
      przy bezsensownych wątkach, nadal obiecuję wypowiadać się tylko tam,
      gdzie mogę pomóc. Ten post - to wynik radości :)
        • deoand Re: Admin z zewnątrz i niedowartosciowanie moje ! 21.03.08, 22:37
          Drodzy koledzy egiptofani ...
          oczywiście życząc wszystkiego najlepszego nowemu adminowi czuję
          sie jednak troche niedowartościowany przez Was .. tyle postów
          o troliźmie odmienianym przez przypadki a o mnie nic ..
          choć kolega scorpio cos tam próbował rzec ..

tak czy inaczej z tym czy z tamtym adminem życzę wszystkim
          wszystkiego najlepszego .. Świeta juz tuż tuż

pzdr wasz deo
          • wojtek37k Do Admina z zewnątrz 22.03.08, 19:56
            Fajnie , może zrobi się nornmalnie jak onegdaj bywało i całe mnóstwo
            nicków które pamietam , że pisywały tu regularnie , wrócą do pisania
            i porad .
            Tnij , ale tnij obiektywnie , a wróci w to miejsce cywilizacja .
            :-) Wojtek
              • deoand Re: Do wojtka 22.03.08, 20:36
                Cisik giwi w Wigilię Świąt Wielkianocnych nożyczki specjalnie
                schowała i poszła święcić święconke - vide temat o Mazurach ale
                jak tylko jutro rano jajeczkiem sie podzieli i śniadanko
                zje ... to zobaczymy czy giwi specjalnie dziś nozyczki
                schowała czy giwi z nożyczkami nie do twarzy ..

pzdr deoand
                • janan2 Re: Do wojtka 22.03.08, 22:10
                  deoand napisał:

to zobaczymy czy giwi specjalnie dziś nozyczki
                  > schowała czy giwi z nożyczkami nie do twarzy ..
                  >
                  > pzdr deoand
                  Wychodzi że jednak nie (przed chwilką poznikało co nieco)oby tak
                  dalej.Wszystkiego najlepszego z okazji...itd itp,no i zdrowia.Oby do
                  (lanego)lepionego śnieżnego poniedziałku(sorki za plagiat,chyba platynki)gdzieś
                  to wyczytałem.Miłych świąt.
                  • pc_maniac Prośba do wp 22.03.08, 22:15
                    Ja mam tylko jedną prośbę. Uważasz, że coś (jakiś post/wątek) według
                    Ciebie nie powinien się znajdować na tym forum to zgłaszaj/klikaj na
                    kosz. Masz do tego prawo jak każdy inny forumowicz.
                    Ale na Boga, nie pisz o tym w wątkach, które według Ciebie wymagają
                    zgłaszania, bo po pierwsze taki wpis to również spam (śmiecenie), a
                    po drugie to poprostu obciach. Takie zachowanie przystoi
                    przedszkolakom, którzy wszem i wobec ogłaszają koleżankom i kolegom,
                    że właśnie wybierają się na skargę do przedszkolanki.
                      • pc_maniac Re: Prośba do wp 22.03.08, 22:39
                        Wszyscy jesteśmy winni tego co się stało z tym forum, Ty, ja,
                        Wp2007, i wiele innych osób, które zakładając z góry, że druga
                        strona to "idiota z którym nie powinno się dyskutować" i tak
                        wdawaliśmy się w próżne bicie piany (choćby Twoje posty wyłącznie z
                        podpisem).
                        Ja swego czasu wnerwiałem się na Deo i wykłócałem się z nim.
                        Zaprzestałęm tego już jakiś czas temu, gdyż doszedłem do wniosku, że
                        jeśli w danej sprawie nie mam cienia szansy kogokowliek przekonać do
                        własnych racji, to bicie piany nie jest tym co PC_Maniacki lubią
                        najbardziej.
                        Nawet wczoraj Scorpiowi zdarzyło się wdać w dyskusję, która nie
                        prowadziłą do niczego.
                        Więc poprostu daj spokój. Napisałem do WP bo takie miałem odczucie.
                        I niech tak pozostanie.
                        • iberia.pl Re: Prośba do wp 22.03.08, 22:53
                          troszke sie chyba zagalopowales, pomijam fakt, ze idea forum jest
                          to, ze kazdy sie moze do dyskusji wlaczyc wiec tym bardziej nie
                          rozumiem tego tekstu: " Więc poprostu daj spokój. Napisałem do WP bo
                          takie miałem odczucie".

dobranoc.
                          • pc_maniac Re: Prośba do wp 22.03.08, 22:59
                            Odpowiedziałem Ci, ponieważ skrytykowałaś mnie za mój post.
                            A przecież on nie był kierowany do Ciebie, lecz do kogoś innego.
                            Miałoby to sens, gdyby krytykantem był odbiorca, a nie osoba trzecia.
                            • deoand Re: do pc 22.03.08, 23:06
                              Niestety wydaje mi się drodzy egiptomaniacy , że się forum po
                              prostu zestarzało -każdy wie co myśli o drugim i co drugi napisze
                              Po prostu BRAK TEMATÓW i brak dopływu świeżej pisarskiej krwi więc
                              zostają potyczki starych -młodych ale dziadków forumowych
                              pzdr deo
                  • cairo7 Re: Cairo - to podróbka nicka wp2007 23.03.08, 10:48
                    Nie żebym bronił tego ktosia od jaj lub zbytnio siebie.Gdzie indziej nie piszę,a
                    pośmiać się zawsze lubię(z siebie też umiem).I już nie raz ktoś próbował zrobić
                    z tego forum-twór pozbawiony życia i poczucia humoru....od tego są przewodniki i
                    encyklopedie.
                    Myślę,że czas przypomnieć ciągle powracającą myśl....."nadgorliwość jest gorsza
                    od faszyzmu"
                    • pc_maniac Re: Cairo - to podróbka nicka wp2007 23.03.08, 10:54
                      A pomyślałeś chociaż czemu Gazeta powołała admina dla forum Egipt?
                      Ponieważ Gazeta miała z naszym forum zbyt wiele kłopotów.
                      A kłopoty te wynikały właśnie z ciągłych awantur.
                      Nie wiem czy tylko ja tak sądzę, ale mnie osobiste ataki, choćby na największego
                      mojego wroga nie bawią, jeśli szkodzą reszcie forumowiczów. Po prostu wstyd, że
                      to forum nie umiało samo sobie poradzić z własnymi problemami i potrzebowała
                      "policjanta" z zewnątrz.
                      No i po ciężką cholerę przysparzać nowej roboty tej "policjantce"?
                      • cairo7 Re: Cairo - to podróbka nicka wp2007 23.03.08, 11:13
                        A Ty nie masz większych problemów?Jakie kłopoty?Każdy normalny czytelnik....a
                        spotkałem ich w listopadzie,grudniu,lutym w Egipcie masę tarza się ze śmiechu na
                        myśl o tym co nowego spłodzi nasz Naukowiec Roku Pańskiego Poprzedniego:)
                        Ja na tematy merytoryczne nie dyskutuję...albo wiem i mówię,albo siedzę
                        cicho....ale mamy tu specjalistę od gdybania...no teraz widzę,że i od
                        wdup....włażenia:)
          • cairo7 Re: do cairo7 23.03.08, 11:41
            Przyszło to to, pobełkotało,nerwy napięte jak postronki....cóż widzę,że muszę na
            potrzeby ZnaFcy pisac bajki...a właściwie czemu nie?
            Tym razem w HRG obrzucałem taxi kamieniami(są świadkowie),policjanci jak mnie
            widzą to uciekają...ponoc dostali moje zdjęcie zalaminowane z dopiskiem-nie
            drażnic...więc rozrabiam gdzie się da,i jeszcze mnie odwożą do hotelu.Noc z
            Derduchem...hmmm...jakbyś ZnaFco umiał czytać to byś już dawno wiedział jak
            bylo....są świadkowie...bo nas tam się moc....no wiesz...hmm ..dzieci czytają:)
            • scorpio1956 Re: do cairo7 23.03.08, 11:46
              Cairo przestań, bo ten osobnik uwierzy w to.
              A propos tarzania się ...ze śmiechu. Pokazałem kilka postów wc2008
              moim znajomym wczoraj. Faktycznie tarzali się ze śmiechu. Jak im
              pokazałem błędy ortograficzne na poziomie pierwszaka, to jeden
              zadławił się ( niemal) jajkiem. Jak pokazałem jego sławne 100% z 1
              $=0,5$, to już więcej nie trzeba było. Było wesoło!
                • janan2 Dajcie spokój.Wszyscy .Może moralizatorstwo 23.03.08, 12:17
                  Ale z godnością obchodzili byście wszyscy święto Izydy czy tam idy marcowe jak
                  kto woli a nie bili piane jak zauważył pc.maniak.To niczemu nie służy,takie
                  przepychanki.Można się zająć zamiennie piciem piwa czy oglądaniem różnych
                  fikuśności zgodnie z zaleceniem pewnego wysoko uplasowanego "ałtoryteta" a nie
                  ciągłe przepychanki bez żadnej myśli merytorycznej.Kto ważniejszy,ot co,chyba z
                  nudów.Może wróci cywilizacja wraz z czasem.Pogratulować nominacji giwi,niech
                  spełnia swoją powinność,bo ostatnio nie wychodziło to najlepiej
                  uzależnionym.Oczywiście od króla królów,dwóch dam dworu i dwóch gwardzistów czy
                  tam halabardników tronu.Cała reszta to tylko brzęczące nożyczki na przysłowiowym
                  stole,znormalnieją z czasem.Takie kłótnie skutecznie odstraszają,polemiki
                  też,choć czasami bywa wesoło.W międzyczasie po przerwaniu biesiady i filmików
                  można by tak od niechcenia czasem tu zaglądnąć,choćby po to aby wyciąć
                  farbowanego liska typu wp z kropką i nie tylko, no i coś pożytecznego lub miłego
                  napisać.Wysyłam gałązkę oliwną dla równowagi.Pzdr.
    • bentrask do wp 23.03.08, 15:20
      Jak rzekł-był Woody Allen - mózg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organów.
      Czytając twoje porady dla egiptomaniaków, to do głowy przychodzi mi kolejna
      złota myśl WA: "Wziąłem kurs szybkiego czytania, zdołałem przeczytać "Wojnę i
      pokój" w dwadzieścia minut. To jest o Rosji."
      Poprzez analogię - podobnie jest z tą twoją wiedzą o Egipcie.
      Krzywdzisz niczego nieświadomych 'pierwszaków'.
      A reszta niech pozostanie milczeniem.
      • ob.serwator_1 "Nie chce mi się a Wami gadac" 23.03.08, 16:07
        Opamiętajcie się! Wszyscy! Święta są a wy ... Tu już naprawdę nie
        chce się zaglądać! Zapomnieliście po co i na jaki temat ma być to
        forum. Swoje kompleksy, manie, złośliwości i przelwanie żółci
        przenieście na jakieś forum, którym w najgorszym przypadku opiekuje
        się jakiś psychoanalityk. Pozdrawiam wszystkich !
      • wp2007 Re: do bentrasek 23.03.08, 17:44
        Rozumiem ,że ty jako wybitny erudyta oraz znawca Egiptu potrafisz
        przytoczyć choc JEDEN mój post lub wątek w którym krzywdze /
        wprowadzam w błąd/ nieświadomych pierwszakow? wp2007
        • scorpio1956 Re: do wp2009 23.03.08, 17:59
          A ja ciebie proszę, abyś podał jeden swój post w którym sensownie
          podajesz pierwszakom jakies info o Egipcie.
          Ja ci podałem swoje, pierwsze z brzegu. A ty?
          Podnies rękawice!
          Proszę tylko o JEDEN post, twój post dotyczący Egiptu.
          Nie bądź ciotą , bądź męźczyzną!!!!!
          Tylko nie rób siary i niepisz ,że dolar jest tańszy teraz o 100%.
          • bentrask Re: do wp2009 23.03.08, 18:18
            Drogi Scorpio,
            propozycja z Twojego postu to dla wp mission impossible.
            A dla informacji wp - w Egipcie byłam nieco ponad 50 razy, z czego znakomita większość, to wyjazdy na własną rękę - bez all itp.
            Mam więc ten komfort oceny twych postów jako nic nie wnoszących i merytorycznie żadnych. Dyskusji z tobą się podejmę, bo do tego potrzeba partnera, a tu takowego brakuje.
            Nie odpisuj, bo odpowiedzi nie będzie.
            Pozdrawiam admina i zapraszam do lektury fachowych postów wp.