21 lat temu
moj maz jest za granica a ja chce przeprowadzic separacje. czy miala ktoras z
was podbne doswiadczenia? chodzi mi o sprawy w sadzie? gdzie udac sie
pierwszy raz? ile zazwyczaj jest rozpraw? jak ogolnie to wyglada.
dzieki z gory.
Obserwuj wątek
    • rena1 Re: separacja 21 lat temu
      najwięcej informacji na ten temat znajdziesz na forum dziecko/samodzielna mama.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka