agula20 21 lat temu moj maz jest za granica a ja chce przeprowadzic separacje. czy miala ktoras z was podbne doswiadczenia? chodzi mi o sprawy w sadzie? gdzie udac sie pierwszy raz? ile zazwyczaj jest rozpraw? jak ogolnie to wyglada. dzieki z gory. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rena1 Re: separacja 21 lat temu najwięcej informacji na ten temat znajdziesz na forum dziecko/samodzielna mama. Odpowiedz Link Zgłoś