kosia6
07.01.05, 14:53
Witam,
Tym razem proszę Was o radę, jakie mleko podać maluchowi, który jeszcze nigdy
nie pił sztucznego mleko. Mój Michał skończył juz 9 miesięcy i chciałabym go
powoli odstawić od piersi (co napewno nie bedzie łatwe, bo mała pijaweczka
uwielbia cycusia).
Jakie mleko podawałyście i podajecie swoim dzieciom?
Jakie mogą byc objawy nietolerancji danego mleko?
Z góry dziekuję za rady,
Pozdrawiam,
Dorota