niunia_75
27.11.07, 10:42
pano dr, podaje od zeszłego piatku codziennie synkowi jednego
danonka i ma zielona kupke, czy to znaczy ze to reakcja na białko?
odstawic?podawac dalej?Nie ma zadnych krostek ani nic tylko ta
kupka.....
wczesniej tez sie zdarzały czasem zielone, ale chyba nie jest
powiedziane ze zielony kolor to zły objaw?
Synek skonczy 10 miesiecy 3 grudnia
Kolezanki podaja danonki juz od 8 miesiaca....