27.11.07, 10:42
pano dr, podaje od zeszłego piatku codziennie synkowi jednego
danonka i ma zielona kupke, czy to znaczy ze to reakcja na białko?
odstawic?podawac dalej?Nie ma zadnych krostek ani nic tylko ta
kupka.....
wczesniej tez sie zdarzały czasem zielone, ale chyba nie jest
powiedziane ze zielony kolor to zły objaw?
Synek skonczy 10 miesiecy 3 grudnia
Kolezanki podaja danonki juz od 8 miesiaca....
Obserwuj wątek
    • leonie26 Re: danonki? 27.11.07, 12:09
      Normalnie to danonki sa od 3 roku zycia. A to dlatego ze maja bardzo
      duzo cukru w sobie, i nie sa akurat najzdrowsze dla takich malych
      dzieci.

      Bym ci radzila dawac dzicku zwykly jogurt(bialy bez niczego) i dodac
      do tego swieze owoce, duzo zdrowsze. Moja corka bardzo chetnie to
      je,ma 13miesiecy.

      pozdrawiam
    • barbara.gierowska Re: danonki? 27.11.07, 13:54
      Witam,
      w zasadzie moge się podpisac pod tym ,co napisała
      juz Leonie :)
      Proponuje odstawić danonki,przez kilka dni
      poobserwowac stolce,a potem spróbowac podac
      jogurt naturalny - lub twarozek bez dodatkow
      smakowych - poczatkowo co drugi dzień
      Pozdrawiam
      • niunia_75 Re: danonki? 28.11.07, 11:30
        czy moze to byc twarozek homogenizowany?ile moze zjesc?i czy jak
        beda znowu po tym tez zielone stolce to tez odstawic?
        • barbara.gierowska Re: danonki? 29.11.07, 22:59
          Witam,
          Proponuje na poczatek 100 g serka co 2gi dzień.
          Jesli stolce znow się zazielenią - prosze o
          ponowny kontakt
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka