mamakubusia8
22.01.08, 13:24
moje dziecko obecnie ma 7 tygodni do pierwszego miesięcy piła tylko mleczko z
piersi.Lekarka zaleciła na wizycie kontrolnej podawać 5 kropli cebion multi i
jedną kroplę vigantolu. Ze względu na mocne kolki, złe ssanie przeszliśmy na
karmienie sztuczne. Córka pije bebilon. Ładnie przybiera na wadze. Mam pytanie
dotyczące witamin. Czy mam podawać przy wyłącznym karmieniu mlekiem
modyfikowanym taką samą dawkę vigantolu i cebion multi??? Bedąc na wizycie
zapomniałam zapytać naszego o to pediatrę.