Dodaj do ulubionych

problem z natury kulinarny

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.07.10, 18:02
hej
wiecie moze gdzie w chelmnie lub okolicach a nawet w swieciu ;P mozna kupic
dobra bulke do kebaba taka jak np w mamarosie? bo kupilem ostatnio tzw "bulke
do kebaba" ale jak dla mnie byla za gruba i za krucha
cieszylbym sie z madrych i pomocnych odpowiedzi ale z glupich tez sie posmieje ;)
Obserwuj wątek
    • Gość: jaaaa Re: problem z natury kulinarny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.10, 00:20
      hej,na osiedlu Kopernika w od strony bloków jest sklep.I tam można
      kupić smaczne bułki
      • Gość: junkie_xl Re: problem z natury kulinarny IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.07.10, 13:07
        ta... no wlasnie tam kupilem ta krucha bulke... i dlatego szukam
        innej... to nie znaczy ze jest zla ale nie moge tam za duzo do niej
        wlozyc bo mi sie rozlatuje... no i jest troszeczke za gruba... a nie
        wiesz gdzie jeszcze mozna kupic taka bulke?
        • Gość: iks Re: problem z natury kulinarny IP: 89.231.148.* 25.07.10, 20:47
          zapewniam ,że smaczną bułkę do kebaba kupisz z piekarni KLEINA z Nowego.Pieczywo to jest na pewno dowożone do sklepu ARO na ul Skłodowskiej .Niestety trzeba dzień wcześniej zamówić ponieważ nie ma ich codziennie.Bardzo często kupowałem .Ta piekarnia wozi też ciasto do cukierni koło Polo Marketu ,wystarczy porozmawiać z kierowcą to przywiezie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka