Gość: Ciekawy IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 31.01.14, 18:40 Pani ze STOP- em na skrzyżowaniu ul. Wodnej i Styczniowej, jak się nazywa? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sub Re: Pani ze STOP- em IP: *.adsl.inetia.pl 31.01.14, 19:15 wysiądź z auta,podejdź i się zapytaj. inaczej jesteś ciota.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MIła Re: Pani ze STOP- em IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.14, 19:44 Bardzo mila , dobrze radzi sobie z ruchem na tym skrzyżowaniu. Widziałem jak rano zaprowadza dzieci do szkoły lub przedszkola, to zagadnij ciekawski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: On Re: Pani ze STOP- em IP: *.tvgawex.pl 31.01.14, 20:51 Nie wiem jak się nazywa, ale jest najlepszą osobą na tym miejscu. Ogarnia to idealnie widzę ją codziennie w dni powszednie. Zawsze skupiona i skuteczna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja wiem Re: Pani ze STOP- em IP: *.chelmno.mm.pl 31.01.14, 21:05 Naprawdę nie wiecie? Agatka :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Pani ze STOP- em IP: *.tvgawex.pl 31.01.14, 22:33 hehe z lizaczkiem.. co do autora to gratuluje pytać się na forum zamiast zagadać Odpowiedz Link Zgłoś