Dodaj do ulubionych

Pani ze STOP- em

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 31.01.14, 18:40
Pani ze STOP- em na skrzyżowaniu ul. Wodnej i Styczniowej, jak się nazywa?
Obserwuj wątek
    • Gość: sub Re: Pani ze STOP- em IP: *.adsl.inetia.pl 31.01.14, 19:15
      wysiądź z auta,podejdź i się zapytaj.
      inaczej jesteś ciota..
      • Gość: MIła Re: Pani ze STOP- em IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.14, 19:44
        Bardzo mila , dobrze radzi sobie z ruchem na tym skrzyżowaniu.
        Widziałem jak rano zaprowadza dzieci do szkoły lub przedszkola, to zagadnij ciekawski.
    • Gość: On Re: Pani ze STOP- em IP: *.tvgawex.pl 31.01.14, 20:51
      Nie wiem jak się nazywa, ale jest najlepszą osobą na tym miejscu. Ogarnia to idealnie widzę ją codziennie w dni powszednie. Zawsze skupiona i skuteczna.
      • Gość: ja wiem Re: Pani ze STOP- em IP: *.chelmno.mm.pl 31.01.14, 21:05
        Naprawdę nie wiecie? Agatka :)
        • Gość: ... Re: Pani ze STOP- em IP: *.tvgawex.pl 31.01.14, 22:33
          hehe z lizaczkiem.. co do autora to gratuluje pytać się na forum zamiast zagadać

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka