Gość: 2222
IP: *.ip.netia.com.pl
02.04.14, 08:50
Panie burmistrzu dlaczego pan znowu z rzuca odpowiedzialnosc na innych za jezioro ,przeciez to p.jest przewodniczacym Rady Fundacji ,a komisja rewizyjna sklada sie z pracownikow urzedu ,ponadto pracownik wydzialu urzedu prowadzi ksiegowosc Fundacji ,dlatego o wszystkim pan wiedzial o kondycji finansowej Fundacji .Dlaczego p.nie reagowal chyba ze o to chodzilo ,to w takiej sytuacji dzialal p. na niekorzysc FUNDACJI?