Gość: burmistrz
IP: *.chelmno.mm.pl
10.11.14, 15:55
Wiecie kto, moim zdaniem, powinien zostac nowym burmistrzem? A czego nam tu najbardziej brakuje? Miejsc pracy. Burmistrzem powinien zostac ktos, kto potrafi te miejsca pracy tworzyc. Przedsiebiorca, nawet maly. Ale musi miec doswiadczenie w tej branzy.
Wybierzmy nauczyciela-niech naucza. Co nauczyciele maja wspolnego z zarzadzaniem, ze tak sie pchaja?????