IP: *.dynamic.mm.pl 11.11.17, 18:45
Co tak słabo?
Obserwuj wątek
    • Gość: loki Re: Culmen IP: *.play-internet.pl 12.11.17, 16:06
      Jaki trener takie efekty.
      • Gość: gość Re: Culmen IP: *.dynamic.mm.pl 12.11.17, 17:58
        Culmen? Nie słyszałem...
        • Gość: Kibic Re: Culmen IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.17, 12:02
          Lipa LP
          • Gość: Xwz Re: Culmen IP: *.dynamic.mm.pl 26.11.17, 09:56
            Tak właśnie. Słabe wyniki , słaby trener. Niezbyt wie co robi, nie pewny i mało zaradny. Nepotyzm w klubie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka