Gość: ja
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
06.02.05, 16:23
Wprawdzie ostatnimi czasy zamienia sie ona w "Stajnie"ale przynajmniej
pełna! "Buraki" bawia sie całkiem nieżle! a co z wami "bansiarze"? Na imprezy
z Dobrą muza przychodzą nieliczni, a na brak imprez i techniawki narzekaja
Moze tak na nastepna bibke organizowana przez "Fabryke" przyjdzie wiecej
ludziów:) co?