Gość: mir-mr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.05, 00:48 Wielki mały człwiek. miasta.gazeta.pl/lodz/1,35153,2544010.html mru-mru-mru : Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mamut Re: Brajan IP: *.sympatico.ca 11.02.05, 05:48 Faktycznie maly-wielki bohater! Hold mu i chwala. czuwaj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sari Re: Brajan IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 11.02.05, 12:43 Straszne! Odważny chłopak,fajna inicjatywa władz Łodzi,ale i bezsensowna śmierć dziecka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łajka Re: Brajan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.05, 13:59 Tragedia. Po prostu się popłakałem, ogromny smutek.(:(( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx !!!Brajan!!! IP: *.olsznet.ec.pl 11.02.05, 19:01 Dokładnie tak, wielki mały człowiek - Brajanie, który patrzysz z góry jesteś wielki!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
muraszka1 Re: !!!Brajan!!! 11.02.05, 19:25 Kiedy odchodza tacy jak Brajan, chce krzyczec do Boga,dlaczego On!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tek Re: !!!Brajan!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.05, 22:51 Brak mi słów aby wyrazić to co czuje.Brajan jesteś wielki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzieciak Re: !!!Brajan!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.05, 19:01 Żegnaj mały bohaterze :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spacz Re: !!!Brajan!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.05, 22:15 :( ...straszne. Wielka szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś