Dodaj do ulubionych

Tematu żałoby

06.03.12, 23:44
nie chce mi się podnosić. Narodowej.
Ale kir na czarnobiałym logotypie Mbanku zrobił na mnie wrażenie. :/ Po co to?
Obserwuj wątek
    • berta-death Re: Tematu żałoby 07.03.12, 01:38
      Wszystkie banki tak mają. Sądząc po tym, jak podczas poprzedniej żałoby narodowej umorzyły raty kredytów rodzinom ofiar, to nie bardzo mają możliwość wychylania się. I co rząd sobie wymyśli to oni grzecznie robią. Dzięki temu mają wolną rękę w wydymywaniu pospolitych klientów.
        • berta-death Re: Tematu żałoby 07.03.12, 12:31
          No wzięli i umorzyli. A nie były to kredyty na pralkę za 2tys, tylko rzędu miliona złotych, np na zakup mieszkania. Tutaj to opisali, ale to nie jedyne źródło tego newsa. Swojego czasu głośno o tym było:
          www.nie.com.pl/art23421.htm
            • berta-death Re: Tematu żałoby 07.03.12, 14:56
              Nie, że chcę robić za osobę kontrowersyjną, na jaką zazwyczaj mi się zdarza wychodzić, ale ci ludzie to czysty zysk mieli na tej katastrofie. Zapewne ci ich krewni, którzy zginęli, z uwagi na swój tryb życia, byli prywatnie poubezpieczani na życie. Do tego doszła kasa z ubezpieczenia samolotu, bo każdy lot musi być ubezpieczony. Być może kasa z ubezpieczenia na wypadek śmierci w miejscu pracy podczas wykonywania obowiązków służbowych. Bo oczywiście nikt nie uznał tego za prywatną wycieczkę. I jeszcze rząd im skapnął nie mało. A potem jeszcze banki poumarzały co się umorzyć dało. I cholera wie co jeszcze. Jakby jeden z drugim zginął w innych okolicznościach to nie byłoby tak różowo.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka