Gość: zofka
IP: *.magma-net.pl
14.06.07, 20:07
Kasiu! powiedziałaś, że bardzo się przejmujesz tym, co ludzie o Tobie myślą i
mówią. Więc proszę, przejmij się tym, że słucham Cię od samego początku ( byłam
wtedy w podstawówce, oh, Fire...) i nieustannie i niezmordowanie podążam za
Tobą, podziwiając, jak doskonale opisujesz świat i jak wyrażasz moje myśli w
swoich tekstach. Jesteś naprawdę niesamowita i myślę, że mnie po części
wychowałaś, trochę jak muzyczna mama, obok muzycznego taty - Kazika
Staszewskiego. Dziękuję za to.