Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Zdobycze :)

    04.10.06, 19:06
    Byłam dziś na strychu i ... znalazłam:
    -gruby,kremowy półgolf z doszytymi warkoczami na rękawach,rękaw 3/4(mam
    zamiar skrócić rękawy do całkiem krótkich)
    -ołówkową spódnicę,z grubego materiału,koloru brązowego,z mało widocznymi
    jasnopomarańczowymi prążkami(dobrze by wyglądała,gdyby włożyć w nią
    koszulę,gdyż nadaje się do noszenia w pasie)
    -spódnicę ecru,z karczkiem,w jasnobrązowe kontury kwiatów(szkoda że lato się
    już skończyło,będzie czekać w szafie rok)
    -białe,krótkie szorty,z grubego materiału,z 2 pingwinami na nogawkach:P
    -jasnoróżową bluzkę na guziki,szytą srebrną nitką,ma ciekawe rękawy(jak
    reglonowane-dlatego przyciągneła mój wzrok),jest w stylu dawnych lat(tylko
    jest strasznie szeroka i zastanawiam się,co z nią zrobić,tzn.jak ją
    przerobić....),ma falbankę przy dekolcie
    -kapitalną białą sukienkę,ale skracam ją i będzie jak tunika,ma super
    rękawki,jest przeszyta na biuście,ma gumkę w talii,niżej jest "puszczana" i
    ma 2 kieszonki na udach obszyte falbanką
    -sweter w serek,ma beżowe rękawy,na nadgarstkach są wykończone na
    brązowo,ma "góralskie" wzory od linii biustu,wzorki kolotu czekoladowego i
    kawa z mlekiem
    -sweterek,rękaw 3/4,w paski(a paski są in)koloru naprzemian
    brąz,kremowe,rude,khaki,a guziczki to zielone kółeczka z królikiem:P,uroczy.

    Wszystkie rzeczy są w bardzo dobrym stanie i wcale niezniszczone,nadają się
    do chodzenia,a wiadomo,że na strych wynosi się często już nieużywane ubrania.

    Szukam jeszcze bluzki jasnożółtej,błyszczącej,wiązanej pod szyją na wstążkę.

    Co sądzicie?
    Obserwuj wątek
      • foamclene Re: Zdobycze :) 04.10.06, 19:09
        gdzie klucz na ten strych
        ja tez pojde ;)

        moja babcia strych wysprzatala a bylo tam skarbow buty po babci suknie balowe
        na halkach i lata 60 i 70 mlodosc mojej mamy i ciotki buty wypasione ;) szkoda
        ze nosze 40 a reszta kobiet w naszej rodzinie 35 i 36 ;)
        • gabi1234 Re: Zdobycze :) 04.10.06, 19:12
          Zdjęcia prosimy :)
          • miska_malcova Re: Zdobycze :) 04.10.06, 19:14
            ja na takim strychu znalazłam stare torebki z surowej cielecej skóry z
            metalowymi nitami, paski skórzane różnej maści; serwety, firany i obrusy
            robione na szydełku z jedwabnej nici :-) wszystko mamy i babci
            • monika2022 Re: Zdobycze :) 04.10.06, 19:37
              zdjątek nie wrzucę bo nie mam jak:(strych to jednak dobra rzecz.U mnie też
              niektore rzeczy male (nosze rozmiar 38)ale sa tez swietne rzeczy,taki domowy
              sh:)
      • daggy4 Re: Zdobycze :) 05.10.06, 10:20
        mozesz mnie zaprosic na ten strych ;) ?
        • asiawoodstock Re: Zdobycze :) 05.10.06, 10:33
          Ach,gdybym miała strych...
          • daggy4 Re: Zdobycze :) 05.10.06, 10:43
            asiawoodstock napisała:

            > Ach,gdybym miała strych...

            to bys mnie zaprosila??? :))
        • monika2022 Re: Zdobycze :) 05.10.06, 14:14
          jasne daggy
          • daggy4 Re: Zdobycze :) 05.10.06, 14:20
            :))
      • monika2022 Re: Zdobycze :) 05.10.06, 18:21
        Znalazłam dziś tę bluzkę ,o której mówiłam!!super jest.I nawet jeszcze jedną
        znalazLam,też żółtą,ale już ciemniejszą i białą bluzkę jeszcze z falbanami oraz
        ciekawą spódnicę-jak prosto ze sklepu teraz!!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka