monika2022
04.10.06, 19:06
Byłam dziś na strychu i ... znalazłam:
-gruby,kremowy półgolf z doszytymi warkoczami na rękawach,rękaw 3/4(mam
zamiar skrócić rękawy do całkiem krótkich)
-ołówkową spódnicę,z grubego materiału,koloru brązowego,z mało widocznymi
jasnopomarańczowymi prążkami(dobrze by wyglądała,gdyby włożyć w nią
koszulę,gdyż nadaje się do noszenia w pasie)
-spódnicę ecru,z karczkiem,w jasnobrązowe kontury kwiatów(szkoda że lato się
już skończyło,będzie czekać w szafie rok)
-białe,krótkie szorty,z grubego materiału,z 2 pingwinami na nogawkach:P
-jasnoróżową bluzkę na guziki,szytą srebrną nitką,ma ciekawe rękawy(jak
reglonowane-dlatego przyciągneła mój wzrok),jest w stylu dawnych lat(tylko
jest strasznie szeroka i zastanawiam się,co z nią zrobić,tzn.jak ją
przerobić....),ma falbankę przy dekolcie
-kapitalną białą sukienkę,ale skracam ją i będzie jak tunika,ma super
rękawki,jest przeszyta na biuście,ma gumkę w talii,niżej jest "puszczana" i
ma 2 kieszonki na udach obszyte falbanką
-sweter w serek,ma beżowe rękawy,na nadgarstkach są wykończone na
brązowo,ma "góralskie" wzory od linii biustu,wzorki kolotu czekoladowego i
kawa z mlekiem
-sweterek,rękaw 3/4,w paski(a paski są in)koloru naprzemian
brąz,kremowe,rude,khaki,a guziczki to zielone kółeczka z królikiem:P,uroczy.
Wszystkie rzeczy są w bardzo dobrym stanie i wcale niezniszczone,nadają się
do chodzenia,a wiadomo,że na strych wynosi się często już nieużywane ubrania.
Szukam jeszcze bluzki jasnożółtej,błyszczącej,wiązanej pod szyją na wstążkę.
Co sądzicie?