Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    oscary 2007 - czerwony dywan ;)

    26.02.07, 09:41
    ciekawe komentarze sa na wp ;) tylko zdjec zaledwie kilka.
    mimo wszystko mi sie ta sukienka podoba - dla szczuplutkiej osoby w sam raz
    film.wp.pl/idGallery,1795,idPhoto,84009,galeria.html
    cala reszta to imo wielkie nieporozumienie. hamerykanska moda!

    nicole kidman, kiedys piekna kobieta, zaczyna mi niestety przypominac woskowa
    figure :(
    Obserwuj wątek
      • nadia_m Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 09:50
        wedlug mnie porazka byly suknie G.Paltrow , K.Dunst i Faye Dunaway (co ona
        miala na sobie??)
        nie podobaly mi sie kreacje Beyoncé Knowles , Anne Hathaway
        no i nie popisala sie Meryl Streep
        Blanchett wygladala zjawiskowo
        poza tym pieknie wygladaly kidman, Reese Witherspoon i jeszcze Portia de Rossi,
        reszty nie pamietam, bo bylo tak
        pozno ze przysypialam czasem (jak obejrze zdjecia pewnie jeszcze mi sie
        przypomni)
      • star105 Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 09:50
        Faye Dunaway wygląda ciekawie:):):)
        • lemon55 Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 09:56
          To samo chciałam napisać :)
          i.wp.pl/a/f/film/033/19/40/0084019.jpg
          • nadia_m Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 10:00
            i.wp.pl/a/f/film/033/19/40/0084019.jpg

            a ktos wie co to za projektant?
        • mef8 Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 09:57
          Cate Blanchette i Nicol Kidman jak dla mnie the best.

          Gwyneth okropnie a P.Cruz faktycznie przesadzila z makijazem.
      • kum-nye Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 09:58
        Ja uwazam, ze najladniej wygladała najlepsza aktorka pierwszoplanowa Helen Mirren img135.imageshack.us/img135/8141/hellenqg8.jpg i Portia De Rossi www.imagehosting.com/out.php/i265879_12902194Poshigirl225200763041PM.jpg

        ---
        Górniczo-hutnicza orkiestra dęta
        Robi nam pa pa rara, robi nam pa pa rara
      • cioccolato_bianco Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 10:05
        jeszcze te suknie sa wzgledne ;)
        film.onet.pl/N,10081,1,92,galerias.html
        film.onet.pl/N,10081,1,131,galerias.html
        film.onet.pl/N,10081,1,143,galerias.html
        generalnie jednak jestem rozczarowana i nie powiem co mi to przypomina :P
        • asiawoodstock Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 10:19
          Kidman, Blanchett i de Rossi - super!
          Paltrow - wielkie rozczarowanie
        • lilivampire Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 10:21
          Podobają mi się Reese Whiterspoon i Rinko Kikuchi, ta trzecia bee.
      • lilivampire Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 10:21
        Jak dla mnie ta kiecka to totalna tandeta...
      • lilivampire Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 10:22
        Ale najbardziej mi się podobała sukienka Helen Mirren.
      • valerie Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 10:40
        no co wy? Gwyneth - piękna sukienka. stylowa. Hellen Mirren - piękna kobieta,
        stylowa. :)))) sukienkę miała średnią ale i tak pięknie w niej wyglądała.
      • foamclene moj numer jeden 26.02.07, 11:05
        film.wp.pl/idGallery,1795,idPhoto,84046,galeria.html
        • foamclene Re: moj numer jeden 26.02.07, 11:07
          nr2
          film.wp.pl/idGallery,1795,idPhoto,84084,galeria.html
          • cioccolato_bianco Re: moj numer jeden 26.02.07, 11:28
            j lo mi sie absolutnie nie podoba
            • foamclene Re: moj numer jeden 26.02.07, 11:36
              bo sie na sile w te kiecke "wcisła"
              suknia bardzo mi sie podoba...moze faktycznie bez j.lo w srodku ;)
              • cioccolato_bianco Re: moj numer jeden 26.02.07, 11:38
                nie wiem czy na sile. wg mnie wlasnie kiecka jest okropna. ;)
          • madziulka1982 Re: moj numer jeden 26.02.07, 18:30
            lopez wygląda jak helena trojańska z pilotem w dloni:)))))))))))
      • foamclene koszmar 26.02.07, 11:08
        film.wp.pl/idGallery,1795,idPhoto,84019,galeria.html
        • alela1 super zdjecia Reese W. 26.02.07, 11:18
          kiepskie zdjecia, podaje link do super zdjec Reese W.
          SUPERforum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=650&w=58031229&a=58032051
        • mef8 Re: koszmar 26.02.07, 11:20
          ej, nie - J.Lo wyglada IMO jak dzidzia piernik.
          • foamclene Re: koszmar 26.02.07, 11:24
            troche ja takreacja poteza
            bo to chyba niekonicznie jej fason... duzy biust i duza pupa
            alesuknia piekna... i na szczuplutkiej pieknie by lezala :)
            • mef8 Re: koszmar 26.02.07, 11:48
              na szczuplej i wysokiej - mniam :-)


      • frigg Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 11:52
        Paltrow wygląda jak flakon Organzy :>
      • daggy4 penelopa 26.02.07, 12:49
        penelopa wyglada fajnie na tym zdjeciu.
        podoba mi sie zwlaszcza kolor tej sukni i jak lezy nad talia. te falbanko-
        kwiatko-futerko (co to jest?) pod spodem srednio mi sie podoba


        www.corriere.it/gallery/Spettacoli/vuoto.shtml?2007/02_Febbraio/oscar/1&22
      • deczko Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 14:03
        Mnie sie najbardziej podobala Eva Green
        film.wp.pl/idGallery,1795,idPhoto,84026,galeria.html
        • mech-k Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 14:06
          Helen Mirren bo cała piękna, Cate Blanchette pięknie wyglądała w tej sukni i
          Kate Winslet też niczego (ale kolor mi się w ogóle nie podoba ;))
        • apfel27 Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 14:59
          wlasnie to mialam napisac: to jedyna ladna kreacja na tej gali.
      • dziewczynazbagien Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 14:28
        helen mirren wygladala najlepie dla mnie super sukienka
        • black_magic_women Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 15:27
          best wg Yahoo
          oscars.movies.yahoo.com/photos/gallery.html;_ylt=AqPomaurn.b5T4mwz_qQB312VLcF?id=68&type=secondary&curr=1

          worst
          oscars.movies.yahoo.com/photos/gallery.html;_ylt=AumDsI2cEUGswbPfJ6f4.591VLcF?id=69&type=secondary&curr=1
      • ala1986 Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 15:30
        Mój monitor lekko przekłamuje kolory, poza tym nie chce mi się oglądać
        wszystkich kreacji (:P) ale z tego co widzę to:

        zalinkowana fioletowa sukienka z frędzlami nie podoba mi się :(

        Helen Mirren - bardzo ładnie i z klasą. Podoba mi się :]

        Podobają mi się jeszcze Reese Whiterspoon i J.Lo. (tak! sama się sobie
        dziwię :P)

        Natomiast do tragedii modowych zaliczyłabym na pewno panią w czarnym już
        wcześniej zalinkowaną i niejaką Adrianę Barrazę w czerwono czarnym
        paskudztwie :/
      • kiarah Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 15:44
        Oj nie podoba mi sie ta sukienka, czulabym sie w niej jak falujace morskie
        fale :P Zreszta umialabym sama taka zrobic. Z bibuly karbowanej :P
        • jaginger Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 15:50
          tu jest jeszcze galeria zdjęć oscarowych
          www.people.com/people/package/redcarpet2007/gallery/0,,20006775_20009281,00.html
          ---------------------------------
          • laccrimosa Eva Green,Nicole Kidman,Resee-najlepsze n/t 26.02.07, 16:10
            • stasia82 Kidman,J.Lo,Mirren,Cruz,De Rossi 26.02.07, 17:16
              W kolejności podobały mi się:

              1.Nicole Kidman(w tv lepiej niz na tym zdjeciu)
              film.wp.pl/idGallery,1795,idPhoto,84003,galeria.html
              2.J.Lo
              film.wp.pl/idGallery,1795,idPhoto,84084,galeria.html
              3.Helen Mirren
              film.wp.pl/idGallery,1795,idPhoto,84039,galeria.html
              4.Penelope Cruz
              film.wp.pl/idGallery,1795,idPhoto,84077,galeria.html
              5.Porita De Rossi
              film.wp.pl/idGallery,1795,idPhoto,84093,galeria.html
      • zettrzy la difference :) 26.02.07, 17:34
        po raz pierwszy od millenium kreacje gwiazd otrzymaly pozytywne recenzje w
        mediach tzw. swiatowych, a tutaj prosze - nic sie nikomu nie podoba ;P
        skad ta roznica gustow?
      • d.blue Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 17:37
        moze ja sie nie znam ale mam wrażenie, że większość Pań ubrała się w to co
        miały akurat pod ręką... ogólnie mdło i bezbarwnie poza wyjątkami - podobały mi
        się Penelope Cruz, Beyonce
      • lucy215 Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 17:56
        Podoba mi się :
        film.wp.pl/idGallery,1795,idPhoto,84045,galeria.html
        • ricemice Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 18:21
          najgorsza kreacja wg mnie to Kirsten Dunst
          znacznie bardziej podobała mi się ruda
          oscars.movies.yahoo.com/photos/photo.html;_ylt=AllSQJFqodT_EJquxa4u0ph2VLcF?gid=69&pos=14
      • magdaksp Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 18:59
        te sa fajne:
        film.wp.pl/idGallery,1795,idPhoto,84024,galeria.html
        film.wp.pl/idGallery,1795,idPhoto,84024,galeria.html
        film.wp.pl/idGallery,1795,idPhoto,84066,galeria.html
        meryl streep tez fajnie:
        film.wp.pl/idGallery,1795,idPhoto,84076,galeria.html
        moj numer 1:
        film.wp.pl/idGallery,1795,idPhoto,84092,galeria.html
      • h.e.r.m.i.o.n.a Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 19:09
        Ogółnie sukienki mnie nie zachwyciły, ale było kilka ładniejszych: Jesica Biel -
        krój fajny, kolor bym zmieniła, Cameron Diaz, Portia, Gwyneth (zmieniłabym
        kolor), u Dunst podobała mi się góra(kołnierzyk), ale dól tragedia. Ogólnie
        wszystkie "gwiazdy" wyglądały jakby je ktoś sypnął mąką. Bleee.
      • pieczyste Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 19:21
        Moje faworytki:
        film.wp.pl/idGallery,1795,idPhoto,84013,galeria.html
        film.wp.pl/idGallery,1795,idPhoto,84045,galeria.html
        jakoś niesecjalnie sie panie postaraly w tym roku, nawet te slynące z elegancji
        jak Nicole Kidman.
        • kinky5 Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 20:30
          Dla mnie Reese (swietne wlosy, az mnie bierze zeby znowu stac sie blondynka) i Kate Winslet, Celina,
          Rachel (bez naszyjnika).
          zdecydowanie nie dla-
          Nicole Kidman,Jennifer Hundson- jeszcze z lapami w kieszeniach, Anne Hathaway,Evy Green, J.Lo
      • paulinaa Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 20:08
        ta fioletowa okropna!
      • trocineczka Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 20:18
        O..a to co? jakis ogolny strajk stylistow? :P Jedyne, ktore wygladaly jako tako
        (z naciskiem na jako tako), to Reese Witherspoon i Portia de Rossi. Reszta na
        nie. Albo nie gra mi kroj albo kolor..albo caloksztalt :P
        • sabriel Re: oscary 2007 - czerwony dywan ;) 26.02.07, 21:13
          Podobają mi się:towarzyszka Marka Wahlberga,J.LO(aż trudno mi w to uwierzyć że
          ją wymieniłam),Helen Mirren(kobieta z klasą),Cate Blanchet,Rachel Wejsz,Nicole
          Kidman(choć jej nie lubię),Penelope Cruz,Portia De Rossi


          Okropność: Anne Hathaway,Beyonce,Jessica Biel,Faye Dunnaway,Eva Green,Abigail
          Breslin(stara malutka),Gwyneth Paltrow,Reese Witherspon,
      • star105 Re: Gwen Stefani - mój numer jeden 27.02.07, 09:29
        oscary.onet.pl/-1,10082,22,1,gal.html
        A pózniej - Helen Morris, Nicole Kidman, Gwyneth Paltrow, Eva Green, Melissa
        Etheridge, Kate Capshaw, Meryl Streep, Diane Keaton, Helen Mirren, Tipper Gore,
        Kate O'Toole, Barbara Dana, Mary Granfield, Elizabeth Shue
        • happy_gosiak Reese Whiterspoon- pieknie 27.02.07, 14:00

          • sara_87 Re: Reese Whiterspoon- pieknie 27.02.07, 14:18
            dla mnie Reese rłwnież rewelacja
            beyonce - nie dla niej armani
            • sara_87 Re: Reese Whiterspoon- pieknie 27.02.07, 14:31
              *również


              afterparties

              Vodianowa
              www.style.com/slideshows/parties/022707JOHN/89m.jpg
              Liv Tyler
              cache.gettyimages.com/xc/73424564.jpg?v=1&c=NewsMaker&k=2&d=17A4AD9FDB9CF1930F65A344AAC8D070DDE0DB0DBFCF8B34
              Helena Christensen
              img154.imagevenue.com/aAfkjfp01fo1i-6265/loc27/63439_12911486_122_27lo.jpg
              Beyonce
              img31.imagevenue.com/aAfkjfp01fo1i-20515/loc190/90969_Celebutopia.net_Beyonce_02_122_190lo.jpg
              Hayden Panettiere Vanity Fair Oscar Party
              img106.imagevenue.com/aAfkjfp01fo1i-7223/loc112/93587_Celebutopia.net_Hayden_Panettiere_01_122_112lo.jpg
              Carla Gugino
              img135.imagevenue.com/aAfkjfp01fo1i-32536/loc144/96748_Celebutopia.net_Carla_Gugino_01_122_144lo.jpg
              Elisabeth Shue
              img40.imagevenue.com/aAfkjfp01fo1i-17965/loc7/97418_Celebutopia.net_Elisabeth_Shue_05_122_7lo.jpg
              Marisa Tomei
              img141.imagevenue.com/aAfkjfp01fo1i-14279/loc62/93056_Celebutopia.net_Marisa_Tomei_02_122_62lo.jpg
              Rebecca Gayheart
              img126.imagevenue.com/img.php?image=95513_Celebutopia.net_Rebecca_Gayheart_02_122_74lo.jpg
              Nicollette Sheridan
              img133.imagevenue.com/img.php?image=96061_Celebutopia.net_Nicollette_Sheridan_01_122_55lo.jpg
              Natalie Portman
              img166.imagevenue.com/img.php?image=92865_Celebutopia.net_Natalie_Portman_02_122_157lo.jpg
              Diane Kruger
              img41.imagevenue.com/img.php?image=91631_Celebutopia.net_Diane_Kruger_02_122_44lo.jpg
              Haylie Duff
              img111.imagevenue.com/img.php?image=00778_Celebutopia.net_Haylie_Duff_03_122_239lo.jpg
              Jenna Jameson
              img158.imagevenue.com/img.php?image=01165_Celebutopia.net_Jameson_01_122_53lo.jpg
              Jennifer Love Hewitt

              Sofia Milos
              img167.imagevenue.com/view.php?image=89172_Celebutopia.net_Sofia_Milos_02_122_260lo.jpg
              Jennifer Love Hewitt
              img21.imagevenue.com/img.php?image=00810_Celebutopia.net_Jennifer_Love_Hewitt_01_122_212lo.jpg

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka