Dodaj do ulubionych

fotoproblem

19.08.06, 20:38
jak w Stambule wygląda sprawa mozliwosci fotografowania/kamerowania
zwiedzanych obiektow? Jest to mozliwe? Platne? Lepiej wziąc kamere czy tez
aparat licząc na jakies fotki z ukrycia?
Obserwuj wątek
    • Gość: motylek Re: fotoproblem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.06, 21:34
      W Stambule w zasadzie we wszystkich obiektach można filomowac lub robic zdjęcia
      bezpłatnie, tylko w niketórych miejscach (Hagia Sophia, Błękitny Meczet) nie
      można używać lampy. Poza tym w Pałacu Topkapi w niektórych sekcjach (np.
      skarbcu i tam, gdzie sa przechowywane resztki Mahometa (zapomnia.łam jak to się
      nazywa)nie wolno robic zdjęć. Poza tym spokojnie, choć w Błękitnym Meczecie
      trudno jest uchwycić piękno tego budynku (choć może zalezy to od klasy
      sprzętu). Ja kupiłam pocztówki.
      • deoand Re: fotoproblem 19.08.06, 22:02
        hej motylek ....

        a jakie sa gniazdka w hotelach ... aby właczyc grzałke czy ładowarke
        do kamery

        tzn czy nie ma jakis udziwnien
        • Gość: motylek Re: fotoproblem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.06, 11:41
          Nie ma udziwnień gniazdkowych. Oczywiście są "ichnie" gniazdka, ale w każdym
          pokoju hotelowym sa równiez gniazdka typowe dlanas. Bez obaw. Udanego urlopu.
          • Gość: opanko Re: fotoproblem IP: 81.215.70.* 20.08.06, 12:08
            zaintrygowalas mnie, co to sa te "ichnie" gniazdka? z tego co wiem gniazdka
            elektryczne maja identyczne jak u nas. w domach tez. moze chodzi ci o takie z 3
            dziurkami? to od telefonu.
      • Gość: teodor24 Re: fotoproblem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.06, 22:10
        Mozesz sobie spokojnie fotografowac co ci sie zywnie podoba.
        Oczywiscie jak wszedzie trzeba zachowac troche taktu,a gdzie to sie osobiscie
        radze przekonac.
        Obiekty wojskowe pomijaj bo sie narazisz na klopoty.
        W kazdym kraju mundurowi pajacuja jednakowo czy to wschod czy zachod.
        • qwerty88 Re: fotoproblem 19.08.06, 22:27
          Dziekuje bardzo. Takt i umiar to sprawy oczywiste wiec nie przewiduję
          problemow :) Pzdr.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka