qwerty88 19.08.06, 20:38 jak w Stambule wygląda sprawa mozliwosci fotografowania/kamerowania zwiedzanych obiektow? Jest to mozliwe? Platne? Lepiej wziąc kamere czy tez aparat licząc na jakies fotki z ukrycia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: motylek Re: fotoproblem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.06, 21:34 W Stambule w zasadzie we wszystkich obiektach można filomowac lub robic zdjęcia bezpłatnie, tylko w niketórych miejscach (Hagia Sophia, Błękitny Meczet) nie można używać lampy. Poza tym w Pałacu Topkapi w niektórych sekcjach (np. skarbcu i tam, gdzie sa przechowywane resztki Mahometa (zapomnia.łam jak to się nazywa)nie wolno robic zdjęć. Poza tym spokojnie, choć w Błękitnym Meczecie trudno jest uchwycić piękno tego budynku (choć może zalezy to od klasy sprzętu). Ja kupiłam pocztówki. Odpowiedz Link Zgłoś
deoand Re: fotoproblem 19.08.06, 22:02 hej motylek .... a jakie sa gniazdka w hotelach ... aby właczyc grzałke czy ładowarke do kamery tzn czy nie ma jakis udziwnien Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: motylek Re: fotoproblem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.06, 11:41 Nie ma udziwnień gniazdkowych. Oczywiście są "ichnie" gniazdka, ale w każdym pokoju hotelowym sa równiez gniazdka typowe dlanas. Bez obaw. Udanego urlopu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: opanko Re: fotoproblem IP: 81.215.70.* 20.08.06, 12:08 zaintrygowalas mnie, co to sa te "ichnie" gniazdka? z tego co wiem gniazdka elektryczne maja identyczne jak u nas. w domach tez. moze chodzi ci o takie z 3 dziurkami? to od telefonu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: teodor24 Re: fotoproblem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.06, 22:10 Mozesz sobie spokojnie fotografowac co ci sie zywnie podoba. Oczywiscie jak wszedzie trzeba zachowac troche taktu,a gdzie to sie osobiscie radze przekonac. Obiekty wojskowe pomijaj bo sie narazisz na klopoty. W kazdym kraju mundurowi pajacuja jednakowo czy to wschod czy zachod. Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty88 Re: fotoproblem 19.08.06, 22:27 Dziekuje bardzo. Takt i umiar to sprawy oczywiste wiec nie przewiduję problemow :) Pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś