Dodaj do ulubionych

ktory lot wybrać?? jaka opcja będzie najlepsza ?

09.02.07, 21:45
Hej
mam dylemacik nie wiem ktory lot wybrac ...tzn z jakiego lotniska ? ktory
będzie najdogodnieszy Waszmy zdaniem tak abym jak najmniej stracila w pobycie?
a więc tak:

KATOWICE:
LOT NR.: 4b Katowice od 13.06.07 do 03.10.07
Wylot z: KTW godz: 23:10 Przylot do: AYT godz: 02:45 Nr lotu.: XQ 385
Wylot z: AYT godz: 20:30 Przylot do: KTW godz: 22:20 Nr lotu.: XQ 384

KRAKÓW:
LOT NR.: 9 Kraków od 06.06.07 do 26.09.07
Wylot z: KRK godz: 07:00 Przylot do: AYT godz: 10:30 Nr lotu.: XQ 343
Wylot z: AYT godz: 04:30 Przylot do: KRK godz: 06:10 Nr lotu.: XQ 342

Proszę o Wasze sugestie.
dzieki z góry i pozdrawiam
***DaGa***
Alanya => 08/08/07-22/08/07
Obserwuj wątek
    • Gość: DJ TR Re: ktory lot wybrać?? jaka opcja będzie najlepsz IP: *.torun.mm.pl 10.02.07, 01:21
      Witam.
      A skąd znasz godziny odlotów ??? Z jakim birem lecisz ? Bo ja ze Scan H i mi nic
      nie wiadomo jeszcze o godzinach odlotów ....
      Pozdrawiam
      • Gość: ania w. Re: ktory lot wybrać?? jaka opcja będzie najlepsz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.07, 08:20
        pierwszy wariant jest w/g mnie lepszy mimo ,że w hotelu będziesz o 5 rano,albo
        ciut pózniej,szybko odeśpisz stracone godziny (organizm szybko się regeneruje -
        to chyba kwestia wrażeń), drugi wariant to wyjazd z hotelu w okolicach północy -
        cała noc w plecy i rano zgon (tak jest w moim przypadku)- ja mam na lotnisko
        10 km i to chyba najbarsziej od tego zależy czy masz się na i z lotniska czym
        szybko wydostać. Godziny lotów na 100 % nigdy nie są pewne.
        • Gość: Tom Re: ktory lot wybrać?? jaka opcja będzie najlepsz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.07, 08:52
          Ja wylatuje 20.06.2007 z katowic o 23.10 - tym pierwszym wariantem i myślę , że
          jest to lepsza opcja niż ta druga.Pozdrawiam.
          • adagia1980 Re: ktory lot wybrać?? jaka opcja będzie najlepsz 10.02.07, 10:11
            No wlasnie Tom ta opcja jest lepsza ale tylko ze wzgledu ze nie musisz wczesnie
            wstac ... ale za to tracisz caly dzien fakt faktem zostaje jeden dzien w dniu
            wylotu ale to juz nie jest to gdyz trzeba opuscic rano pokoj itp itd....ja juz
            testowalam to w Tunezji.....jakos w ostatni dzien nie potrafilam sie
            wyluzowac..siedzialam jak na szpilkach ;)))..


            Gość portalu: Tom napisał(a):

            > Ja wylatuje 20.06.2007 z katowic o 23.10 - tym pierwszym wariantem i myślę , że
            >
            > jest to lepsza opcja niż ta druga.Pozdrawiam.
          • dowoz.na.lotnisko.pyrzowice Re: ktory lot wybrać?? jaka opcja będzie najlepsz 29.03.07, 20:45
            Jeśli potrzebujesz dostać się z Katowic lub okolic na lotnisko w
            Pyrzowicach,Balicach lub na Okęcie to napisz do mnie maila-oferuję transport
            samochodem kombi z klimatyzacją, w tygodniu transport możliwy w
            godz.popołudniowych i wieczornych oraz nocnych , w weekendy 24h.Cena
            atrakcyjna-do uzgodnienia w zależności od ilości km.
            W razie zainteresowania proszę o kontakt mailowy:
            dowoz.na.lotnisko.pyrzowicemalpkagazeta.pl
      • Gość: Obaś Re: ktory lot wybrać?? jaka opcja będzie najlepsz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.07, 10:26
        Zajrzyj do wątku "Czy Itaka ma juz rozklad lotow ?". Tam są godziny lotów.
    • adagia1980 Re: ktory lot wybrać?? DO DJ TR 10.02.07, 10:25
      Hej
      lece z itaka i takie godziny zostaly podane przez telefon..
      A SH jaki liniami leci? Bo itaka lata SunExpress . Jezeli lecisz tymi samymi
      liniami to wejdz na str jettouristic.pl/jett/lotyantalya/lotyantalya.php
      tam sa podane godziny lotów.
      pozdrawiam,
      • Gość: edyta Re: ktory lot wybrać?? DO DJ TR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.07, 15:04
        zdecydowanie KR!!!!!!
        Kto pisze ze tracisz przy tej opocji 1 dzień?????a popatrzcie co się dzieje
        ostatniego!!! ja lecę na 14 dni mam co prawda 13 ale ten trzynasty przy opcji z
        KT konczy się o 12 i potem cały dzień jest się na walizach też dzień stracony
      • Gość: DJ TR Re: ktory lot wybrać?? DO DJ TR IP: *.torun.mm.pl 11.02.07, 23:59
        No ja na szczęście lecę Sky Airlines więc może wylot będzie wcześniej niż o
        23.40 ...
        Ale zobaczymy jak to będzie ... :)
        Dzięki adagia1980 za odpowiedź :D
        Gdybyś miała jakiś cynk odnośnie Sky A. to napisz proszę. Będę wdzięczny.
        Ja już przerabiałem wyloty po 23 i wierz mi, że to nic fajnego a na dodatek
        strata pieniędzy bo w pierwszy dzień wykupionego urlopu siedzisz na lotnisku w
        Polsce zamiast "TAM"
        Pozdrawiam !!!!
        • Gość: Obaś Re: ktory lot wybrać?? DO DJ TR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.07, 10:37
          Też lecę Sky i właśnie dzwoniłam do Scana.Nie mają jeszcze godzin lotów. Mam
          pytać pod koniec lutego.
    • Gość: edyta Re: ktory lot wybrać?? jaka opcja będzie najlepsz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.07, 15:17
      jeszcze jedno:
      wybrałam KR bo dolatuję o 10,30 czyli około południa będe na miejscu 11.07 a
      wylwatuję 25 w nocy czyli ten 25 trace ale jakby nie policzyc jestem 13 i pół
      dnia a to zdecydowanie lepiej i bez tułaniaa lecąc z KT wylatuję 11.07 o 23
      czyli jestem na miejscu rano 12 czyli tu trace więcej . i nie czytaj postów
      bzdurnych bo wystarczy policzyć. czyli jestem niby tyle samo do 25 też wychodzi
      13,5 dnia ale pytanie czy wolę szwędać sie po hotelu ?
      • Gość: colin Re: do Edyty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.07, 17:51
        Ty chyba za bardzo nie potrafisz liczyć wylot 10:30 plus 3 h lotu plus 1 h
        różnicy w czasie to już jest14:30 do tego 1h odprawy plus transfer do hotelu to
        już 17:30 zanim dostaniesz pokój to znowu godzina czyli pierwszy dzień wakacji
        poszedł ,a Ty piszesz że będziesz koło południa na miejscu-powodzenia
        • Gość: edyta Re: do collin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.07, 22:04
          a wydawałas się taka sympatyczna:)... sprawdz sobie wyloty ok?
          a zreszt azacytuję ci......
          Wylot z: KRK godz: 07:00 Przylot do: AYT godz: 10:30 Nr lotu.: XQ 343
          tak czy inaczej miło było spotykac cie na formum hotelu do którego razem się
          udajemy ...mimo zarzutów pod moim adresem:)
          a tak poza tym yslę że do każdego z nas nalezy wybór ..z osobna nieprawdaż?:)
    • kaziaral Re: ktory lot wybrać?? jaka opcja będzie najlepsz 10.02.07, 16:10
      mam pytanko
      dlaczego np.w ofercie Itaka jest napisane wczasy 15 dni,a w sumie urywaja 1 lub
      nawet 2 dni?
      dziwne no nie?
      • Gość: ania w. Re: ktory lot wybrać?? jaka opcja będzie najlepsz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.07, 18:44
        Mam pytanko z innej beczki,czy doba hotelowa w hotelach sprzedawanych przez
        itakę kończy się o 12 i potem na walizeczkach się siedzi?
        • Gość: edyta Re: ktory lot wybrać?? jaka opcja będzie najlepsz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.07, 22:05
          tak . we wspólnym pokoiku:)
          spoko to zniosłam gdy byłam bez dzieciaków , to nie taki problem wówczas, ale
          tym razem lece z maluchami
          • Gość: ania w. Re: ktory lot wybrać?? jaka opcja będzie najlepsz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.07, 07:17
            wywalają z polkoju jak wyjazd na lotnisko jest przed 24.00?
            • Gość: colin Re: ktory lot wybrać?? do Edyty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.07, 09:10
              Sorki ale żle przeczytałem o 10:30 jesteście na miejscu myślałem że wylatujecie
              o 10:30 ale i tak czy siak pierwszy dzień macie z głowy a przy wylocie z
              Katowic o 23:10 znowu ostatni dzień odpada tak więc na jedno wychodzi -
              pozdrawiam
              • Gość: Grażynka Re: ktory lot wybrać?? do Edyty IP: *.n4u.krakow.pl 11.02.07, 10:13
                Jeżeli wylot z Turcji jest 8 sierpnia o 4:30 rano to czy wywalą nas z hotelu o
                12:00 7 sierpnia ???
                Czy będziemy mogli zostać w hotelu do 24:00 ???

                pozdrawiam,
                Grażynka
                • Gość: edyta Re: ktory lot wybrać?? do Edyty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.07, 10:39
                  nie wywalą
                  • Gość: Grażynka Re: ktory lot wybrać?? do Edyty IP: *.n4u.krakow.pl 11.02.07, 15:54
                    ok dzięki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka