adagia1980
09.02.07, 21:45
Hej
mam dylemacik nie wiem ktory lot wybrac ...tzn z jakiego lotniska ? ktory
będzie najdogodnieszy Waszmy zdaniem tak abym jak najmniej stracila w pobycie?
a więc tak:
KATOWICE:
LOT NR.: 4b Katowice od 13.06.07 do 03.10.07
Wylot z: KTW godz: 23:10 Przylot do: AYT godz: 02:45 Nr lotu.: XQ 385
Wylot z: AYT godz: 20:30 Przylot do: KTW godz: 22:20 Nr lotu.: XQ 384
KRAKÓW:
LOT NR.: 9 Kraków od 06.06.07 do 26.09.07
Wylot z: KRK godz: 07:00 Przylot do: AYT godz: 10:30 Nr lotu.: XQ 343
Wylot z: AYT godz: 04:30 Przylot do: KRK godz: 06:10 Nr lotu.: XQ 342
Proszę o Wasze sugestie.
dzieki z góry i pozdrawiam
***DaGa***
Alanya => 08/08/07-22/08/07