Dodaj do ulubionych

Do tych co niedawno wrócili z Turcji....

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.07.09, 18:47
Wszędzie pisze,że obojętnie jaka waluta euro czy dolary. Ja mam pytanie co jednak jest bardziej opłacalne? czy wycieczki fakultatywne w biurach tureckich można zakupić płacąc dolarami? Na bazarach jaką walutą opłaca się płacić? jestem zdecydowany zabrać tylko dolary ale waham, się. doradźcoie mi.
Obserwuj wątek
    • Gość: magda Re: Do tych co niedawno wrócili z Turcji.... IP: *.acn.waw.pl 14.07.09, 18:58
      ja zabrałam euro na miejscu wymieniłam na liry jak płacisz w euro
      lub dolaracz inaczej przeliczaja zaokraglaja sobie tak że tracisz
      • kosa195 Re: Do tych co niedawno wrócili z Turcji.... 14.07.09, 19:07
        ja miałam EURO.Dolary miałam w jedynkach tylko na napiwki za sprzątnięty
        pokój.niektórzy nie chcą dolarów wolą EURO lub ichne pieniadze.
    • kasia_p45 Re: Do tych co niedawno wrócili z Turcji.... 14.07.09, 19:38
      Obawiam się, że nikt ci nie udzieli jednoznacznej odpowiedzi...
      Skoro masz tylko dolary to bierz dolary... Na miejscu wymienisz na
      ichnie liry i placic bedziesz w lirach. Ja akurat mam i euro i
      dolary wiec biore jedno i drugie.. Ale specjalnie nie kupowałabym
      euro czy dolarow gdybym nie miala którejś waluty. Zreszta tyle było
      juz tu odpowiedzi co piszących. Więc bierz co masz i nie zawracaj
      sobie tym glowy.. Bedzie ok :))
    • Gość: kika EURO !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.09, 23:48
      zdecydowanie EURO wszedzie placilismy w Euro ,w kazdym sklepie
      przeliczali wszystko i podawali ceny w euro ,,zdaje sie ze te ich
      dzieli sie na pół czyli 40 turkey = 20 euro ,,,ale i tak placisz 10
      euro bo targowac sie trzeba i mozna utargowac minimum na pół
      ceny ,,jak cos drogiego to nawet płacisz 1/3 ceny
      • 44ulala Re: EURO !!! 15.07.09, 00:00
        Jak najbardziej popieram "kikę". Bierz EURO, ale nie zapomnij trochę wymienic na ichnie. Napiwki też mozna dawać w ich walucie.
        • Gość: turysta Re: Liry IP: *.128.75.234.static.crowley.pl 15.07.09, 11:35
          A ja zawsze zabieram liry i euro. Wiadomo że euro na wycieczki -
          liry na zakupy. Liry można kupić w kantorach u nas więc po co
          wymieniać na miejscu
          • Gość: BK Re: Liry IP: *.chello.pl 15.07.09, 12:50
            Potwierdzam lepiej brac euro. Jeśli chodzi o wydawanie to wtedy nie
            ma problemów jak to jest przy dolarach zawsze zaokrąglą na swoją
            korzyść :( ok 1-2 dolary w plecy. Ale zdecydowanie na zakupy w
            sklepach i nie tylko lepiej wymienić na liry.
    • stecg Re: Do tych co niedawno wrócili z Turcji.... 15.07.09, 14:17
      A co z bankomatami? Czy są powszechnie dostępne?
      • black_pukas Re: Do tych co niedawno wrócili z Turcji.... 15.07.09, 14:28
        No co ty, Turcja to jak wiadomo kraj trzeciego świata, i zasadniczo nie ma tam
        banków, bankomatów, nie akceptuje się kart płatniczych, a i gotówkę niechętnie.
        Najlepszym środkiem płatniczym pozostają paciorki.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka