Dodaj do ulubionych

Kursy językowe Kraków

26.02.11, 17:46
Witam,

Jaką szkołę polecacie jeżeli chodzi o naukę j. francuskiego ? Chodzi mi zarówno o poziom jak i atrakcyjną cenę. Mi ostatnio koleżanka poleciła szkołę językową Yokatta, rusza u nich nowa grupa francuskiego 4 go marca o godz. 18:00. Na stronie szkola.yokatta.eu/ piszą, że pierwsza lekcja gratis, liczba godzin mi odpowiada a i sama cena jest atrakcyjna więc na pewno się wybiorę, ale jeżeli by mi się nie spodobało to jaką szkołę polecacie ?
Obserwuj wątek
    • media_hole Re: Kursy językowe Kraków 12.04.11, 10:39
      Ja słyszałam pozytywne opinie na temat Axona - prowadzą kursy skierowane szczególnie do osób, które chcą poprawić swoje umiejętności komunikacyjne i właśnie na nie kładziony jest największy nacisk. Drugim atutem szkoły są niewielkie grupy (albo do 4, albo do 8 osób, to już zależy od rodzaju kursu) - to jest bardzo pomocne przy konwersacjach, lektor może wtedy podejść do każdego indywidualnie.
    • juscia-krakow Re: Kursy językowe Kraków 15.04.11, 16:29
      w Krakowie jest multum szkół językowych z bardzo różnorodną ofertą, trzeba w zasadzie pochodzić po każdej z nich żeby się tak naprawdę dowiedzieć jakie kursy ruszyły i czy są miejsca w grupach. jeżeli chodzi o ceny to wachają się powyżej 1000 zł nawet do 500 zł. Skąd takie różnice - nie mam pojęcia - ja zdecydowałam się w sumie na chyba najtańszą opcje bo za 499 zł
      w Krakowskiej Szkole Języków Obcych na Karmelickiej. Skusiła mnie cena i lokalizacja - chociaż cena przede wszystkim - narazie jestem b. zadowolona :P pozdr
      • marelles Re: Kursy językowe Kraków 20.05.11, 18:31
        hej, Ja też długo zastanawiałam się nad wyborem szkoły i powiem Ci, że bardzo niedaleko tej na którą Ty się zdecydowałaś jest JJ Communication. Na Al. Słowackiego zaraz przy Karmelickiej. Stawki mają dość przystępne - 750 zł. Ale wydaje mi się, że najfajniejsze jest to, że są tylko 4 osoby w grupie (razem ze mną). A wiadomo, że dzięki temu masz szanse odezwać się na zajęciach częściej niż jak masz grupę 10 osobową. pozdrawiam wszystkich chcących uczyć się francuskiego
    • roszpunka3 Re: Kursy językowe Kraków 02.08.11, 15:06
      No coś w tym Axonie musi być skoro tak go sporo osób poleca. Mnie zaciekawiło to, że jeden poziom można zrobić w jeden semestr, muszą zatem kłaść na intensywną naukę języka skoro tak. I ich kursy informatyczne też mnie zaciekawiły...
      • kaska1622 Re: Kursy językowe Kraków 24.08.11, 12:52
        Ja też polecam Yokattę:) Przygotowują mnie teraz do CPE i jestem bardzo zadowolona:) Wiem też, że np. jeśli chodzi o japoński gdyby ktoś był zainteresowany to mają świetnych nauczycieli, a ponieważ japoński był chyba pierwszym językiem w ich ofercie to chuchają i dmuchają, żeby nauczyciele mieli wszystkie potrzebne papierki, dyplomy itp itd:) Nie wiem jak im się to opłaca ale mają też różne inne crazy języki jak np. hindi:D albo turecki:)

Więc ja również zachęcam do odwiedzenia ich strony:)
    • venon34 Re: Kursy językowe Kraków 09.12.11, 13:23
      artur2797 napisał:

> Witam,
      >
      > Jaką szkołę polecacie jeżeli chodzi o naukę j. francuskiego ? Chodzi mi zarówno o poziom jak i atrakcyjną cenę. Mi ostatnio koleżanka poleciła szkołę językową Yokatta, rusza u nich nowa grupa francuskiego 4 go marca o godz. 18:00. Na stronie szkola.yokatta.eu/ piszą, że pierwsza lekcja gratis, liczba godzin mi odpowiada a i sama cena jest atrakcyjna więc na pewno się wybiorę, ale jeżeli by mi się nie spodobało to jaką szkołę polecacie ?
      ja znalazlem niezle recenzje szkoly speak up na na-jezykach.pl
    • kamilabarska Re: Kursy językowe Kraków 16.01.12, 19:13
      Z tego co wiem w Krakowie jest również Speak'up, wiec również tam mozna zdobywać swoją wiedze z zakresu języka angielskiego.
      Uczą w małych grupach, a to na pewno jest bardzo ważne jesli chodzi o skuteczne przyswajanie wiedzy.
      • avuflex Re: Kursy językowe Kraków 01.03.12, 18:19
        Ja tydzień temu zaczęłam kurs niemieckiego w szkole AxonSystem na Piłsudzkiego, już się kiedyś uczyłam, dlatego wybrałam poziom A2 i jestem bardzo zadowolona, mamy bardzo przyjemną Panią Justynkę :) polecam gorąco, podobno mają też kursy komputerowe :) sprzydaloby mi się bezwzrokowe pisanie na klawiaturze :) pozdrawiam serdecznie!!
    • szaramaja Re: Kursy językowe Kraków 19.04.12, 16:46
      ja na francuski chodze tutaj: lincoln.edu.pl/ od dwóch lat i jest spoko. jeśli nadal jesteś zainteresowany to polecam. a o tej szkole nawet nie słyszałam. chyba jest nowa, bo jak szukałam sobie kursu to przetrząsnęłam wszystkie fora i nie spotkałam się z nią
      • bitiben Re: Kursy językowe Kraków 04.05.12, 09:45
        też tam chodziłem ale na na bussiness english. i to nie jest reklama...jak już wcześniej ktoś mnie o to podejrzewał. po prostu jestem bardzo zadowolony z tego kursu, a wiem jak było kiedy ja szukałem szkoły i szukałem opinii wlaśnie na forach...
        • wir-tel Re: Kursy językowe Kraków 10.05.12, 10:19
          dokładnie. to jest ten problem... że inaczej nie dowiesz się jaką szkołę wbrać, jeśli nie po opiniach kursantów... a wszędzie oskarżenia o spam jak ktoś tylko napisze dobre słowo o jakiejś szkole. no ale jak inaczej? niedługo wszyscy przestaną dawać opinię i trzeba będzie szkoły wybierać w ciemno...
          • madziof Re: Kursy językowe Kraków 18.07.12, 14:53
            Powiem Ci, ja polecam szkołę Yokatta. Na prawdę mają przemiłych lektorów, kontakt jest wręcz idealny. Jakość nauczania nie porównywalna. Bardzo dużo konwersacji i praktycznego słownictwa. Myślę że po dwóch semestrach można tak jak ja porozumieć się z kimś. Chodziłam na kurs języka chińskiego. Polecam każdemu. I do tego fajne promocje :)
            • sroczka215 Re: Kursy językowe Kraków 21.02.13, 16:37
              ja nie polecam tej szkoly. Czuje sie przez nich oszukana. Odwoluja zajecia bez wyraznej przyczyny (bo lektor jest wolny, sala rowniez), zieniaja warunki zajec w trakcie semestru. To nie jest profesjonalne podejscie do kursanta. Nikt z mojej grupy nie jest zadowolony, nikt tez nie chce kontynuowac tam nauki. Co wiecej, rozmawialam z kilkoma lektorami z tej szkoly i wszyscy oni wypowiadaja sie krytycznie. Owszem, maja liczne promocje - zwlaszcza na grouponie. I co z tego skoro potem nie mozesz zrealizowac tego groupona bo okazuje sie ze inne informacje podaja zanim sie zapiszesz, a co innego okazuje sie faktem. Odwracaja sie dupa do klientow, nie rozumiem takiego podejscia.
    • jan4ek Re: Kursy językowe Kraków 16.10.12, 11:32
      Ja polecam szkołę języka francuskiego La Parisienne (www.parisienne.pl) przy Królewskiej 2. Jeśli ktoś chce się nauczyć języka, to tylko tam. Konkretnie i kompetentnie. Owszem, wymagają - w innych szkołach różnie to bywało ;) - ale efekty są. Do tego małe grupy, przystępne ceny no i centrum Krakowa - z uczelni całkiem blisko. Polecam
      • 12345qazwsx Re: Kursy językowe Kraków 01.02.13, 20:56
        Stanowczo odradzam szkołę YOKATTA. Oszuści i naciągacze. Zero profesjonalizmu. Nie odbywające się zajęcia i kursy. Wyłudzanie pieniędzy i nastraszanie. Wielka strata kasy i czasu, nigdy więcej tanich kursów.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka