Dodaj do ulubionych

angielski dla dzieci

28.08.11, 18:43
Rodzice, poszukuję jakichś zajęć z angielskiego dla swoich dzieci w klasie 1 i 3 szkoły podstawowej. Niestety moje dzieci chodzą do państwowej szkoły i lekcje angielskiego nie są na najwyższym poziomie.
Czy możecie polecić mi jakąś szkółkę? Mieszkamy na Powiślu w Wawie.
Obserwuj wątek
    • pola02 Re: angielski dla dzieci 29.08.11, 14:02
      Znam super szkołę na Powiślu, maja naprawdę fajne zajęcia dla dzieciaków, nawet takich 3 letnich. Moja córka chodziła do nich na zajęcia w Wilanowie. W tej nowej siedzibie jest specjalna sala dla przedszkolaków, dzieci uczą się przez zabawę. Teraz chcę zapisac do nich mojego starszego synka na hiszpański. Szkoła jest przy Al . 3-go Maja i nazywa się casalingua. Możesz wejść na ich stronę.
    • skwarzii Re: angielski dla dzieci 06.11.11, 23:13
      Cześć,
      ja jestem mamą 7-letniego Krzysia i muszę powiedzieć, ze jakiś czas temu znajomi podsunęli mi pomysł nauki w mobile english, zdecydowałam się na tą szkołę tylko dlatego że dojeżdzają do klienta, bardzo ciężko jest mi dowozić synka do miasta i muszę przyznać, że jestem zadowolona, wbrew opinią które przeczytałam w internecie. Lektorka jest zawsze przygotowana, ma podejście do dziecka i z mojej obserwacji wypełnia swoje obowiązki, cena tez nie jest zbyt wygórowana. Polecam Ci taką formę nauki, myślę, że wygodniej dzieciakom jest uczyć się w domu, nie ukrywajmy tez korzyści dla rodzica. Pozdrawiam:)
    • olawitek Re: angielski dla dzieci 09.02.12, 17:30
      Ja ci moge polecic szkole Mała Lingua (dwie siedziby w Warszawie - Targówek i Bielany) Moja bratanica tam chodzila, wprawdzie mlodsza od Twoich synow (5lat) i bratostwo bylo zadowolone. Dziecko tam uczy się według metody, ktora przedstawia zycie jakiejs wymyslonej rodziny , zyjacej w kosmosie. Takie cos potrafi dziecko zainteresowac jezykiem. Przeciez 7 letnie dziecko jak w twoim przypadku nie bedzie sie uczyc suchej gramatyki.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka