deletee 24.09.09, 13:56 Witam zrobiłem sobie dzisiaj badania dwa miesiące po zakończonej terapii alat 21 aspat 15 bilubiryna 0.43 :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
deletee Re: dwa miesiące po terapii badania 24.09.09, 16:13 no właśnie Bilirubina :) Odpowiedz Link Zgłoś
krysia013 Re: dwa miesiące po terapii badania 16.10.09, 15:22 gratuluję, Ja jestem miesiąc po przerwanej 40 tyg terapii, dzisiaj robiłam badania niestety u mnie nie jest tak wesoło ALAT 124 ASPAT 138 podczas terapii najmniej spadły mi tylko do 60 ale tylko raz a tak to 100 minimum było. Biorę tabletki na wątrobę staram się jeść odpowiednie produkty a tu efektów niema :( Odpowiedz Link Zgłoś
beatkaa32 Re: Zdrowizna bt 16.10.09, 15:34 3 m-ce po zakoNczeniu leczenia: alat =14 oprócz tego morfologia krwi; brakuje trochę hemoglobinki, ale pani dr powiedziała, że powinno się poprawić:) JULKA-CZERWIEC 2005 ŁUKASZ-PAŹDZIERNIK 2007 Odpowiedz Link Zgłoś