Dodaj do ulubionych

CD córcia

05.01.09, 21:25
Witajcie. Dziś odebrałam wyniki mojej czteroletniej córci. Może ktoś
chociaż zasugeruje co one oznaczają bo nie wiem dlaczego lekarz przy
odbiorze wypisu nic nie chciał wytłumaczyć. Stwierdził, że trzeba do
przychodni się zapisać (???). Wyjezdżam z córcią na 2 tyg na reh. i
chciałabym coś więcej wiedzieć.Wiem, że to nie portal lekarski może
jednak ktoś coś wyjaśni?
DNA- ujemny, HCV-RNA ujemny, ANA- ujemny,
AMA m2 dodatni 10,2 U/ml, LKM 1- na granicy wykrywalnośći.
To się leczy?
Gorąco wszystkich pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • bananarama-live Re: CD córcia 07.01.09, 17:39
      Moze nie trzeba leczyć, wystarczy obserwować. Wyniki mają związek z watrobą i
      chorobą autoimunologiczną. Za trudne pytanie, jak na nasze siły.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka