mamaama8
05.01.09, 21:25
Witajcie. Dziś odebrałam wyniki mojej czteroletniej córci. Może ktoś
chociaż zasugeruje co one oznaczają bo nie wiem dlaczego lekarz przy
odbiorze wypisu nic nie chciał wytłumaczyć. Stwierdził, że trzeba do
przychodni się zapisać (???). Wyjezdżam z córcią na 2 tyg na reh. i
chciałabym coś więcej wiedzieć.Wiem, że to nie portal lekarski może
jednak ktoś coś wyjaśni?
DNA- ujemny, HCV-RNA ujemny, ANA- ujemny,
AMA m2 dodatni 10,2 U/ml, LKM 1- na granicy wykrywalnośći.
To się leczy?
Gorąco wszystkich pozdrawiam.