kasia.1982online 28.08.09, 14:53 Mam pytanie. Czy podczas kuracji interferonem (30 tydzień) można wybrać się do dentysty. Dokładnie chodzi mi o opiłowanie zęba i nałożenie koronki. Z góry dziękuję za pomoc. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj