28.08.09, 14:53
Mam pytanie. Czy podczas kuracji interferonem (30 tydzień) można wybrać się do dentysty. Dokładnie chodzi mi o opiłowanie zęba i nałożenie koronki. Z góry dziękuję za pomoc.
Obserwuj wątek
    • bananarama-live Re: Witam. 28.08.09, 16:13
      .Nawet trzeba
    • jan-w Re: Witam. 28.08.09, 17:22
      Byle go nie gryźć spiłowanymi zębami ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka