Dodaj do ulubionych

Teledysk Pink

12.05.21, 11:11
m.youtube.com/watch?v=Xuy-V_3V-4g

Czy jest jakiś na którym nie bije mezczyzn? Drugie pytanie to o jej obsesję jasnych blond włosów.

Kilka dni temu widziałem teledysk Lopez o tym ze nie jest czyjąś matka.

Obie panie ciągle się buntują przeciwko latom 50tym a już ze trzy pokolenia facetów i kobiet wychowanych w skrajnie odwrotnym wzorcach.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Teledysk Pink 12.05.21, 11:39
   Lopez może niech się pobuntuje przeciwko latynoskiemu maczyzmowi , a nie przezywa ciągle ból białej kobiety z lat 50tych. Bo akurat wiele samotnych matek podający kawę chętnie by się obudziło w takim domku z przedmieścia z mężem w garniturze.


   Komiczne jest to ze feminizm te kobiety z lat 50tych wziął jako punkt odniesienia. I słynny tekst kobiety nie mogły pracować. Zawsze kobiety pracowały tylko w latach 50tych uprzywilejowane amerykańskie kobiety w dobrobycie mogły być paniami domu dużego.
   • dotera Re: Teledysk Pink 12.05.21, 11:44
    I tu dochodzimy do obsesji blond włosów. Feministki ich nie miały z natury. Ale zdajecie bardzo były zainteresowane żeby rządząca ameryka większość która je miała przestała być większością.

    I tak guru pierwszego pokolenia spoza lat 50tych Curt Cobaina autodestrukcyjny chłopak, blondyn został zalatwiony przez blondynkę.
  • dotera Re: Teledysk Pink 13.05.21, 09:43
   Żyję w cywilizacji która za program zrobiła sklocenia dzieci z rodzicami, kobiet z mężczyznami.


   Skąd to się wzięło? Ktoś ma w tej oczywistej manipulacji interes.jeśli spojrzę na współczesny świat program to zanegowac każde przykazanie dekalogu. Nie zeby, byl spevjalnie wierzący ale uwazam to za uniwersalne prawfy roznych kultur. Łamanie ich to strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o manipulacje doskonała. I specjalizuje się w tym pewna grupa

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka