Dodaj do ulubionych

Pytanie o media w Polsce

06.07.22, 11:53
www.pudelek.pl/to-nie-koniec-transferow-z-tvn-do-polsatu-mowi-sie-ze-kolejna-bedzie-magda-gessler-wie-ze-i-tam-bedzie-numerem-jeden-6787425891387968a
Dlaczego w czasach gdy jest internet i wydawałoby się konkurencja ludzi produkujących rozrywkę powinna być olbrzymia, w telewizji ludzie w wieku emerytalnym przechodzą z jednej największej stacji ogólnopolskiej do drugiej jakby był monopol .

I drugie pytanie które mnie nurtuje mocno, to film o TVN który dał PiS gdzie było info o pieniądzach wpłacanych od Amerykanów w czasach PRL na firmy twórców TVN. PiS to absurdalnie chciał wywocic do góry nogami że Rosjanie przez USA i firmy panamskie dawali pieniądze jakby nie mogli wprost dać w ambasadzie. A mi się zdaje na co jest coraz więcej poszlak że już wtedy służby wywiadowcze były dogadanie z Amerykanami i to łącznie z Rosjanami. U góry było dogadanie to co u dołu wydawało się rewolucyjnymi zmianami . I w tym sensie TVN od początku był w rękach Amerykanów tylko później przeszedł formalnie.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Pytanie o media w Polsce 06.07.22, 12:00
   Wojna PiS z TVN to wojna dwóch ratlerkow szczekających na siebie których smycze są w ręce jednego pana .

   Dziś ten schemat widać wszędzie. Syria Ukraina Afganistan. Amerykanie z jednej strony stawiają na fundamentalizm prawicowy żeby obalić obecna władzę która im nie pasuje bo niezależna od nich, a następnie wprowadzają liberalna lewicę żeby zdemoralizować lokalne społeczeństwo. Dochodzi do absurdów bo w czasie różnych tzw kolorowych rewolucji te dwie siły które się nie lubią muszą się tolerować i maja zakaz hejtu na siebie
   • dotera Re: Pytanie o media w Polsce 06.07.22, 12:06
    Na Ukrainie są ośrodki krytyki politycznej sponsorowanej przez Sorosa i nacjonaliści też sponsorowani z USA. W świecie arabskim też najpierw studencki wychodziły a po chwili al kaida. I osrodki propagandowe zwłaszcza liberalne całkowicie cynicznie wybielają stronę naziolska z którą są w sojuszu.
    • dotera Re: Pytanie o media w Polsce 06.07.22, 12:25
     W telewizji oglądałem dokument o Afganistanie.

     Po prostu wzorcowy schemat globalizmu, tego co dzieje się wszędzie.

     Najpierw elity miejskie kopiują zachodni styl życia w latach 60tych. Złoty okres. Rozpływając w konsumpcji i rewolucji seksualnej pozbywając swojej kultury.

     W tym czasie narasta gniew mniejszych ośrodków, wsi. Tworzy religijny fundamentalizm. Elity przesuwają się na pozycje coraz bardziej lewicowe .

     Od lat 70tych następuje starcie fundamentalizmu z komunizmem. Wchodzą Rosjanie poprzeć komunistów. Trwa wojna. Wygrywa fundamentalizm.

     Ale kwestia komunizmu też tu ma dwoistą naturę. Początkowo bowiem on zawsze idzie z zachodu żeby przejść władzę nad wschodem. Ale z czasem kraje komunistyczne widząc w co się wladowaly przechodzą na nacjonalizm. I tu pojawia się pole dla Amerykanów. Z jednej strony obalać te państwa wschodnie fundamentalizmem prawicowym z drugiej liberalizmem lewicowym. Dlatego raz Amerykanie tworzą talibów raz ich obalają. Teraz podobno talibowie są z Rosją dogadani. Z którymi walczyli.

     I co można zrobić w świecie w którym każda siła jest sterowana z obcego źródła ?

     Wyłączyć propagandę i budować swoją siłę w kontakcie z ziemią. Rozpychać od dołu. Dziś działalność polityczną traci sens. To wszystko sterowane przez kolonizatorów. Prawica liberalizm lewica. Pierwsi będą walczyć dla swoich gubernatorów, drudzy sprzedawać im swoją gospodarkę za grosze, trzeci rozniecać konflikty społeczne i demoralizowac.

     Potrzebny pozytywizm. Praca u podstaw. Pokolenie pozytywistów dało Polsce wolność
     • dotera Re: Pytanie o media w Polsce 06.07.22, 12:34
      W tym żonglowaniu ideologiami specjalne miejsce ma obrotowa nadnacja. Raz budują komunizm na wschodzie dogadani z zachodem , później go obalają nadal dogadani z zachodem. Dziś na Ukrainie są dylematy scholastyczne rozważane czy nadnacja może popierać skrajny nazizm. Ależ oczywiście że może bo to robi. Dokładnie jak każda ideologię, która jest tylko narzędziem do manipulowania niczym innym.

      Nowoczesność i oświecenie to jeden wielki projekt służb wywiadu w celu budowania rządu globalnego nad podbitymi narodami. Dziś coraz częściej wychodzi kto kierował różnymi rewolucjami.
      • dotera Re: Pytanie o media w Polsce 06.07.22, 12:40
       Im bardziej patrzę na tzw demokrację widzę w niej dokładnie te same procesy które rozłożyły 2 Rzeczpospolita demokracji szlacheckiej. Jeden na jeden. I dlatego USA kocha to promować. To im daje władzę globalna. A Polacy nieustannie w awangardzie rewolucyjnej w swojej historii . Z obcym kijkiem w tylko jak kogucik na targu. Tak jak dziś na Ukrainie. I zaraz zapłacimy za kolejne przegrane powstanie .

       Trzymać się ziemi i w milczeniu budować siłę a nie dawać się prowadzić przez obce sily
       • dotera Re: Pytanie o media w Polsce 06.07.22, 12:56
        Cywilne zwierzchnictwo nad wojskiem. Kolejna bzdura, która chce wojsko utożsamić z faszystowska junta. Choć nieraz właśnie takie popierali Jankesi z definicji swojej polityki. Efekty tego są tylko takie że pokurczeni generałowie skaczą wokół ministra zależni całkowicie i wysyłani na wojny finansjery światowej. Normalny suwerenny generał z natury swojej dbałby o los swojego narodu jak De Gaulle. Który miał przeciwko sobie studencikow z maja 68 bo anglosasom nieodpowiadala jego polityka. Tylko za jego czasów Francja rosła. Teraz zamienia się w kupę gówna
        • dotera Re: Pytanie o media w Polsce 06.07.22, 13:01
         Efekty rządów pokolenia 68 najlepiej streścił jeden poseł w Bundestagu. Europa jest 52 stanem USA, jedynie bez prawa głosu. Na początku lat 90 tych uwczesni rządzący Europa mówili że przegonią potęgę USA. Dziś kogut amerykański zagonił kurki europejskie pod swoje skrzydła, a społeczeństwa wymierają.
     • dotera Re: Pytanie o media w Polsce 06.07.22, 13:45
      Z chwilą gdy w latach 60tych nastąpił wzrost dobrobytu społeczeństwa polecialy w brak powściągliwości. Uwierzyły w postęp wejścia do raju. A to podstawowa sztuczka złodziei ulicznych. Gdy grajek robi show jego kolega ograbia widzów. I gdy w latach 60tych uwierzyły w iluzje postepu polegającego na braku oporu w latach 70tych globalisci przejęli świat. I dziś robią z nim co chcą , zniszczyli kulturę, moralność, wywieźli przemysł i zyski z państw narodowych.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka