Dodaj do ulubionych

Stare Bondy

17.07.22, 10:35
Puszcza telewizja od jakiegoś czasu. W ramach sojuszu z Wielką Brytania i Ukraina zapewne. Podobnie ukraińskich seriali mnóstwo.

Nie lubię Bonda. Najbardziej drętwa narcystyczna fantazja pop kultury. Analogicznie nie lubie musicali hollywoodzkich z stepującymi panami w garniturach . Jakby lustrzane odbicie tej fantazji , zamiast nadęcia jest w tych tańcach coś upokarzającego.

Bond jest chodzącym trupem. Sztywny, otoczony technika, chce imitować życie gładkością w jaki mu wszystko przychodzi w walce i z kobietami, ale wychodzi z tego bardziej ślizganie się niż życie . Sen impotenta o życiu.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Stare Bondy 17.07.22, 10:42
   Wyrafinowanie pozbawione subtelności jest jak
   wydmuszka. Chodzi w nim tylko o zewnętrzną powłokę, bycie fit do standardów snobistycznej arystokracji.
   • dotera Re: Stare Bondy 17.07.22, 11:39
    Najbardziej symbolicznym obrazkiem Bonda są właśnie zdjęcia gdy zjeżdża na nartach. Wysokie zmrożone szczyty po których się ślizga. Narcyzm bezdusznej mocy udający gracje.
    • dotera Re: Stare Bondy 17.07.22, 12:12
     Inną symbolika jest to że serwowane są nam te odgrzewane kotlety . PiS chce nam wmówić że wchodzimy w sojusz z Anglią jakby nas nie zdradziła w Jałcie i będziemy w Europie starodawnej tej z dwudziestego wieku. Podczas gdy rozgrywamy wprost scenariusz bolszewicki obalenia Rosji, wtedy też powstała Ukraina a rewolucjonistów zachód przysłał. Jednym wagonem Lenina drugim Piłsudskiego. Dziś też tak samo podejrzewam wagonami rozdzielili nam władzę

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka