Dodaj do ulubionych

Bezdomność

16.09.22, 15:17
m.youtube.com/watch?v=AMiNoVRUd4Q
To nie spanie pod gołym niebem dla zabawy survivalu żeby nakręcić o tym film.

Niemal sto procent bezdomnych ma zaburzenia psychiczne lub problem z nałogami. Nie ma bezdomnych niemal bo pracę stracili. I widzą tylko wszędzie odrzucenie.

A po drugie nie rozumiem co chce udowodnić? Pieniądze ma bo umie zarabiać pieniądze. Nie ma znaczenia gdzie śpi. Większość ludzi zaczyna od jakiegoś zera.

Ci wszyscy milionerzy bawiący się w biedaków nie rozumieją tego że oni w każdej chwili mogą się wypisać z tej zabawy . Co to znaczy dla psychiki gdy nie mozesz.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Bezdomność 16.09.22, 15:28
   Jeśli jednego bezdomnego wytrenuje do tego co sam umie i to zadziała powiem mu że zrobił najważniejszy film na YouTube i powinien dostać podobiznę swojej twarzy na jednocentowce.
  • dotera Re: Bezdomność 16.09.22, 15:55
   Owszem, posiadanie kapitału nie jest warunkiem koniecznym i to tylko można udowodnić . Możliwe że nie było ani jednego który wygrał w loterii miliony i umiał je zainwestować . Marks fetyszyzujac kapitał w gruncie rzeczy go bronił i można podejrzewać że taki był jego ukryty cel. Bo inaczej nijak jego polityka nie wynika z rozpoznan nawet tam gdzie miał cień racji.
   • dotera Re: Bezdomność 16.09.22, 16:13
    Dlatego dziś jedyne co umie robić lewica antykapitalistyczna to głosować na globalny kapitał. I to był cel Marksa
    • dotera Re: Bezdomność 16.09.22, 16:27
     Tak jak przewidywałem od początku kadencji notowania Bidena się zalamia bo ludzie przeglądają na oczy. Sądzę że dlatego liberałowie rzekomi teraz przykręcają śrubę i mechanizmy mają podobne dla krajów totalitarnych. Ich propaganda zawiodła w tym że to co obiecywali przy sytuacji lat 60tych i dawało iluzje przy współczesności zamienia się w piekło i to zognorowali
     • dotera Re: Bezdomność 17.09.22, 07:01
      Dziś globalisci mówią że ludzie są zbędni. Ciekawe że nie zauważyli że wedle swojej ideologi klimatycznej oni są największym rakiem na ziemi i może to oni są zbędni . Ale mówią tak tylko z jednego powodu. Bo wiedzą że wedle regul rynku zaczną tracić. Więc jedyne co im zostaje to przywrócić feudalizm. I to widać w ideologii. Jest stopniowe wychodzenie z paradygmatu oświecenia i wchodzenie w buty religii matki ziemi.
      • dotera Re: Bezdomność 17.09.22, 07:13
       Widać od jakiegoś czasu że chcą przykręcić śrubę . Robią się coraz bardziej totalitarni. Dziś czuje się jakbyśmy wracali do czasów wczesnego komunizmu w propagandzie. Szczujnia, krytyki moralne, wrogowie ludu, wróg zewnętrzny, kultura anulowania, poprawność polityczna z zerowym marginesem. A w gospodarce zamordyzm. W czasie covidu korporacje gigantyczne zyski, reszta straty.
       • dotera Re: Bezdomność 17.09.22, 07:23
        Zabawne jest to że ci ludzie są najbardziej wykluczającą grupa i cały czas mówią o inkluzywnosci. To jest właśnie istota marksizmu. Odwracać co się da do góry nogami żeby żeby oszukać i metoda kija w szprychach zrobić podziały gdzie się da. Coś działa więc podzielmy to na dwie części w środek wstawmy trzeci element i jak nie działa to przeprowadzamy wieczna krytykę i tak dokładnie w każdej dziedzinie życia . Widzę taka manipulacje diabelska wszędzie gdzie dociera propaganda

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka