tulila Re: Co robicie? 15.11.08, 18:18 tulila napisała: Ja idę oglądać finał snookera w Bahrajnie. Odpowiedz Link
off_nick Re: Co robicie? 15.11.08, 20:10 > tulila napisała: > > Ja idę oglądać finał snookera w Bahrajnie. Ja zdycham... Odpowiedz Link
abasia471 Re: Co robicie? 15.11.08, 23:49 crysstiano napisał: > robie sobie dobrze > juz zrobilem To miło. Przynajmniej jedna przyjemna rzecz ci się dzisiaj udała. Odpowiedz Link
abasia471 Re: Co robicie? 15.11.08, 23:51 Jak by kogo interesowało, co ja robię, to informuję, że właśnie szykuję się do kolejnej bezsennej nocy. Odpowiedz Link
nienill Re: Co robicie? 15.11.08, 23:53 a moja blaszka sie naprawila i znowu moge sobie nerwowo nia klikac Odpowiedz Link
crysstiano Re: Co robicie? 15.11.08, 23:57 blaszka dobra rzecz ja mialem kolko z jajka niespodzianki co latalo jak sie puscilo. ale trafilo w niebieska twarz i mialem przesrane. przeciez niechcialem...:/ Odpowiedz Link
nienill Re: Co robicie? 15.11.08, 23:59 crysstiano napisał: > ale trafilo w niebieska twarz poznales smerfa? ja tez bym chciala :((( Odpowiedz Link
loserka Re: Co robicie? 16.11.08, 00:01 Jak napiszę , że piję piwo, to zaraz mskaiq powie, że mam problem. a ja nie mam problemu. Teraz nie mam. Na meczu byłam, serio. Odpowiedz Link
crysstiano Re: Co robicie? 16.11.08, 00:02 ja sie upilem i moge msjkaig laske zrobic tzn on mi. juz mi sie myli:/ niechcialabycs tego smerfa poznac. to samo zlo.. Odpowiedz Link
nienill Re: Co robicie? 16.11.08, 00:06 crysstiano napisał: > to samo zlo.. chciałam znalezc na youtube jakies ladne "złoooooooooooooooo!!!" z odpowiednimi efektami specjalnymi i wyskoczylo mi to www.youtube.com/watch?v=jy__PXPSZZg Odpowiedz Link
nienill Re: Co robicie? 16.11.08, 00:03 loserka napisała: > mskaiq jeszcze pare lat i tez sie naucze na pamiec ten nick Odpowiedz Link
loserka Re: Co robicie? 16.11.08, 00:05 nienill napisała: > loserka napisała: > > > mskaiq > jeszcze pare lat i tez sie naucze na pamiec ten nick > mnie już wrył się w klawiaturę.bezbłędnie. jak ojczenasz w dzieciństwie. Odpowiedz Link
nienill Re: Co robicie? 16.11.08, 00:09 loserka napisała: > jak ojczenasz w dzieciństwie. a ja sie ostatnio przy samodzielnym ojczenasz zacinalam i mi wstyd bylo a potem byli mi wstyd za to, ze bylo mi wstyd choc wiem, ze nie powinno ale moge sie mylic dlatego jednak sie wstydze Odpowiedz Link
crysstiano Re: Co robicie? 16.11.08, 00:11 o ja pierdole............... ten ju tub!! taka radosna murzynska piosenka piekne ludzie i wogule a tu nagle jeden przeblysk jak facet kobiete w glowe jeb. to mi sie wydaje zcy tio tam jes?????????? ale jazda Odpowiedz Link
nienill Re: Co robicie? 16.11.08, 02:37 crysstiano napisał: > o ja pierdole............... > ten ju tub!! taka radosna murzynska piosenka piekne ludzie i wogule a tu nagle > jeden przeblysk jak facet kobiete w glowe jeb. > to mi sie wydaje zcy tio tam jes?????????? ale jazda obejrzalam i nic nie zobaczylam Odpowiedz Link
loserka Re: Co robicie? 16.11.08, 00:12 czas wywiesić i wywietrzyć wszystkie nasze wyprane rzez lata mózgi Odpowiedz Link
nienill Re: Co robicie? 16.11.08, 00:18 loserka napisała: > czas wywiesić i wywietrzyć wszystkie nasze wyprane rzez lata mózgi o ile cos z nich zostalo Odpowiedz Link
tulila Re: Co robicie? 16.11.08, 01:04 loserka napisała: > Jak napiszę , że piję piwo, to zaraz mskaiq powie, że mam problem. > a ja nie mam problemu. Teraz nie mam. Na meczu byłam, serio. > Ja też piłam piwo. Starałam się sączyć, ale to niewykonalne. Gdybym sączyła nie wyspałabym się i nie czułabym się teraz tak dobrze. Chwalić pana piwo jest dla ludzi: -) Odpowiedz Link
crysstiano Re: Co robicie? 16.11.08, 00:13 a jutro zalowac. mialem nigdy nie pisac. kurwa mac. chce odejsc:///////////////// Odpowiedz Link
aidka Re: Co robicie? 16.11.08, 02:29 i jak tu nie włazić siedzę sobie jako biedna bezsenna mysz, słucham Nirvany, by się na śmierć zamartwić - czytam i się rechoczę niespodziewanie. raptem. ale z Was głupki są. Odpowiedz Link