Dodaj do ulubionych

Co robicie?

15.11.08, 18:07
Teraz?
Obserwuj wątek
    • tulila Re: Co robicie? 15.11.08, 18:18
      tulila napisała:

      Ja idę oglądać finał snookera w Bahrajnie.
      • off_nick Re: Co robicie? 15.11.08, 20:10
        > tulila napisała:
        >
        > Ja idę oglądać finał snookera w Bahrajnie.




        Ja zdycham...
    • crysstiano Re: Co robicie? 15.11.08, 20:40
      robie sobie dobrze
      juz zrobilem
      • abasia471 Re: Co robicie? 15.11.08, 23:49
        crysstiano napisał:

        > robie sobie dobrze
        > juz zrobilem

        To miło. Przynajmniej jedna przyjemna rzecz ci się dzisiaj udała.
        • abasia471 Re: Co robicie? 15.11.08, 23:51
          Jak by kogo interesowało, co ja robię, to informuję, że właśnie
          szykuję się do kolejnej bezsennej nocy.
          • nienill Re: Co robicie? 15.11.08, 23:53
            a moja blaszka sie naprawila
            i znowu moge sobie nerwowo nia klikac
    • crysstiano Re: Co robicie? 15.11.08, 23:57
      blaszka dobra rzecz
      ja mialem kolko z jajka niespodzianki co latalo jak sie puscilo.
      ale trafilo w niebieska twarz i mialem przesrane.
      przeciez niechcialem...:/
      • nienill Re: Co robicie? 15.11.08, 23:59
        crysstiano napisał:

        > ale trafilo w niebieska twarz
        poznales smerfa?

        ja tez bym chciala :(((
    • loserka Re: Co robicie? 16.11.08, 00:01
      Jak napiszę , że piję piwo, to zaraz mskaiq powie, że mam problem.
      a ja nie mam problemu. Teraz nie mam. Na meczu byłam, serio.
      • crysstiano Re: Co robicie? 16.11.08, 00:02
        ja sie upilem i moge msjkaig laske zrobic tzn on mi. juz mi sie myli:/
        niechcialabycs tego smerfa poznac. to samo zlo..
        • nienill Re: Co robicie? 16.11.08, 00:06
          crysstiano napisał:

          > to samo zlo..
          chciałam znalezc na youtube jakies ladne "złoooooooooooooooo!!!" z
          odpowiednimi efektami specjalnymi

          i wyskoczylo mi to
          www.youtube.com/watch?v=jy__PXPSZZg
      • nienill Re: Co robicie? 16.11.08, 00:03
        loserka napisała:

        > mskaiq
        jeszcze pare lat i tez sie naucze na pamiec ten nick
        • loserka Re: Co robicie? 16.11.08, 00:05
          nienill napisała:

          > loserka napisała:
          >
          > > mskaiq
          > jeszcze pare lat i tez sie naucze na pamiec ten nick
          >

          mnie już wrył się w klawiaturę.bezbłędnie. jak ojczenasz w dzieciństwie.
          • nienill Re: Co robicie? 16.11.08, 00:09
            loserka napisała:

            > jak ojczenasz w dzieciństwie.
            a ja sie ostatnio przy samodzielnym ojczenasz zacinalam
            i mi wstyd bylo
            a potem byli mi wstyd za to, ze bylo mi wstyd
            choc wiem, ze nie powinno
            ale moge sie mylic
            dlatego jednak sie wstydze
            • crysstiano Re: Co robicie? 16.11.08, 00:11
              o ja pierdole...............
              ten ju tub!! taka radosna murzynska piosenka piekne ludzie i wogule a tu nagle
              jeden przeblysk jak facet kobiete w glowe jeb.
              to mi sie wydaje zcy tio tam jes?????????? ale jazda
              • nienill Re: Co robicie? 16.11.08, 00:17
                nie wiem
                ja to tylko sluchalam
              • nienill Re: Co robicie? 16.11.08, 02:37
                crysstiano napisał:

                > o ja pierdole...............
                > ten ju tub!! taka radosna murzynska piosenka piekne ludzie i
                wogule a tu nagle
                > jeden przeblysk jak facet kobiete w glowe jeb.
                > to mi sie wydaje zcy tio tam jes?????????? ale jazda
                obejrzalam i nic nie zobaczylam
            • loserka Re: Co robicie? 16.11.08, 00:12
              czas wywiesić i wywietrzyć wszystkie nasze wyprane rzez lata mózgi
              • nienill Re: Co robicie? 16.11.08, 00:18
                loserka napisała:

                > czas wywiesić i wywietrzyć wszystkie nasze wyprane rzez lata mózgi
                o ile cos z nich zostalo
      • tulila Re: Co robicie? 16.11.08, 01:04
        loserka napisała:

        > Jak napiszę , że piję piwo, to zaraz mskaiq powie, że mam problem.
        > a ja nie mam problemu. Teraz nie mam. Na meczu byłam, serio.
        >

        Ja też piłam piwo. Starałam się sączyć, ale to niewykonalne. Gdybym sączyła nie
        wyspałabym się i nie czułabym się teraz tak dobrze. Chwalić pana piwo jest dla
        ludzi: -)
    • crysstiano Re: Co robicie? 16.11.08, 00:13
      a jutro zalowac.
      mialem nigdy nie pisac.
      kurwa mac. chce odejsc://///////////////
      • aidka Re: Co robicie? 16.11.08, 02:29
        i jak
        tu nie włazić
        siedzę sobie jako biedna bezsenna mysz, słucham Nirvany, by się na
        śmierć zamartwić - czytam i się rechoczę niespodziewanie.
        raptem.
        ale z Was głupki są.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka