24.11.08, 21:52
zdecydowanie odczuwam,
odczuwam jak cholera. rozumiem facetów mizoginików, w każdym razie bardziej
niż feministki.
Obserwuj wątek
    • dolor Re: mizoginia 24.11.08, 22:13
      Mnie wystarcza mizogamia. Czasem mizantropia.
      • brooks_was_here Re: mizoginia 24.11.08, 22:25
        pozer
        • dolor Re: mizoginia 24.11.08, 22:27
          Dziękuję za uznanie:)
          • brooks_was_here Re: mizoginia 24.11.08, 22:28
            niestety uznanie nie dziś

            ale fanclub się przecież trzyma
            więc nie szkodzi
            • dolor Re: mizoginia 24.11.08, 22:30
              Ależ dziś, uwielbiam czarny PR.
              • brooks_was_here Re: mizoginia 24.11.08, 22:33
                uwielbiasz czarny.. w życiu bym na to nie wpadła
                fajną ksywkę nawet dostałeś - jezuita

                jak można tak trafić nie znając prawie człowieka?
                • dolor Re: mizoginia 24.11.08, 22:40
                  Jezuita też mi się podoba.
                  • lucyna_n Re: mizoginia 24.11.08, 22:50
                    noo pasuje do ciebie jak ulał:)
                    zaraz dostanę ataku śmiechu, nie wiem jak to się skonczy po tak dlugim trwaniu
                    pod kreską:)
                    • dolor Re: mizoginia 24.11.08, 23:02
                      lucyna_n napisała:

                      > noo pasuje do ciebie jak ulał:)
                      > zaraz dostanę ataku śmiechu, nie wiem jak to się skonczy po tak dlugim trwaniu
                      > pod kreską:)

                      Więcej niż przesycenie postów emotikonami chyba nam nie grozi:)
          • dolor Re: mizoginia 24.11.08, 22:29
            Będę się przez Was musiał leczyć z przeemotikonowania, ale strasznie mnie bawią
            tu dziś posty.
            • lucyna_n Re: mizoginia 24.11.08, 22:32
              jesteś dzisiaj wyjątkowo niestabilny, to ci się nudzi to cię z kolei bawią.
              Uważaj bo cię dadza na depakinę i będziesz się miał z pyszna.
              • dolor Re: mizoginia 24.11.08, 22:43
                Rozbawiło mnie pojawienie się mrocznego form, po tej ziewaninie naprawdę miła
                odmiana. No i ponoć piszą o mnie najwięcej, a ja postanowiłem wreszcie też
                zostać narcyzem, jak tu się nie cieszyć.
                • lucyna_n Re: mizoginia 24.11.08, 22:49
                  no tak, narcystyczna natura ne daje się długo trzymać w ukryciu
                  a więc miłego pławienia się w sławie i niesławie.
                  mroczne forum i "oni" obawiam się że brzmi bardziej obiecująco niż jest i do
                  jutra temat zdechnie całkowicie, trolle pójdą spać i znowu będzie nuda panie.
                  • dolor Re: mizoginia 24.11.08, 23:07
                    I już nie będą do mnie pisać: "Boże Dolor"? No to pławię się póki czas. A wiesz,
                    że ten narcyzm całkiem fajny jest? Czemu mi wcześniej nie przyszło do głowy,
                    żeby zostać?
                    • lucyna_n Re: mizoginia 25.11.08, 00:03
                      nie wiem, przecież wypisz wymaluj narcyz!
                • nienill Re: mizoginia 24.11.08, 22:59
                  dolor napisał:

                  > a ja postanowiłem wreszcie też
                  > zostać narcyzem,
                  ale cos sie stało?
                  bo czytam i nie wierze
                  • dolor Re: mizoginia 24.11.08, 23:03
                    nienill napisała:

                    > ale cos sie stało?
                    > bo czytam i nie wierze

                    No stało, dostałem napadu dobrego humoru. To nieszczęście zdarza się nawet
                    najmroczniejszym jezuitom:)
                    • nienill Re: mizoginia 24.11.08, 23:10
                      rozumiem
                      chwilowe
                      • dolor Re: mizoginia 24.11.08, 23:19
                        nienill napisała:

                        > rozumiem
                        > chwilowe

                        Trwaj, chwilo. Tylko chwilo, pozwól mi zasnąć przed czwartą.
                  • u.nick Re: mizoginia 24.11.08, 23:07
                    ja tam postanowiłam uwierzyć
                    będziemy pasać ego,że aż miło

                    no i przepraszam panie Dolor , podkówka
                    • nienill Re: mizoginia 24.11.08, 23:09
                      u.nick napisała:

                      > podkówka
                      czy ktos mi napisze co to jest?
                      • dolor Re: mizoginia 24.11.08, 23:17
                        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=99&w=46658356&a=46813307
                        • nienill Re: mizoginia 24.11.08, 23:44
                          dziękuję
    • brooks_was_here Re: mizoginia 24.11.08, 22:24
      loserka napisała:

      > rozumiem facetów mizoginików, w każdym razie bardziej
      > niż feministki.

      nie rozumiem kobiet
      które takie pierdoły gadają
      • 18_listopada Re: mizoginia 24.11.08, 23:40
        widac nie rozumiesz swojej plci, jakby kobiety lubily kobiety juz dawno mialyby
        wiekszosc w parlamencie.
        • brooks_was_here Re: mizoginia 25.11.08, 00:17
          18_listopada napisał:

          > widac nie rozumiesz swojej plci

          a co to jest parlament?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka