loserka 24.11.08, 21:52 zdecydowanie odczuwam, odczuwam jak cholera. rozumiem facetów mizoginików, w każdym razie bardziej niż feministki. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
brooks_was_here Re: mizoginia 24.11.08, 22:28 niestety uznanie nie dziś ale fanclub się przecież trzyma więc nie szkodzi Odpowiedz Link
brooks_was_here Re: mizoginia 24.11.08, 22:33 uwielbiasz czarny.. w życiu bym na to nie wpadła fajną ksywkę nawet dostałeś - jezuita jak można tak trafić nie znając prawie człowieka? Odpowiedz Link
lucyna_n Re: mizoginia 24.11.08, 22:50 noo pasuje do ciebie jak ulał:) zaraz dostanę ataku śmiechu, nie wiem jak to się skonczy po tak dlugim trwaniu pod kreską:) Odpowiedz Link
dolor Re: mizoginia 24.11.08, 23:02 lucyna_n napisała: > noo pasuje do ciebie jak ulał:) > zaraz dostanę ataku śmiechu, nie wiem jak to się skonczy po tak dlugim trwaniu > pod kreską:) Więcej niż przesycenie postów emotikonami chyba nam nie grozi:) Odpowiedz Link
dolor Re: mizoginia 24.11.08, 22:29 Będę się przez Was musiał leczyć z przeemotikonowania, ale strasznie mnie bawią tu dziś posty. Odpowiedz Link
lucyna_n Re: mizoginia 24.11.08, 22:32 jesteś dzisiaj wyjątkowo niestabilny, to ci się nudzi to cię z kolei bawią. Uważaj bo cię dadza na depakinę i będziesz się miał z pyszna. Odpowiedz Link
dolor Re: mizoginia 24.11.08, 22:43 Rozbawiło mnie pojawienie się mrocznego form, po tej ziewaninie naprawdę miła odmiana. No i ponoć piszą o mnie najwięcej, a ja postanowiłem wreszcie też zostać narcyzem, jak tu się nie cieszyć. Odpowiedz Link
lucyna_n Re: mizoginia 24.11.08, 22:49 no tak, narcystyczna natura ne daje się długo trzymać w ukryciu a więc miłego pławienia się w sławie i niesławie. mroczne forum i "oni" obawiam się że brzmi bardziej obiecująco niż jest i do jutra temat zdechnie całkowicie, trolle pójdą spać i znowu będzie nuda panie. Odpowiedz Link
dolor Re: mizoginia 24.11.08, 23:07 I już nie będą do mnie pisać: "Boże Dolor"? No to pławię się póki czas. A wiesz, że ten narcyzm całkiem fajny jest? Czemu mi wcześniej nie przyszło do głowy, żeby zostać? Odpowiedz Link
nienill Re: mizoginia 24.11.08, 22:59 dolor napisał: > a ja postanowiłem wreszcie też > zostać narcyzem, ale cos sie stało? bo czytam i nie wierze Odpowiedz Link
dolor Re: mizoginia 24.11.08, 23:03 nienill napisała: > ale cos sie stało? > bo czytam i nie wierze No stało, dostałem napadu dobrego humoru. To nieszczęście zdarza się nawet najmroczniejszym jezuitom:) Odpowiedz Link
dolor Re: mizoginia 24.11.08, 23:19 nienill napisała: > rozumiem > chwilowe Trwaj, chwilo. Tylko chwilo, pozwól mi zasnąć przed czwartą. Odpowiedz Link
u.nick Re: mizoginia 24.11.08, 23:07 ja tam postanowiłam uwierzyć będziemy pasać ego,że aż miło no i przepraszam panie Dolor , podkówka Odpowiedz Link
nienill Re: mizoginia 24.11.08, 23:09 u.nick napisała: > podkówka czy ktos mi napisze co to jest? Odpowiedz Link
dolor Re: mizoginia 24.11.08, 23:17 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=99&w=46658356&a=46813307 Odpowiedz Link
brooks_was_here Re: mizoginia 24.11.08, 22:24 loserka napisała: > rozumiem facetów mizoginików, w każdym razie bardziej > niż feministki. nie rozumiem kobiet które takie pierdoły gadają Odpowiedz Link
18_listopada Re: mizoginia 24.11.08, 23:40 widac nie rozumiesz swojej plci, jakby kobiety lubily kobiety juz dawno mialyby wiekszosc w parlamencie. Odpowiedz Link
brooks_was_here Re: mizoginia 25.11.08, 00:17 18_listopada napisał: > widac nie rozumiesz swojej plci a co to jest parlament? Odpowiedz Link