zed.1
25.03.12, 17:14
Myslalem, ze sprawa dotyczy jedynie katedry, ale najwidoczniej miasto sponsoruje wklad wlasny na finanse unijne dla kazdego kosciola jaki ma na to ochote.
tinyurl.com/6upy8qa kolejny kosciol dostal w prezencie 300tys a potem i dalsze pieniadze publiczne z unii.
Tymczasem prywatni wlasciciele obiektow jakie zostaly uznane za zabytkowe moga pocalowac sie w dupe i dostana najwyzej kare za zaniedbania.