13.12.04, 11:16
Dziewczyny gdzie w Szczecinie najlepiej w centrum mozna znależć jakis fitness
klub z cwiczeniami dla ciężarówek? Albo moze jakies inne miejsce gdzie
chodzicie?
Obserwuj wątek
    • marlen071 Re: cwiczenia 13.12.04, 12:18
      czesc, to interesujacy temat. rowniez jestem ciekawa czy sa specjalne cwiczenia
      w jakims fitnessie. ja jestem w 17 tyg i chodze na joge do Active. jest
      naprawde super.
      • mazuba Re: do marlen071 13.12.04, 22:32

mam pytanie odnosnie jogi. wiem, ze dla ciezarowek jest wskazana, ale nigdy
        przedtem nie cwiczylam jogi. czy jesli zaczne to robic w 7 miesiacu to nie
        strace czasu i pieniedzy?? czy ty cwiczylas przed ciaza?? jesli tak to jak
        dlugo? i jak oceniasz trudnosc jogi dla poczatkujacych dla kobiety z 6
        miesiecznym brzuchem??
        prosze o odpowiedz
        pozdr serdecznie
        magda
        • marlen071 Re: do marlen071 13.12.04, 22:44
          rowniez nie cwiczylam jogi przed ciaza, zaczelam jak bylam w trzecim miesiacu,
          czyli miesiac temu. chodze na joge dla poczatkujacych (jest sporo stopni),
          wiekszosc jest cwiczen rozciagajacych, ale uczy tez prawidlowego oddechu i
          relaksu. mysle, ze nie jest dla ciebie za pozno.
    • atena80 Re: cwiczenia 28.12.04, 11:59
      Hey dziewczyny

mam zamiar chodzic na basen i wykonywać ćwiczenia dla kobiet w ciaży. W
      AquaAcademi na Bezrzeczu sa specjalne zajęcia w basenie dla kobiet w ciazy choc
      nie sa one za tanie gdyż 45 min zajęc kosztuje 25 zł. Ja mam zamiar skorzystac
      z kilku tylko zajęć (czyli popatrzeć o co chodzi załapać ) a następnie chodzić
      na zwykły basen o wiele tańszy i sama wykonywac te ćwiczenia. Czy któraś z Was
      może tez tak robiła albo chce się przyłączyć?

Pozdrawiam
      Aneta
      • agus1975 Re: cwiczenia 28.12.04, 13:59
        W jakie dni odbywają sie zajęcia w AquaAcademi ???? Czy możecie podać mi jakieś
        bliższe namiary na szkołe , bo ja słyszę o niej pierwszy raz a chętnie bym sie
        zapisała.
        • atena80 Re: cwiczenia 28.12.04, 14:13
          Prosze bardzo tu masz telefon 439-42-54 lub 604-673-142 maja tez strone
          internetowa ale nawet nie bede podawała Ci dresu bo z niej nic wiecej sie nie
          dowiesz niz o niej napisałam. Zajęcia z dziećmi są różnie po wcześniejszym
          umówieniu telefonicznym. ALe wiem, ze ponoc tłoki tam są bo basenik mały. A
          cenia sobie drogo to fakt ale w końcu mają jakąś konkurencje żeby im zależało
          na klientach?
          pozdrawiam
          Aneta
    • atena80 Re: cwiczenia 10.01.05, 09:26
      hey,

był;am w piątek pierwszy raz na zajęciach dla kobiet cieżarnych w basenie w
      AquaAcademy tam gdzie wczesniej pisałam. Do basenu na jedne zajecia przyjmuja
      max. 5 Pań + instruktorka. Basenik nie za wielki ale zajęcia bardzo mi sie
      podobało było wiele tego na czym mi zalezało czyli zajęcia rozciągające mięśnie
      a także duzoooo nurkowania (aby wyćwiczyć oddech). Tak jak pisałam zajęcia nie
      sa za tanie ale myślę, że warto. W środę znowu tam idę może któraś z Was się
      przyłaczy??
      Pozdrawiam
      Aneta
        • atena80 Re: cwiczenia 12.01.05, 09:00
          no to jesli przyjdziesz to sie spotkamy, bo ja tez ide na środę czyli dzis na
          19,30. a dla wiadomości poprzedniej dziewczyny to zajecia trwaja 45 min i
          kosztuja 25 zł. Ale cwiczenia naprawde były fajne jesli np. zależy Ci na dobrym
          rozciagnięciu mięsni. Co do czystości wody to co ja moge powiedziec? Trzebab
          byłoby ja przebadac specjalistycznie, bo jak dla mnie wydawała sie czysta. Po
          ostatnich zajeciach niczym mnie nie obsypało ani zadnych pieczeń swędzeń nie
          miałam, wiec chyba OK.
          Do zobaczenia.
          Aneta
    • monika.wlodarska Re: cwiczenia 12.01.05, 10:54
      Polecam również jogę dla kobiet w ciąży w ośrodku Saniga na Chopina 22. Zajęcia
      odbywają się raz w tygodniu we wtorki o 11.30 - 13.Koszt jednych zajęć 20
      złotych.Bardzo profesjonalne i nie nudne!!!Byłam parę razy ponadto dostałam
      zestaw ćwiczeń do domu więc mogę ćwiczyć codziennie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka