skuter70 05.06.02, 10:09 zaloba narodowa? zakaz pisania? za duzy upal? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mika Re: co jest??? IP: 212.244.77.* 05.06.02, 10:14 Rzuć jakiś temat Skuti. Odpowiedz Link Zgłoś
skuter70 Re: co jest??? 05.06.02, 10:41 Gość portalu: mika napisał(a): > Rzuć jakiś temat Skuti. czemu ja??:) az sie prosi porozpaczac nad naszymi orlami:) poza tym napisali dzis w gazetce, ze jest mala przerwa w remoncie teatru letniego bo w najblizszym czasie beda jakies imprezy, ale oczywiscie nie napisali jakie kto wie co sie tam bedzie ciekawego dzialo? gorniak z repertuarem olimpijskim?:) Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: co jest??? 05.06.02, 11:41 Ty, skuter, nie marudź. Jak te parę dni temu pakuz z bburym rozdarli szaty nad upadkiem forum, to wszyscy się przestraszyli, że za mało intelektualni, i tylko Gryf dzielnie daje odpór :))) Głównie mową wiązaną, w ogóle jakiś niebywały urodzaj na poezję na forum.. Odpowiedz Link Zgłoś
skuter70 Re: co jest??? 05.06.02, 11:54 jottka napisał(a): > Ty, skuter, nie marudź. Jak te parę dni temu pakuz z bburym rozdarli szaty nad > upadkiem forum, to wszyscy się przestraszyli, że za mało intelektualni, i tylko > > Gryf dzielnie daje odpór :))) brawo gryf- popieram indywidualistow Głównie mową wiązaną, w ogóle jakiś niebywały > urodzaj na poezję na forum.. moze proza juz nie wolno??? Odpowiedz Link Zgłoś
skuter70 Re: co jest??? 05.06.02, 11:56 jottka napisał(a): > Ty, skuter, nie marudź. Jak te parę dni temu pakuz z bburym rozdarli szaty cos mi tu nie gra bbury rozdzieral szaty a teraz robi transmisje meczu minuta po minucie?:) Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: co jest??? 05.06.02, 12:01 Czepiasz się, z pewnością intelektualnie komentuje manualne zdolności nóg naszych piłkarzy. Dzięki temu nieoglądającym świadomości futbolowej przyrasta. Odpowiedz Link Zgłoś
skuter70 Re: co jest??? 05.06.02, 12:04 jottka napisał(a): > Czepiasz się, z pewnością intelektualnie komentuje manualne zdolności nóg > naszych piłkarzy a wasi to ci z portugali czy z usa? >. Dzięki temu nieoglądającym świadomości futbolowej przyrasta. ja mialem nadziej, ze swiadomosci mi przyrosnie jak pani Gorniak wystapi w bikini ale podobno wcale jej nie pokazali:( Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: co jest??? 05.06.02, 12:17 1. Nasi są oczywiście z Senegalu. Knajpa nazywa się Kassayuma, okrzyku bojowego się jeszcze niestety nie nauczyłam, ale mam trochę czasu. Gdzieś w środku jest ńdaja albo coś koło tego :))) 2. Że nie będę komentować Twych reakcji na "pieśniarkę koloraturową" (za Z.Ambroziakiem). Akustycznie masz ją podziwiać, reszta jest nieistotna ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
skuter70 Re: co jest??? 05.06.02, 12:23 jottka napisał(a): > 1. Nasi są oczywiście z Senegalu. to chyba gdzies tak za 7 gorami za 7 rzekami... Knajpa nazywa się Kassayuma, okrzyku bojowego > > się jeszcze niestety nie nauczyłam, trzeba wiecej wypic > 2. Że nie będę komentować Twych reakcji na "pieśniarkę koloraturową" (za > Z.Ambroziakiem). Akustycznie masz ją podziwiać, reszta jest nieistotna ;))) odwrotnie- fonie nalezy wylaczyc uwaga bedzie optymistycznie: jesli amerykanie sa slabi i wygrywaja z portugalia tzn, ze portugalia jest jeszcze slabsza, czyli wychodzimy z grupy oj co ja plote Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: co jest??? 05.06.02, 12:33 Wręcz przeciwnie, nie znasz się, Senegal jest blisko, knajpa dwa kroki od Plant. A poza tym to kraj z największą ilością statystycznego węża na światowy metr kwadratowy, szaman będzie miał łatwiej, jak już dojdzieMY do finału. Mamba czarna oraz zielona to senegalki :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
skuter70 Re: co jest??? 05.06.02, 12:38 jottka napisał(a): > Wręcz przeciwnie, nie znasz się, Senegal jest blisko, knajpa dwa kroki od > Plant. A poza tym to kraj z największą ilością statystycznego węża na światowy > metr kwadratowy, szaman będzie miał łatwiej, jak już dojdzieMY do finału. a moze szaman popracowalby troche nad bratnim bialym narodem z bolandy, tak przez wzglad na przygody stasia i nel , i tradycyjne wiezy przyjazni krepujace oba nasze narody (kurcze, gdzie ten kraj lezy???) Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: co jest??? 05.06.02, 12:59 Bolesne nieuctwo dostrzegam :((( Senegal leży dokładnie po przeciwnej stronie Afryki niż kraj przyjaciół Stasia i Nel. Dla ułatwienia dodam, że ten ostatni to Sudan i swego czasu olśniłam wiedzą o jego ojczyźnie pewnego Sudańczyka, który wzruszył się niezmiernie, iż w dalekiej Polsce dzieci czytają książkę o jego kraju. Przezornie nie streściłam mu akcji i głównych wniosków płynących z dzieła :))) Odpowiedz Link Zgłoś
skuter70 Re: co jest??? 05.06.02, 13:09 jottka napisał(a): > Bolesne nieuctwo dostrzegam :((( zmainy geopolityczne zachodza tak szybko...:( my jeszcze niedawno graniczylismy z 3 krajami a teraz az trudno policzyc Senegal leży dokładnie po przeciwnej stronie > Afryki niż kraj przyjaciół Stasia i Nel. ale kontynent trafilem!!! > > Dla ułatwienia dodam, że ten ostatni to Sudan i swego czasu olśniłam wiedzą o > jego ojczyźnie pewnego Sudańczyka, który wzruszył się niezmiernie, iż w > dalekiej Polsce dzieci czytają książkę o jego kraju. Przezornie nie streściłam > mu akcji i głównych wniosków płynących z dzieła :))) a ja z literatury pieknej poznalem jeszcze Abisynie i wiem gdzie lezy!!!, ksiazka zwala sie Z panem Biegankiem w Abisynii i byla 2 czescia ksiazki Sladami stasia i nel Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: co jest??? 05.06.02, 13:23 Biedny skuter, dekada mija, a on jeszcze sąsiadów spamiętać nie może.. Oto widzimy skutki zamulania mózgu chałwą :))) Abisynia to dawna nazwa, to jest Etiopia, a koło niej tłukąca się z nią bez pamięci Erytrea. Ty sobie lepiej Kapuścińskiego poczytaj, a nie ździebko nieaktualne bestsellery epoki minionej. A Sudańczyk był przekonany, że "polski pisarz" napisał swe dzieło, gdyż słusznie zachwycił się "wybitną postacią Mahdiego". Cały czas intensywnie myślałam, czy niedajboże nie przetłumaczono stasia i nel na angielski, ale wyszło mi, że nie i od tej pory dostaję kartki z dowodami pamięci ze świata :))) Odpowiedz Link Zgłoś
skuter70 Re: co jest??? 05.06.02, 13:36 jottka napisał(a): > Biedny skuter, dekada mija, a on jeszcze sąsiadów spamiętać nie może.. Oto > widzimy skutki zamulania mózgu chałwą :))) to jest efekt wplywu literatury pieknej, obywatel Holmes uczyl, ze nalezy spamietywac tylko informacje istotne a w koncu co to dla mnie za roznica z ilu stron moga do mnie strzelac > > Abisynia to dawna nazwa, to jest Etiopia, a koło niej tłukąca się z nią bez > pamięci Erytrea. o matko co za wiedza!!!!!!! > Ty sobie lepiej Kapuścińskiego poczytaj, nie znam pana a nie ździebko > nieaktualne bestsellery epoki minionej. ostatnio przeczytalem 3 tom pickwicka , potem 2 , teraz szukam pierwszego i uwazam, ze to bardzo aktualny bestseler:) szczegolnie , ze potem rzucilem okiem na pratchetta i mialem wrazenie, ze w porownaniu do Dickensa to cos w stylu serialu brazylijskiego Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: co jest??? 05.06.02, 13:44 No, no!!!! Przyznaję, że jeśli idzie o Pickwicka, to gust masz olśniewający, ale można wiedzieć, co Ty Pratchetta czytałeś? To rzecz jasna inna bajka, ale miejscami urzekająca. A poza tym - Ty jednak jesteś ofiara reżimu. Do tej pory masz wbite w nieszczęsną głowinę, że wróg czyha za miedzą :))) Odpowiedz Link Zgłoś
skuter70 Re: co jest??? 05.06.02, 14:02 jottka napisał(a): > No, no!!!! Przyznaję, że jeśli idzie o Pickwicka, to gust masz olśniewający, > ale można wiedzieć, co Ty Pratchetta czytałeś? ostatnio panow i damy wczesniej kolor magii(?) cos o dwukwiatku co nagle w polowie ksiazki stracilo watek:) straz straz- to akurat bylo dosc fajne jak na lekture pociagowa:) > A poza tym - Ty jednak jesteś ofiara reżimu. Do tej pory masz wbite w > nieszczęsną głowinę, że wróg czyha za miedzą :))) wrog zawsze czyha i zawsze trzeba byc czujnym, zeby zaden niemiec nie postwil nogi na naszej ziemi placowka, kiedy przyjda podpalic..., ktos tam na okpoach woli... itp. Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: co jest??? 05.06.02, 14:13 Uwaga, śpiewam! "Rozkwitały pęki białych róż... wróóóóć, skuterku, z tej wojenki, wróóóóć.." Kończę popis, bo na dalszą część szlagieru to się za mało znamy :))) A "Świat Dysku" Pratchetta lepiej czytać po kolei (właśnie się ukazał 26. tom :)), a jeszcze lepiej po angielsku, bo pan Cholewa z reguły ignoruje liczne praczetowe kalambury i tego typu wygłupy, za które go kochamy. I zdecydowanie lepsze są części późniejsze (gdzieś tak od "Wyrd sisters"), co jest nietypowe dla sequeli :)) A poza tym to jest comic fantasy, a nie Big Great Old Dickens :))) A "Kroniki" Słonimskiego czytałeś? Właśnie się ukazują kolejne tomy, a on był wielki wielbiciel Pickwicka :))) Odpowiedz Link Zgłoś
skuter70 Re: co jest??? 05.06.02, 14:25 jottka napisał(a): > Kończę popis, bo na dalszą część szlagieru to się za mało znamy :))) nie chce mi sie szukac co tam dalej jest-pewnie wysylanie na kolejna wojenke:( > A "Świat Dysku" Pratchetta lepiej czytać po kolei kolega sie obija i jakos ciezko mu przychodzi przynoszenie (właśnie się ukazał 26. > tom :)), a jeszcze lepiej po angielsku, co mi zrobisz jak mnie zlapiesz: znacie ten jezyk? eee tak czytam aaa, tak to mozna bo pan Cholewa z reguły ignoruje liczne > > praczetowe kalambury i tego typu wygłupy, za które go kochamy. I zdecydowanie > lepsze są części późniejsze panowie i damy to chyba wlasnie pozniejsze? > A poza tym to jest comic fantasy, a nie Big Great Old Dickens :))) A "Kroniki" > Słonimskiego czytałeś? Właśnie się ukazują kolejne tomy, a on był wielki > wielbiciel Pickwicka :))) nie czytalem i od razu zaznaczam, ze ksiazek nie kupuje bo mnie nie stac, wiec nie wzrusza mnie, ze wlasnie cos wyszlo:) (z wyjatkiem sapkowskiego:))) ostatnio za to znalazlem w bibliotece poleczke z ksiazkami simeona:) i intensywnie to wyczytuje tylko mam problemy ze stwierdzeniem co juz przeczytalem a czego jeszcze nie:) Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: co jest??? 05.06.02, 14:34 Twoje nieuctwo zaczyna mnie przerażać - do Senegalu nie trafisz, patriotycznego przeboju nie podchwycisz.. Czego Cię w tej piątce uczyli?!! (aha: "wróć, ucałuj, jak za dawnych lat bywało/ dam ci za to róży najpiękniejszy kwiat" - no ale rzecz jasna nici z dyskusji, bo niektórym tylko trwanie na straży w głowie :(() Odpowiedz Link Zgłoś
skuter70 Re: co jest??? 05.06.02, 14:41 jottka napisał(a): > Twoje nieuctwo zaczyna mnie przerażać - do Senegalu nie trafisz, patriotycznego > > przeboju nie podchwycisz.. Czego Cię w tej piątce uczyli?!! eee kiedy to bylo > > (aha: "wróć, ucałuj, jak za dawnych lat bywało hm nie przypominam sobie??? powinienem??? moze za duzo bosmana bylo??? gdzies z Wody Alena: nie spalem z nia. PRZECIEZ BYM PAMIETAL!!!??? Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: co jest??? 05.06.02, 14:43 Ja cytowałam, a nie wspominałam. Chyba też bym musiała pamiętać ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
skuter70 Re: co jest??? 05.06.02, 14:56 jottka napisał(a): > Ja cytowałam, a nie wspominałam. Chyba też bym musiała pamiętać ;))) wypadaloby zebym skromnie powiedzial - oczywiscie:) Odpowiedz Link Zgłoś
jottka co do lektur 05.06.02, 14:42 Aha, jeśli miałeś Simenona na myśli, to też popieram. A Słonimskiego możesz sobie pożyczyć dawniejsze wydania "Kronik", tyle że one okrojone przez cenzurę z niektórych felietonów. Ale te, co zostały, też dobre. A najlepiej pożycz sobie "Gwałt na Melpomenie", to są recenzje teatralne z międzywojnia, ale czyta się bosko, zważywszy że z reguły recenzował sztuki mocno wątpliwej jakości :))) Odpowiedz Link Zgłoś
skuter70 Re: co do lektur 05.06.02, 14:52 jottka napisał(a): > Aha, jeśli miałeś Simenona na myśli, to też popieram. taki sobie:) > > A Słonimskiego możesz sobie pożyczyć dawniejsze wydania "Kronik", no trudno jesli ci zalezy i jeli bedzie to pozycze > A najlepiej pożycz sobie "Gwałt na Melpomenie", ja z melpomena to sie niezbyt dobrze znamy troche z wiecha:) Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: co do lektur 05.06.02, 15:00 Klasyczna już recenzja Słonimskiego ze spektaklu "Ćwiartka papieru" - "To nie była ćwiartka. To była rolka". A jego kumpel, czyli Tuwim, dał gdzieś wzorzec recenzji naukowej: "W mieście X wystawiono sztukę Ygreka. Po co?" A Wiech też dobry :))) Odpowiedz Link Zgłoś
skuter70 Re: co do lektur 05.06.02, 15:03 jottka napisał(a): > Klasyczna już recenzja Słonimskiego ze spektaklu "Ćwiartka papieru" - "To nie > była ćwiartka. To była rolka". > > A jego kumpel, czyli Tuwim, oni to chyba przynajmniej na politrowki liczyli a nie cwiartki dał gdzieś wzorzec recenzji naukowej: "W mieście X > wystawiono sztukę Ygreka. Po co?" a podobno JA jestem marudny Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: co do lektur 05.06.02, 15:08 Bo Ty nie umiesz odpowiednio swego marudzenia przedstawić! Było powiedzieć, że rozważywszy problem w jego istotnym aspekcie ująwszy rzecz diametralnie oraz co do wątku! I nikt by Ci nie podskoczył, bo by się wszyscy bali.. :))) (opłata za poradę - jak przyjadę do Szczecina :)) Odpowiedz Link Zgłoś
skuter70 Re: co do lektur 05.06.02, 15:11 jottka napisał(a): > Było powiedzieć, że > rozważywszy problem w jego istotnym aspekcie ująwszy rzecz diametralnie oraz co > do wątku! I nikt by Ci nie podskoczył, bo by się wszyscy bali.. :))) rozumiem, ze to cos w zwiazku z mistrzostwami? piszesz po koreansku? > (opłata za poradę - jak przyjadę do Szczecina :)) dziergaj ten szaliczek Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: co do lektur 05.06.02, 15:17 skuter70 napisał(a): > rozumiem, ze to cos w zwiazku z mistrzostwami? piszesz po koreansku? Ucz się, przyda Ci się :))) > > (opłata za poradę - jak przyjadę do Szczecina :)) > > dziergaj ten szaliczek Yyy??? Nie umiem. To ja miałam dostać szaliczek, a nie być wykorzystywana manualnie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
skuter70 Re: co do lektur 05.06.02, 15:27 jottka napisał(a): > Ucz się, przyda Ci się :))) nie mam zamiaru emigrowac do daewooouu - za duzo samoglosek > > > > > (opłata za poradę - jak przyjadę do Szczecina :)) > > > > dziergaj ten szaliczek > > Yyy??? uk uk? Odpowiedz Link Zgłoś
skuter70 Re: co do lektur 05.06.02, 15:35 jottka napisał(a): > Ooook :)))))) a oni tu gadaja cos o upadku ichniego forum, o malo ambitnych wypowiedziach, a stettiner nawet cos o rozwoju czy moze nawet zwoju Odpowiedz Link Zgłoś
skuter70 Re: co do lektur 05.06.02, 15:42 ide sobie mozecie teraz podnosic forum z upadku tylko niech sie szybko ktos wlaczy bo gryf zaraz przejmuje zmiane Odpowiedz Link Zgłoś
stettiner Re: co do lektur 05.06.02, 15:54 skuter70 napisał(a): > jottka napisał(a): > > > Ooook :)))))) > > a oni tu gadaja cos o upadku ichniego forum, o malo ambitnych wypowiedziach, a > stettiner nawet cos o rozwoju czy moze nawet zwoju aleossochodzi??????? Odpowiedz Link Zgłoś
skuter70 Re: co do lektur 05.06.02, 16:05 stettiner napisał(a): > aleossochodzi??????? cytuje: chciałam tylko powiedzieć, że w nietóre rodzaje dyskusji można sie po prostu nie angażować bez większych strat dal własnego rozwoju. :)))) wygralem krolewskie Odpowiedz Link Zgłoś
stettiner Re: co do lektur 05.06.02, 16:09 skuter70 napisał(a): > > cytuje: > > chciałam tylko powiedzieć, że w nietóre > rodzaje dyskusji można sie po prostu nie angażować bez większych strat dal > własnego rozwoju. > > :)))) > wygralem krolewskie No, ci skuterowi i jottkowi to mnie będa do końca świata za to zdanie prześladować...... Obiecałam dołożyć się do tych biednych czy innych kalekich dzieci, wbrew swej złej i społecznej naturze? Obiecałam. Sprawa miała byc zamknięta. A tu jeszcze piwo??? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
skuter70 Re: co do lektur 05.06.02, 16:14 stettiner napisał(a): > No, ci skuterowi i jottkowi to mnie będa do końca świata za to zdanie > prześladować...... zawsze dobrze miec jakiegos haka (moze chaka?) Obiecałam dołożyć się do tych biednych czy innych kalekich > dzieci, wbrew swej złej i społecznej naturze? Obiecałam. Sprawa miała byc > zamknięta. A tu jeszcze piwo??? ;) piwo jest bardzo zdrowe szczegolnie dla dzieci z tego wyzszego przedzialu wiekowego powiedz lepiej co tam slychac u zrodel ostatniego zakladu pracy w szczecinie Odpowiedz Link Zgłoś
bbury Re: co jest??? 05.06.02, 12:26 żadne tam minuta po minucie - po prostu wprowadzam pozytywną atmosferę. Zamiast ględzić (wynik z koreą znałem wcześniej więc milczałem :) że w Polsce jest do d... wolę pobudzać Was do bardziej wytężonej pracy. A poza tym od odrobiny forumowego hazardu nikomu korona z głowy nie spadnie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: milseog jottka, skuter, dostaliscie ode mnie maile?[no txt IP: 212.244.66.* 05.06.02, 13:46 Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: jottka, skuter, dostaliscie ode mnie maile?[no txt 05.06.02, 13:56 Dostaliście i odpisuję :))) A już myślałam, że chcesz dopomóc mi w zachęcaniu skutera do pogłębiania wiedzy o Senegalu oraz Etiopii.. Albo o Pratchetcie :)) Odpowiedz Link Zgłoś
franekkk Re: jottka, skuter, dostaliscie ode mnie maile?[no txt 06.06.02, 02:39 patrzac z urlopowego boku zaczynam rozumiec stettiner nie chce mi sie was czytac:)) Odpowiedz Link Zgłoś