Dodaj do ulubionych

KTG -pytanko

17.06.05, 15:13
Drogie Mamusie!
W przyszłym tygodniu mam się zgłosić do szpitala w Zdrojach na KTG.Powiedzcie
mi czy te badanie robi położna czy lekarz (mój lekarz prowadzący pracuje
właśnie w tym szpitalu), jak długo ono trwa i jak wygląda to w "praktyce".
Dzięki z góry za odpowiedzi
Mamusia i Maluszek (37 tc)
Obserwuj wątek
    • mamusiabartusia Re: KTG -pytanko 17.06.05, 16:03
      Ktg robi połozna. Położy cię na plecach na kozetce i przypnie wokół brzusia 2
      pasy. Badanie trwa około 20-30 minut. Na wydruku będą 2 wykresy- bicie serca
      maluszka i skurcze macicy.
      • mamaestery Re: KTG -pytanko TUPTI 17.06.05, 19:11
        czy czasami nie dr.Ira?:) ja wczoraj bylam umowiona na ktg ale okazalo sie
        ze urzadzen brakuje (tyle babeczek rodzilo) i poszlam z przyslowiowym
        "kwitkiem":)wiec sie za bardzo nie nastawiaj:)
        pozdrawiam!!!!
        • ewakg Re: KTG -pytanko TUPTI 20.06.05, 09:06
          ja byłam tam na KTG w piątek i też chcieli mnie odesłać, ale udało się :) Co
          prawda naczekałam się sporo (łącznie spędziłam tam 2,5 godz).
          23-go (dzień przed terminem) mam zgłosić się na kolejne badanie, chyba że
          dzidzia zastanowi się nad nieco wcześniejszym wyjściem ;)
    • tupti8 Re: KTG -pytanko 21.06.05, 13:45
      Dzięki Kobitki za odpowiedzi! Właśnie wczoraj byłam na KTG , na szczęście nie
      musiałam w ogóle czekać.Badanie wykazało, że wszystko w porządku, ale co się
      nasłuchałam leżąc tam przez pół godziny....bo akurat rodziły dwie kobitki:)
      Juz się zaczynam bać:(
      Pozdrawiam
      Mamusia i Maluszek (38 tc)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka