Gość: zona pijaka IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 11.07.05, 10:19 Pierwszy wyjechał z powodu Jurczyka. Drugi wyjeżdza z powodu Jurczyka. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: H56 Re: Róznica miedzy Heniem a Czarnym! IP: *.comnet.krakow.pl 11.07.05, 10:32 wyjechałem pod koniec 1983, wtedy Jurczyk był dla mnie idolem. Moim celem był wyjazd do pracy w Iraku. Bleckiemu wcale się nie dziwię, że chce wyjechać. Trzeba myśleć o przyszłości rodziny. Targa mną nostalgia ale trzeba być realistą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bzdet Re: Róznica miedzy Heniem a Czarnym! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.05, 11:01 Czyli że żona jak zwykle-bzdet. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotrus Re: Róznica miedzy Heniem a Czarnym! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.07.05, 10:36 a ten drugi to ze szczecina? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H56 Re: Róznica miedzy Heniem a Czarnym! IP: *.comnet.krakow.pl 11.07.05, 10:45 ja nie, a blecki chyba tak ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zona pijaka Re: Róznica miedzy Heniem a Czarnym! IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 11.07.05, 10:46 Bardzo mądrze z tym budowaniem rodziny z dala od Szczecina. To namów Heniu go by podjął podobną decyzję. Nawet zniesiemy to, ze będzie szkalował nasz Szczecina z daleka - byleby tylko wyjechał. Ogłoszenie matrymonialne Jestem po przejściach, mąz mnie porzucił - może ktoś zaopiekuje sie miłą istotką. Odpowiedz Link Zgłoś
gradus2004 Re: Róznica miedzy Heniem a Czarnym! 11.07.05, 10:43 > Drugi wyjeżdza z powodu Jurczyka. on nigdy nie wyjedzie... przeciez nie chodzi o to, zeby wyjechac tylko zeby trabic naokolo, ze sie wyjezdza :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H56 Re: Róznica miedzy Heniem a Czarnym! IP: *.comnet.krakow.pl 11.07.05, 10:52 blecki szkaluje Szczecin ? pisze raczej prawdę, podzielam oczami przyjezdnego wiele jego opinii. Wskaż artykuł w którym to zrobił,to pogadamy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zona pijaka Re: Róznica miedzy Heniem a Czarnym! IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 11.07.05, 10:58 Gość portalu: H56 napisał(a): > blecki szkaluje Szczecin ? A gdzie ja tak napisałam? Poza tym prawdy są rózne. To co dla ciebie białe, dla mnie moze być czarne. Poczytaj sobie teorie względności, w międzyczytaniu Biblii. Odpowiedz Link Zgłoś
gradus2004 Re: Róznica miedzy Heniem a Czarnym! 11.07.05, 10:59 Gość portalu: H56 napisał(a): > blecki szkaluje Szczecin ? pisze raczej prawdę, podzielam oczami przyjezdnego > wiele jego opinii. Wskaż artykuł w którym to zrobił,to pogadamy. jesli by potrafil napisac czasem cos pozytywnego to bym stwierdzil, ze jego krytyka ma jakas wartosc. Dla niego zawsze wszystko co zwiazane ze Szczecinem jest zle wiec taka krytyka jest dla mnie bezwartosciowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H56 Re: Róznica miedzy Heniem a Czarnym! IP: *.comnet.krakow.pl 11.07.05, 11:03 oprócz położenia trudno znaleźć coś pozytywnego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zona pijaka Re: Róznica miedzy Heniem a Czarnym! IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 11.07.05, 11:13 Coś mi nie pasa Heniu, Mówisz wzniośle o tamtych czasach. No bo wytłumacz, wyjechałeś w 83 roku. Resjestracje samochodów z tamtych czasów to SZA, SZB... A ty masz ZGA. A może jeździsz na "podkręconej" tablicy. I dlatego cykasz sie zeby cie tu w Szczecinie nie skręcili? Odpowiedz Link Zgłoś
gradus2004 Re: Róznica miedzy Heniem a Czarnym! 11.07.05, 11:29 Gość portalu: zona pijaka napisał(a): > Coś mi nie pasa Heniu, Mówisz wzniośle o tamtych czasach. No bo wytłumacz, > wyjechałeś w 83 roku. Resjestracje samochodów z tamtych czasów to SZA, SZB... A > > ty masz ZGA. A może jeździsz na "podkręconej" tablicy. I dlatego cykasz sie > zeby cie tu w Szczecinie nie skręcili? pewnie majac auto zarejestrowane w Gryfinie moze mniej placic za ubezpieczenie niz gdyby bylo zarejestrowane w Krakowie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H56 Re: Róznica miedzy Heniem a Czarnym! IP: *.comnet.krakow.pl 11.07.05, 11:35 mam ZGR, kupiłem auto w Berlinie przed wigilią. Chodziły plotki o duzych podwyżkach oplat po nowym roku. W Krakowie nie zdążył bym auta zarejestrować do końca roku więc zrobiłem to w Gryfinie. Pasuje mi ta tablica, bo zawsze mam fory na mieście, kazdy widzi zagubionego z daleka przybysza ,więc nikt nie protestuje jak się wcinam w korkach. Policja i Straż Miejska mnie się nie czepia bo auto jak z W11. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zona pijaka Re: Róznica miedzy Heniem a Czarnym! IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 11.07.05, 11:45 Troche na geografii sie znam i wiem że z Krakowa do Berlina to najblizej przez Wroclaw, no, moze przez Swiecko. A może auto było "walone"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H56 Re: Róznica miedzy Heniem a Czarnym ! IP: *.comnet.krakow.pl 11.07.05, 11:52 do Berlina jeżdżę tylko będąc w Gryfinie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zona pijaka Re: Róznica miedzy Heniem a Czarnym ! IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 11.07.05, 12:00 Ja też jezdże do Berlina. Ale tylko wtedy jak przebywam w Krakowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H56 Re: Róznica miedzy Heniem a Czarnym ! IP: *.comnet.krakow.pl 11.07.05, 12:14 to gdzie mieszkasz ? Odpowiedz Link Zgłoś
blackexit Re: Róznica miedzy Heniem a Czarnym! 11.07.05, 19:03 gradus2004 napisał: > jesli by potrafil napisac czasem cos pozytywnego to bym stwierdzil, ze jego > krytyka ma jakas wartosc. bardzo mi sie podba kino kosmos. jest pikniesze od wawelu. pozdrawiam black Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zona pijaka Re: Róznica miedzy Heniem a Czarnym! IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 11.07.05, 19:07 blackexit napisał: > bardzo mi sie podba kino kosmos. jest pikniesze od wawelu. pozdrawiam black poza tym przejeli je Golemowie, wspaniale. Odpowiedz Link Zgłoś
rpoznan ŻONO PIJAKA!!!_PONAWIAM PROŚBĘ!!! 11.07.05, 16:55 Szanowna/szanowny "żono pijaka" po raz kolejny zwracam się do Ciebie z wielką prośbą:"Zrób badania okresowe!!!",albo chociaż pakiet podstawowy, bo - wybacz - od pewnego czasu mam wielkie wrażenie,że z Twoim zdrowiem jest coś nie tak!!!Twoje wypowiedzi z wielką dozą abstrakcji,skróty myślowe,zapalczywość,czasem wulgarność i często niedorzeczność,dają mi powody by tak myśleć!Nie gniewaj się na mnie,jestem daleki od tego by Cię obrazić!To co piszę,wynika ze zwykłej troski o drugiego człowieka!Przemyśl moje słowa i nie doszukuj się w nich niczego więcej niż napisałem!Byś nie miała/miał wątpliwości w moje dobre intencje podpisuję się bez przyłbicy! Serdecznie Cię pozdrawiam i zdrówka życzę!!! Hr.Roman Eugeniusz Poznań Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zona pijaka Re: ŻONO PIJAKA!!!_PONAWIAM PROŚBĘ!!! IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 11.07.05, 17:36 > Szanowna/szanowny "żono pijaka" po raz kolejny zwracam się do Ciebie z wielką prośbą:"Zrób badania okresowe!!!", Niestety muszę Cię zawieśc, Nie chcą mi zrobić badań okresowych z prostej przyczyny, nadmiaru alkoholu we krwi, albo odwrotnie - nie pamiętam. A gdzie mieszkam? Ostatnio musiałam sie wynieść z Dąbia, za przyczyną takiego jednego niewdzięcznika. Pisali o nim w gazetach, poderżnął kilka gardeł, więc się wyniosłam spod dworca. Jeśli pragniesz życie czarno białe, nie czytaj moich postów. Teraz mieszkam u sióstr i jest mi bardzo dobrze. Rżnę z siostrami w strip pokera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H56 Re: ŻONO PIJAKA!!!_PONAWIAM PROŚBĘ!!! IP: *.comnet.krakow.pl 11.07.05, 21:05 mieszkałaś na Dąbiu czy w Dąbiu ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zona pijaka Re: ŻONO PIJAKA!!!_PONAWIAM PROŚBĘ!!! IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 11.07.05, 21:17 Oczywiście w Dąbiu, chociaż czesto chadzam na miasto. A konkretnie w spółdzielni Dąb, chociaż lezy bliko Rudzianki. Rosną tam w pobliżu trzy potężne dęby, zwane chyba Chrobrego (pod wiaduktem autostrady). Ale to już ci pewnie zupełnie nic nie mówi. Na koniec musze sie pochwalić że jak moj stary popije to stajemu też jak dąb. Moje ulubione piwko to.. chyba zgadniesz bez problemu. Odpowiedz Link Zgłoś
albert_c Re: ŻONO PIJAKA!!!_PONAWIAM PROŚBĘ!!! 15.07.05, 10:18 Gość portalu: zona pijaka napisał(a): > Rosną tam w pobliżu trzy potężne > > dęby, zwane chyba Chrobrego (pod wiaduktem autostrady). Ale to już ci pewnie > zupełnie nic nie mówi. * Mi tam to mowi tylko tyle ze te deby pomylisly Ci sie z Walami Chrobrego, a deby zwa sie tak jak zwezana wlasnie ulica:) ...no ale co z czym sie nie miesza po tych set mocnych... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zona pijaka Re: ŻONO PIJAKA!!!_PONAWIAM PROŚBĘ!!! IP: 63.218.109.* 15.07.05, 10:41 Przyłapałeś mnie, rzeczywiście nie Chrobrego tylko Krzywoustego. Dawno tam nie byłam, stoją już narogatkach Szczecina za Bukowym, na samym skraju Puszczy Bukowej. Obecnie w posesji wlasciciela kwiaciarni z Chłopskiej (bliżej koscioła). A czy wiesz ze ten biały zameczek naprzeciw dębów to prostytutkowo? Ponadto też, nie wiem czy wiesz, ale w narożnym bloku przed autostradą mieszka mamusia Piechoty? Odpowiedz Link Zgłoś
albert_c Re: ŻONO PIJAKA!!!_PONAWIAM PROŚBĘ!!! 15.07.05, 10:43 Gość portalu: zona pijaka napisał(a): > A czy wiesz ze ten biały zameczek naprzeciw dębów to prostytutkowo? * nie wiem pewnie dlatego ze wszytskie moje potrzeby w tej materii zaspokoja moja ukochana:) > Ponadto też, nie wiem czy wiesz, ale w narożnym bloku przed autostradą mieszka > mamusia Piechoty? * nie wiem, ale co z tego ze tam mieszka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zona pijaka Re: ŻONO PIJAKA!!!_PONAWIAM PROŚBĘ!!! IP: 63.218.109.* 15.07.05, 10:56 albert_c napisał: > > mamusia Piechoty? > > * nie wiem, ale co z tego ze tam mieszka? Oczywiście że nic nie wynika. Tylko ja na miejscu Jacusia, miałabym gdzie załatwić swoje potrzeby, poza tym bliziutko do domciu. A papparazzi niech sobie czyhają na Osowie.:)) Odpowiedz Link Zgłoś
albert_c Re: ŻONO PIJAKA!!!_PONAWIAM PROŚBĘ!!! 15.07.05, 11:26 a teraz to ja juz rozumiem... ...pod tym katem na to sprawe nie spojrzalem... Odpowiedz Link Zgłoś