IP: *.devs.futuro.pl 19.08.05, 11:11
Proszę o opinie na temat tej firmy, jak tam płacą?
Obserwuj wątek
    • Gość: RB Re: MULTI IP: *.devs.futuro.pl 19.08.05, 14:38
      Nikt,nic???????????/
      • Gość: były pracownik Re: MULTI IP: *.one.pl / *.one.pl 19.08.05, 15:23
        daruj sobie... dzień w którym opuściłem ten cały bałagan był najszczęśliwszym w
        moim życiu
    • Gość: zona pijaka Re: MULTI IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 19.08.05, 15:28
      Gość portalu: RB napisał(a):
      > Proszę o opinie na temat tej firmy, jak tam płacą?

      Powiem coś odkrywczego, idz do nich, do źródła i zapytaj się.
    • majunia9 Re: MULTI 19.08.05, 20:24
      Nie radzę Ci wybierać się tam do pracy. Pieniądze gó..ane, a dyrekcja tak
      porąbana że głowa boli. Przemęczyłam się tam 2 lata i mam serdecznie dosyć.
      Wieczne pretensje o za byle co, zawracanie dupy i wg pana dyrektora Finansowego
      KONIA lub inaczej KARINA każdy jest idiotą tylko on jest najmądrzejszy na
      świecie. WE rezultacie jest głupszy niż po sobie da poznać, myśli że wszystkie
      rozumy pozjadał. Radzę Ci z dobrego serca, odpuść sobie!!! Nie znam Cie, ale
      wiem ze lepiej posiedzieć jeszcze z miesiac na bezrobociu niz pracować u n ich,
      bo wykitujesz na głowę!!!
      majunia9
      • Gość: były pracownik Re: MULTI IP: *.one.pl / *.one.pl 19.08.05, 21:49
        majunia9 napisała:

        > Nie radzę Ci wybierać się tam do pracy. Pieniądze gó..ane, a dyrekcja tak
        > porąbana że głowa boli. Przemęczyłam się tam 2 lata i mam serdecznie dosyć.
        > Wieczne pretensje o za byle co, zawracanie dupy i wg pana dyrektora
        Finansowego
        > KONIA lub inaczej KARINA każdy jest idiotą tylko on jest najmądrzejszy na
        > świecie. WE rezultacie jest głupszy niż po sobie da poznać, myśli że wszystkie
        > rozumy pozjadał. Radzę Ci z dobrego serca, odpuść sobie!!! Nie znam Cie, ale
        > wiem ze lepiej posiedzieć jeszcze z miesiac na bezrobociu niz pracować u n
        ich,
        > bo wykitujesz na głowę!!!
        > majunia9

        Potwierdzam!

        Moje gratulacje - ja wytrzymałem tam trochę krócej. Karino zwany
        również "wielkim łbem" potrafił wyprowadzić każdego z równowagi.
        Nie wspomnę o całej reszcie, tzn. rodzince, do której należy firma.
        Pieniądze naprawdę beznadziejne, pomimo że zasuwasz jak głupi przez wszystkie
        dni tygodnia od rana do wieczora. O wolnym czy urlopie możesz pomarzyc.
        Pracownik nawet nie może ich zgłosić do PIP, bo to i tak nic nie daje - poza
        kolejną łapówką.

        MULTI ZMARNOWAŁO MI KAWAŁ ŻYCIA I Z CALEGO SERCA ŻYCZĘ IM SZYBKIEGO
        BANKRUCTWA!!!
        • Gość: pracownik Re: MULTI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.05, 15:36
          Jak Płacą? Nie pytaj o płace w tej firmie nie da się pracować! Rodzinny zarząd
          jest ogólną porażką. Nigdy wcześniej nie spotkałem tak porąbanej firmy!
          Sprzeczne polecenia, mało tego zmieniają się z minuty na minutę. Zarządzających
          wielu wykonawców mało. Można sobie wypruć flaki i zawsze będzie źle.
          Nie idź do tej firmy radzę od serca! Zdrowie nie tylko fizyczne, a przede
          wszystkim psychiczne ucierpi i to bardzo! Potwierdzam wszystko co napisali
          poprzednicy.
          Dodatkowo: błędy przełożonych spadają na Ciebie często również finansowe
          zresztą stronyby zabrakło gdybym wszystko chciał napisać.

          Świeżo uwolniony!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka