Gość: RB IP: *.devs.futuro.pl 19.08.05, 11:11 Proszę o opinie na temat tej firmy, jak tam płacą? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: były pracownik Re: MULTI IP: *.one.pl / *.one.pl 19.08.05, 15:23 daruj sobie... dzień w którym opuściłem ten cały bałagan był najszczęśliwszym w moim życiu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zona pijaka Re: MULTI IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 19.08.05, 15:28 Gość portalu: RB napisał(a): > Proszę o opinie na temat tej firmy, jak tam płacą? Powiem coś odkrywczego, idz do nich, do źródła i zapytaj się. Odpowiedz Link Zgłoś
majunia9 Re: MULTI 19.08.05, 20:24 Nie radzę Ci wybierać się tam do pracy. Pieniądze gó..ane, a dyrekcja tak porąbana że głowa boli. Przemęczyłam się tam 2 lata i mam serdecznie dosyć. Wieczne pretensje o za byle co, zawracanie dupy i wg pana dyrektora Finansowego KONIA lub inaczej KARINA każdy jest idiotą tylko on jest najmądrzejszy na świecie. WE rezultacie jest głupszy niż po sobie da poznać, myśli że wszystkie rozumy pozjadał. Radzę Ci z dobrego serca, odpuść sobie!!! Nie znam Cie, ale wiem ze lepiej posiedzieć jeszcze z miesiac na bezrobociu niz pracować u n ich, bo wykitujesz na głowę!!! majunia9 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: były pracownik Re: MULTI IP: *.one.pl / *.one.pl 19.08.05, 21:49 majunia9 napisała: > Nie radzę Ci wybierać się tam do pracy. Pieniądze gó..ane, a dyrekcja tak > porąbana że głowa boli. Przemęczyłam się tam 2 lata i mam serdecznie dosyć. > Wieczne pretensje o za byle co, zawracanie dupy i wg pana dyrektora Finansowego > KONIA lub inaczej KARINA każdy jest idiotą tylko on jest najmądrzejszy na > świecie. WE rezultacie jest głupszy niż po sobie da poznać, myśli że wszystkie > rozumy pozjadał. Radzę Ci z dobrego serca, odpuść sobie!!! Nie znam Cie, ale > wiem ze lepiej posiedzieć jeszcze z miesiac na bezrobociu niz pracować u n ich, > bo wykitujesz na głowę!!! > majunia9 Potwierdzam! Moje gratulacje - ja wytrzymałem tam trochę krócej. Karino zwany również "wielkim łbem" potrafił wyprowadzić każdego z równowagi. Nie wspomnę o całej reszcie, tzn. rodzince, do której należy firma. Pieniądze naprawdę beznadziejne, pomimo że zasuwasz jak głupi przez wszystkie dni tygodnia od rana do wieczora. O wolnym czy urlopie możesz pomarzyc. Pracownik nawet nie może ich zgłosić do PIP, bo to i tak nic nie daje - poza kolejną łapówką. MULTI ZMARNOWAŁO MI KAWAŁ ŻYCIA I Z CALEGO SERCA ŻYCZĘ IM SZYBKIEGO BANKRUCTWA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pracownik Re: MULTI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.05, 15:36 Jak Płacą? Nie pytaj o płace w tej firmie nie da się pracować! Rodzinny zarząd jest ogólną porażką. Nigdy wcześniej nie spotkałem tak porąbanej firmy! Sprzeczne polecenia, mało tego zmieniają się z minuty na minutę. Zarządzających wielu wykonawców mało. Można sobie wypruć flaki i zawsze będzie źle. Nie idź do tej firmy radzę od serca! Zdrowie nie tylko fizyczne, a przede wszystkim psychiczne ucierpi i to bardzo! Potwierdzam wszystko co napisali poprzednicy. Dodatkowo: błędy przełożonych spadają na Ciebie często również finansowe zresztą stronyby zabrakło gdybym wszystko chciał napisać. Świeżo uwolniony! Odpowiedz Link Zgłoś