Gość: Nerv IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.06, 22:42 "Miasto szuka" pieniędzy... To pewnie jak z innymi pomysłami ich nie znajdzie... Szczecin umiera stojąc. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ono Re: Aleja Fontann po nowemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.06, 23:18 To element kampanii wyborczej Mariana jurczyka łykany przez dziennikarzy jak kluski przez kaczkę. Miasto nie ma kasy i robi projekt,żeby zacieszyć.Bo jak jest projekt,to tak jakby już fontanny były:) Kolejny projekt włożony do szuflady,tym bardizej że projekt zrobiony na podstawie przetargu, a nie konkursu, jest projektem najtańszym a nie nalepszym. Będzie to takie sensowne i piekne jak fontanna na początku alei fontann - wanna łazienkowa wyłożona kafelkami, beż stylu i charakteu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nerv "Ono" Masz 100% racji, niestety... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.06, 23:50 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arch Re: Aleja Fontann po nowemu IP: 213.155.191.* 06.05.06, 17:18 Ono nie ma racji - dokumentacja jest wykonywana na podstawie konkursu (a nie przetargu) wygranego przez projektantów z pracowni Akcent. Patrz: bip.um.szczecin.pl/showpage? chapter=11420&soid=FF9FDD3C992749CE90CDF3FB1CF6DCBC Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gaaram Re: Aleja Fontann po nowemu IP: *.chello.pl 06.05.06, 00:00 Albo blad literowy albo czyjas glupota i chec niewiadomo czego, za 200 tys. zl. mozna zrobic niejeden pawilon sprzedajacy piwo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator Re: Aleja Fontann po nowemu IP: 213.155.167.* 06.05.06, 00:08 Wybory ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Edwin Re: Aleja Fontann po nowemu IP: *.syd.connect.com.au / *.connect.com.au 06.05.06, 07:31 Sama jestes brzydka Odpowiedz Link Zgłoś
piotrus1 Re: Aleja Fontann po nowemu 06.05.06, 08:19 j atam licze na jakis pomysł na szczecin który go rozrusza a nie smutne fontane które są psu na bude Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: para Re: Aleja Fontann po nowemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 08:29 jurczyk odda kase za zaplacone przez miasto kary umowne i bedzie na swietlana przyszlosc miasta i mieszkancow! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: total Re: Aleja Fontann po nowemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 09:01 Jurczyk to może oddać ci wczorajszą kolację.a za resztę my zapłacimy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: patu Re: Aleja Fontann po nowemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 09:30 nie wiem czy szanowni narzekacze wiedza ze w ubieglym roku Szczecin byl drugim w kraju miastem ktore dostalo najwiecej forsy z UE. Za Warszawka oczywiscie. W przeliczeniu na 1 mieszkanca jestesmy na PIERWSZYM miejscu. Ale o tym sie nie mowi tylko piszde w fachowej prasie. Czytajcie ludzie PARKIET. Pozdrawiam i wiecej optymizmu i brac sie samemu do roboty!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
piotrus1 Re: Aleja Fontann po nowemu 06.05.06, 09:35 Gość portalu: patu napisał(a): > nie wiem czy szanowni narzekacze wiedza ze w ubieglym roku Szczecin byl drugim > w kraju miastem ktore dostalo najwiecej forsy z UE. Za Warszawka oczywiscie. W > przeliczeniu na 1 mieszkanca jestesmy na PIERWSZYM miejscu. Ale o tym sie nie > mowi tylko piszde w fachowej prasie. Czytajcie ludzie PARKIET. Pozdrawiam i > wiecej optymizmu i brac sie samemu do roboty!!!!!!!!!!!! czy przełożyło sie to na spadek bezrobocia - bo z tego co wiem wiecej nam pomógł zachud otwierajać granice niz pan jurczyk i jego świta rządząc szczecinem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator Re: Aleja Fontann po nowemu IP: 213.155.167.* 06.05.06, 10:39 - Ale mamy dwie możliwości ich zdobycia - zapewnia Hans Van de Sanden, pełnomocnik prezydenta ds. rewitalizacji. - Pierwsza to aplikowanie o fundusze pomocowe. Problem jednak w tym, że najbliższy nabór może być dopiero na przełomie roku, a to późno, zważywszy na to, że podpisanie umowy to dopiero początek. Dlatego działamy dwutorowo i jednocześnie rozmawiamy ze sponsorem. E wybory!, a sponsor to jaki browar - czy znany wlasciciel knajpek typu Waly Chrobrego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rd Re: Szukacie pieniędzy? IP: 217.153.6.* 06.05.06, 12:00 a kto go kupi? ja to bym nawet doplacil Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ekspans Re: Szukacie pieniędzy? IP: 83.168.120.* 06.05.06, 12:23 To że Szczecin ma największe dotacje z Unii to nie jest dzięki Marianowi. Co do fontann to po jakiego grzyba remontowane były i wykładane marmurem żeby teraz je pomniejszać i niszczyć, pieniądze wywalone w błoto !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szczecin wyluzujcie IP: *.globalconnect.pl 06.05.06, 14:24 spokojnie niedlugo zminy prezydenta szczecin znowu bedzie sie rozwijal a miejmy nadzieje ze we wrocku i poznaniu i krakowie i gdansku wybiora kogos pokroju jurczyka i oni nie beda sie rozwijac a my tak Odpowiedz Link Zgłoś
piotrus1 Re: Szukacie pieniędzy? 06.05.06, 16:20 Gość portalu: Ekspans napisał(a): > To że Szczecin ma największe dotacje z Unii to nie jest dzięki Marianowi. Co do fontann to po jakiego grzyba remontowane były i wykładane marmurem żeby teraz je pomniejszać i niszczyć, pieniądze wywalone w błoto !!! norma najpier sieeeeeeeeee robi potem sieeeeeeeeeeeee mysli ;) i tak jest ze wszystkim masz rondo gedrojcza, aleja fontan, anioł wolności itd.. Odpowiedz Link Zgłoś
panheniu Re: Szukacie pieniędzy? 09.05.06, 10:30 panrysio napisał: > Sprzedajcie prezydenta. razem z zastępcami i doradcami. Tylko nie wiem czy znajdzie się chętny.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator żadna rewelacja-w 1973........ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.06, 22:33 To zadna rewelacja dawno temu bo np.w 1973r fontanny byly podswietlone,kolorowymi lampami-wyglądało to jak na ten PRL-owski okres wspaniale.Trzeba było czekać 30-lat by to zrozumiec i dostrzec-?? hehehehe-jestście zabawni w tym Miejskim Urzędzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas jest cóś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.06, 00:45 bo teraz w urzedzie pracuja te dzieci, co je rodzice prowadzali do podswietlanej fontanny i pamietaja i chcom tak samo.... A co do fontann, to jest tak cudowna podsiwtlana i grajaca.... nie, nie mysle o tej w Barcelonie czy Pradze... jest w Swinoujściu, taka mała... zmienia światełka i leci muzyka poważna w której takt zmienia sie natężenie i kolor swiatełek oraz natężenie i żródło tryskania wody... CUDOWNE to jest!!! Jak by to było takie samo, ale wieksze!!!! Tamta fontanna ma 2 metry na 4 metry! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kuba_szczecin Re: jest cóś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.06, 01:10 Ludzie, na co wy liczycie??? Dopuki nie zmieni sie watacha z urzedu, dopuki niewleza jacys myslacy i pracowici ludzie z pomyslami, doputy szczecin bedzie synonimem bezmyslnosci i pasywnej glupoty. zenada poprostu nie miasto... co za pomysly zeby tam zostawiac te budy z piwem... to ma byc przestrzen miejska dla ludzi a nie dla kasy z piwa!!! czy w szczecinie kazde miejsce ma sie kojazyc z budami z piwem?? lubie piwo ale nie chcem widziec bud z piwem lub monopolow na kazdym rogu, placu itd. Kto nie przyjedzie do szczecina to widzi same monopolowe - szczecin sie wlasnie z tym kojazy... moze czas to zmienic i wzmocnic glowne osie miasta dobrymi, przyjaznymi dla uzytkownika przestrzeniami... ...a zaczac od zniesienia i ostrzyzenia urzednikow-nierobow!!!! TUTAJ NIC NIE WYJDZIE!!!! PORAZ KOLEJNY POTWIERDZA SIE ZE SZCZECIN TO PROWINCJA ...a szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pieszy miaty potrzeba, miotły IP: *.fnet.pl / *.fnet.pl 09.05.06, 09:16 za GW: Dziś drzewa mają zbyt mało miejsca i niszczeją (A NIBY KTÓRE? a 100 letni platan na przejściu do hipcia na turzynie marnieje, myslę, że w tym roku już padnie. ZABETONOWANY NA MAKSA I KOGO TO OBCHODZI GDZIE SĄ CI ZIELONI CZY JAK IM TAM - MOŻE PRZESTAĆ TYLKO GADAĆ?, A GDZIE WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA? CZY W TYM WYPADKU JEST SPOŁECZNE PRZYZWOLENIE NA MORDOWANIE ...) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e.beata Re: miaty potrzeba, miotły IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.06, 20:23 pieszy, przecież to tendencja ROZWOJOWA Szczecina - beton. Z ostatnich budów-przebudów chyba tylko ronda Giedrojcia nie wykamieniowali. Zieleń w tym mieście zanika. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: -pieszy II Nowy puder na syfa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.06, 11:11 Aleja Fontann powinna być taka, żeby od PL Żołnierza było widać Urząd Miejski. Tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lewus Re: Nowy puder na syfa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.06, 20:47 Gość portalu: -pieszy II napisał(a): > Aleja Fontann powinna być taka, żeby od PL Żołnierza było widać Urząd Miejski. > Tyle. a od Urzędu Miejskiego? img366.imageshack.us/img366/4931/pa322a3fr.jpg przepiękną pałę na tle skajskrajpera! Cudo! Odpowiedz Link Zgłoś