Dodaj do ulubionych

Aleja Fontann po nowemu

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.06, 22:42
"Miasto szuka" pieniędzy... To pewnie jak z innymi pomysłami ich nie
znajdzie... Szczecin umiera stojąc.
Obserwuj wątek
    • Gość: ono Re: Aleja Fontann po nowemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.06, 23:18
      To element kampanii wyborczej Mariana jurczyka łykany przez dziennikarzy jak
      kluski przez kaczkę. Miasto nie ma kasy i robi projekt,żeby zacieszyć.Bo jak
      jest projekt,to tak jakby już fontanny były:)
      Kolejny projekt włożony do szuflady,tym bardizej że projekt zrobiony na
      podstawie przetargu, a nie konkursu, jest projektem najtańszym a nie nalepszym.
      Będzie to takie sensowne i piekne jak fontanna na początku alei fontann - wanna
      łazienkowa wyłożona kafelkami, beż stylu i charakteu.
      • piotrus1 Re: Aleja Fontann po nowemu 05.05.06, 23:43
        smutne ale prawdziwe
        • Gość: Nerv "Ono" Masz 100% racji, niestety... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.06, 23:50
      • Gość: arch Re: Aleja Fontann po nowemu IP: 213.155.191.* 06.05.06, 17:18
        Ono nie ma racji - dokumentacja jest wykonywana na podstawie konkursu (a nie
        przetargu) wygranego przez projektantów z pracowni Akcent. Patrz:
        bip.um.szczecin.pl/showpage?
        chapter=11420&soid=FF9FDD3C992749CE90CDF3FB1CF6DCBC
    • Gość: Gaaram Re: Aleja Fontann po nowemu IP: *.chello.pl 06.05.06, 00:00
      Albo blad literowy albo czyjas glupota i chec niewiadomo czego, za 200 tys. zl. mozna zrobic niejeden pawilon sprzedajacy piwo.
    • Gość: Obserwator Re: Aleja Fontann po nowemu IP: 213.155.167.* 06.05.06, 00:08
      Wybory ;)
    • Gość: Edwin Re: Aleja Fontann po nowemu IP: *.syd.connect.com.au / *.connect.com.au 06.05.06, 07:31
      Sama jestes brzydka
      • piotrus1 Re: Aleja Fontann po nowemu 06.05.06, 08:19
        j atam licze na jakis pomysł na szczecin który go rozrusza a nie smutne fontane
        które są psu na bude
    • Gość: para Re: Aleja Fontann po nowemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 08:29
      jurczyk odda kase za zaplacone przez miasto kary umowne i bedzie na swietlana
      przyszlosc miasta i mieszkancow!
      • Gość: total Re: Aleja Fontann po nowemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 09:01
        Jurczyk to może oddać ci wczorajszą kolację.a za resztę my zapłacimy
    • Gość: patu Re: Aleja Fontann po nowemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 09:30
      nie wiem czy szanowni narzekacze wiedza ze w ubieglym roku Szczecin byl drugim
      w kraju miastem ktore dostalo najwiecej forsy z UE. Za Warszawka oczywiscie. W
      przeliczeniu na 1 mieszkanca jestesmy na PIERWSZYM miejscu. Ale o tym sie nie
      mowi tylko piszde w fachowej prasie. Czytajcie ludzie PARKIET. Pozdrawiam i
      wiecej optymizmu i brac sie samemu do roboty!!!!!!!!!!!!
      • piotrus1 Re: Aleja Fontann po nowemu 06.05.06, 09:35
        Gość portalu: patu napisał(a):

        > nie wiem czy szanowni narzekacze wiedza ze w ubieglym roku Szczecin byl drugim
        > w kraju miastem ktore dostalo najwiecej forsy z UE. Za Warszawka oczywiscie. W
        > przeliczeniu na 1 mieszkanca jestesmy na PIERWSZYM miejscu. Ale o tym sie nie
        > mowi tylko piszde w fachowej prasie. Czytajcie ludzie PARKIET. Pozdrawiam i
        > wiecej optymizmu i brac sie samemu do roboty!!!!!!!!!!!!

        czy przełożyło sie to na spadek bezrobocia - bo z tego co wiem wiecej nam
        pomógł zachud otwierajać granice niz pan jurczyk i jego świta rządząc szczecinem
        • Gość: Obserwator Re: Aleja Fontann po nowemu IP: 213.155.167.* 06.05.06, 10:39
          - Ale mamy dwie możliwości ich zdobycia - zapewnia Hans Van de Sanden,
          pełnomocnik prezydenta ds. rewitalizacji. - Pierwsza to aplikowanie o fundusze
          pomocowe. Problem jednak w tym, że najbliższy nabór może być dopiero na
          przełomie roku, a to późno, zważywszy na to, że podpisanie umowy to dopiero
          początek. Dlatego działamy dwutorowo i jednocześnie rozmawiamy ze sponsorem.

          E wybory!, a sponsor to jaki browar - czy znany wlasciciel knajpek typu Waly
          Chrobrego.
    • panrysio Szukacie pieniędzy? 06.05.06, 11:08
      Sprzedajcie prezydenta.
      • Gość: rd Re: Szukacie pieniędzy? IP: 217.153.6.* 06.05.06, 12:00
        a kto go kupi? ja to bym nawet doplacil
        • Gość: Ekspans Re: Szukacie pieniędzy? IP: 83.168.120.* 06.05.06, 12:23
          To że Szczecin ma największe dotacje z Unii to nie jest dzięki Marianowi. Co do
          fontann to po jakiego grzyba remontowane były i wykładane marmurem żeby teraz
          je pomniejszać i niszczyć, pieniądze wywalone w błoto !!!
          • Gość: szczecin wyluzujcie IP: *.globalconnect.pl 06.05.06, 14:24
            spokojnie niedlugo zminy prezydenta szczecin znowu bedzie sie rozwijal a miejmy
            nadzieje ze we wrocku i poznaniu i krakowie i gdansku wybiora kogos pokroju
            jurczyka i oni nie beda sie rozwijac a my tak
          • piotrus1 Re: Szukacie pieniędzy? 06.05.06, 16:20
            Gość portalu: Ekspans napisał(a):

            > To że Szczecin ma największe dotacje z Unii to nie jest dzięki Marianowi. Co
            do fontann to po jakiego grzyba remontowane były i wykładane marmurem żeby
            teraz je pomniejszać i niszczyć, pieniądze wywalone w błoto !!!

            norma najpier sieeeeeeeeee robi potem sieeeeeeeeeeeee mysli ;)

            i tak jest ze wszystkim masz rondo gedrojcza, aleja fontan, anioł wolności itd..
      • panheniu Re: Szukacie pieniędzy? 09.05.06, 10:30
        panrysio napisał:

        > Sprzedajcie prezydenta.

        razem z zastępcami i doradcami. Tylko nie wiem czy znajdzie się chętny....
    • Gość: obserwator żadna rewelacja-w 1973........ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.06, 22:33
      To zadna rewelacja dawno temu bo np.w 1973r fontanny byly
      podswietlone,kolorowymi lampami-wyglądało to jak na ten PRL-owski okres
      wspaniale.Trzeba było czekać 30-lat by to zrozumiec i dostrzec-??
      hehehehe-jestście zabawni w tym Miejskim Urzędzie
      • Gość: andreas jest cóś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.06, 00:45
        bo teraz w urzedzie pracuja te dzieci,
        co je rodzice prowadzali do podswietlanej fontanny i pamietaja
        i chcom tak samo....

        A co do fontann, to jest tak cudowna podsiwtlana i grajaca....
        nie, nie mysle o tej w Barcelonie czy Pradze...
        jest w Swinoujściu, taka mała...
        zmienia światełka i leci muzyka poważna
        w której takt zmienia sie natężenie i kolor swiatełek
        oraz natężenie i żródło tryskania wody... CUDOWNE to jest!!!

        Jak by to było takie samo, ale wieksze!!!!
        Tamta fontanna ma 2 metry na 4 metry!
        • Gość: Kuba_szczecin Re: jest cóś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.06, 01:10
          Ludzie, na co wy liczycie??? Dopuki nie zmieni sie watacha z urzedu, dopuki
          niewleza jacys myslacy i pracowici ludzie z pomyslami, doputy szczecin bedzie
          synonimem bezmyslnosci i pasywnej glupoty.

          zenada poprostu nie miasto... co za pomysly zeby tam zostawiac te budy z
          piwem... to ma byc przestrzen miejska dla ludzi a nie dla kasy z piwa!!! czy w
          szczecinie kazde miejsce ma sie kojazyc z budami z piwem??
          lubie piwo ale nie chcem widziec bud z piwem lub monopolow na kazdym rogu, placu
          itd.

          Kto nie przyjedzie do szczecina to widzi same monopolowe - szczecin sie wlasnie
          z tym kojazy... moze czas to zmienic i wzmocnic glowne osie miasta dobrymi,
          przyjaznymi dla uzytkownika przestrzeniami...


          ...a zaczac od zniesienia i ostrzyzenia urzednikow-nierobow!!!!
          TUTAJ NIC NIE WYJDZIE!!!! PORAZ KOLEJNY POTWIERDZA SIE ZE

          SZCZECIN TO PROWINCJA

          ...a szkoda.
    • Gość: pieszy miaty potrzeba, miotły IP: *.fnet.pl / *.fnet.pl 09.05.06, 09:16
      za GW: Dziś drzewa mają zbyt mało miejsca i niszczeją
      (A NIBY KTÓRE? a 100 letni platan na przejściu do hipcia na turzynie marnieje,
      myslę, że w tym roku już padnie. ZABETONOWANY NA MAKSA I KOGO TO OBCHODZI GDZIE
      SĄ CI ZIELONI CZY JAK IM TAM - MOŻE PRZESTAĆ TYLKO GADAĆ?, A GDZIE WYDZIAŁ
      OCHRONY ŚRODOWISKA? CZY W TYM WYPADKU JEST SPOŁECZNE PRZYZWOLENIE NA
      MORDOWANIE ...)
      • Gość: e.beata Re: miaty potrzeba, miotły IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.06, 20:23
        pieszy, przecież to tendencja ROZWOJOWA Szczecina - beton.
        Z ostatnich budów-przebudów chyba tylko ronda Giedrojcia nie wykamieniowali.
        Zieleń w tym mieście zanika.
    • Gość: -pieszy II Nowy puder na syfa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.06, 11:11
      Aleja Fontann powinna być taka, żeby od PL Żołnierza było widać Urząd Miejski.
      Tyle.
      • Gość: lewus Re: Nowy puder na syfa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.06, 20:47
        Gość portalu: -pieszy II napisał(a):

        > Aleja Fontann powinna być taka, żeby od PL Żołnierza było widać Urząd Miejski.
        > Tyle.

        a od Urzędu Miejskiego?
        img366.imageshack.us/img366/4931/pa322a3fr.jpg
        przepiękną pałę na tle skajskrajpera!
        Cudo!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka