salamandre
21.10.06, 19:50
A teraz pytanie, może troszkę blondynki, ale przyznaję, że dopiero teraz, gdy
jednak zdecydowałam się w Szczecinie zamieszkać na stałe, zaczęło mnie to
obchodzić. Jak mam załatwić sobie możliwość głosowania w wyborach
samorządowych, nie bedąc w Szczecinie zameldowaną [jeszcze:)]. Dyletantką
totalną w tej materii jestem, dlatego też prosze o wskazówki.
'Załatwić', mimo pejoratywnej konotacji, mam tu na myśli droge urzędową:)