Dodaj do ulubionych

Wybory samorządowe

21.10.06, 19:50
A teraz pytanie, może troszkę blondynki, ale przyznaję, że dopiero teraz, gdy
jednak zdecydowałam się w Szczecinie zamieszkać na stałe, zaczęło mnie to
obchodzić. Jak mam załatwić sobie możliwość głosowania w wyborach
samorządowych, nie bedąc w Szczecinie zameldowaną [jeszcze:)]. Dyletantką
totalną w tej materii jestem, dlatego też prosze o wskazówki.
'Załatwić', mimo pejoratywnej konotacji, mam tu na myśli droge urzędową:)


Obserwuj wątek
    • Gość: Norbi Re: Wybory samorządowe IP: *.chello.pl 21.10.06, 20:51
      zadzwoń do nas do PO - Przypis ci załatwi razem z Gieruszyńską
      • salamandre Re: Wybory samorządowe 21.10.06, 21:50
        taaa...miałam obawy, że się to tak skończy...mam jednak nadzieję,że jakieś
        bardziej poważne wypowiedzi się w tym wątku pojawią
        • Gość: Norbi Re: Wybory samorządowe IP: *.chello.pl 21.10.06, 22:04
          powaznie mówię nasi już wykombinowali jak to zrobić. To przecież nasz elektorat :)
          • salamandre Re: Wybory samorządowe 21.10.06, 22:12
            'To przecież nasz elektorat" w sensie, że ja to "to" jestem? Norbi wydaje mi
            się, że masz troszkę problemy emocjonalne...Ze to niby takie ostre miało byc i
            ironiczne? Winszuję.
            • Gość: Norbi Re: Wybory samorządowe IP: *.chello.pl 21.10.06, 22:19
              jak zagłosujesz na PO to ci załatwimy :) zapraszamy
              • salamandre Re: Wybory samorządowe 21.10.06, 22:26
                Wiesz, ciśnie mi się na usta cos baaardzo niecenzuralnego. Naprawdę finezyjnie,
                khe khe, zagrywasz...
    • praszczur1 Re: Wybory samorządowe 21.10.06, 22:03
      www szczecin.pl tam jest odnosnik dot wyborów i tel. komisarza wyborów.
      • salamandre Re: Wybory samorządowe 21.10.06, 22:06
        Dzięki Praszczurze :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka