swantevit 14.05.07, 22:46 Oczywiscie bezterminowy zakaz wstepu osobom "duchownym" jest sumiennie przzestrzegany?! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mechan Wielkie otwarcie Różanki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.05.07, 22:51 O 14.00? We wtorek? To znaczy dla bezrobotnych i polityków to otwarcie? A wsadźcie sobie te róże w d....ę. Byleby miały kolce. Odpowiedz Link Zgłoś
maciej.popielarz Re: Wielkie otwarcie Różanki 15.05.07, 00:24 > "Miasto przestało się nim opiekować w latach 70. Z czasem popadł w zupełną ruinę." Cóż za eufemizm!!! I nagle mamy 30 letnią białą (a właściwie czarną) plamę w historii Różanki. Na tablicy przed Różanką również króluje biała plama. Otwarcie o 14 jest przeznaczone dla polityków tak aby wszyscy dziennikarze zdążyli to opisać na jutro a telewizja wyemitować w wieczornej Kronice - tudzież może info załapie się do Telexpresu lub wieczornych Wiadomości. A po co gapie? Jeszcze któryś coś powie na temat Różanki w latach 1980 - 2006 i zepsuje ten uroczysty dzień. Zresztą liczy się tylko to co media pokarzą i opiszą. Natomiast "tłum szczecinian" w relacjach bez wątpienia się dorobi. Zresztą artykuł już pewnie gotowy tylko czeka na "cytaty" jeśli biuro prasowe prezydenta juz takowych nie przekazało za w czasu ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ojciec inwestor Re: Wielkie otwarcie Różanki IP: *.globalconnect.pl 15.05.07, 06:27 o 14 to jest koncert ,a otwarcie o 12 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbędny Re: Wielkie otwarcie Różanki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.07, 06:34 Cóż za wielka dyplomacja ze strony GW. Jak bogaty jest ten język polski. Po prostu tak napisać to kler zdewastował totalnie cos co istniało, cieszyło w dłuuugiej historii. Jeszcze zrobił na tej zbrodniczej niedbałości niezły biznes. Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Wielkie otwarcie Różanki 15.05.07, 10:23 Wyjatkowo sie zgadzam ze Zbednym. Jestem naprawde zdumiony i zazenowany wrecz niebywalym sojuszem szczecinskich dziennikarzy 'Gazety' z Kosciolem katolickim. Odpowiedz Link Zgłoś
swantevit Re: Wielkie otwarcie Różanki 15.05.07, 10:44 wsrod zebranych wiernych, rednacz Jachim ze sfora zatrudnionych gryzipiorkow, promowac bedzie roznego rodzaju literature religijna, nachalnie reklamowana ostatnio na lamach Folksztyme abtajlung Stettin. Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Jingele nit wejn 15.05.07, 11:02 Pomijam juz, ze twoje nieustanne antysemickie podsrywanka sa w tym temacie nie na temat - one nawet nie sa smieszne, sa pretensjonalne. Kisz mir majn tuches Szwar. Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Re: Jingele nit wejn 15.05.07, 11:21 absztyfikant napisał: Pomijam juz, ze twoje nieustanne antysemickie podsrywanka sa w tym temacie nie na temat - one nawet nie sa smieszne, sa pretensjonalne. Kisz mir majn tuches Szwar. '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' absztyfikant napisał: Pomijam juz, ze twoje nieustanne antysemickie podsrywanka sa w tym temacie nie na temat - one nawet nie sa smieszne, sa pretensjonalne. Kisz mir majn tuches Szwar. ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Nie na temat?! Sam raczyles zauwazyc mizdrzenie sie GW/szczecin do KK.., a ja wzmozona propmocje wydawnictw "konfesyjnych" a antysemityzm? Mnie takie zarzuty nie wzruszaja, tym bardziej od osobnika ktory prawdy nie traktuje jako wartosci absolutnej, delikatnie mowiac... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbędny Re: Wielkie otwarcie Różanki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.07, 11:36 <Jestem naprawde zdumiony i zazenowany wrecz niebywalym sojuszem szczecinskich >dziennikarzy 'Gazety' z Kosciolem katolickim. Ja jestem tylko zażenowany. Zdumiony nie jestem. Standard. Niestety :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Poganin Re: Wielkie otwarcie Różanki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.07, 09:15 Coś Ty. Na otwarciu musi być kropidło. Zakład? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brzytwa Re: Wielkie otwarcie Różanki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.07, 09:18 Zamiast klechy powinni być neopoganie z Samoobrony :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Wielkie otwarcie Różanki 15.05.07, 10:30 Neopoganie to organizacyjka liczona w ulamkach promili, wiec pomysl na to, by porownywac ja z poteznym Kosciolem katolickim jest czysta aberracja mogaca powstac jedynie w glowie "watykanczyka" oddelegowanego na odcinek forumowy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brzytwa Re: Wielkie otwarcie Różanki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.07, 11:10 Cebulowych jest też całkiem sporo, na forum roznosi się on odór. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szczękościsk Piotrek Krzystek - wpadka na Różance IP: *.chello.pl 15.05.07, 13:29 Właśnie stamtąd wróciłem. Kropidło było, ale ks. prałat wydaje się być sympatyczny, nie było jakiegoś przerostu formy. Ale była pewna wpadka: prezenterka, która przemówiła jako pierwsza na otwarciu, po paru zdaniach poprosila o głos "Piotrka Krzystka, prezydenta miasta Szczecina". Wśrod zebranych dał się słyszeć chichot, Krzystek się lekko zaczerwienił, pani prezenterka się zmieszała i przeprosiła. Ja rozumiem, że owa panienka mogła się z Piotrkiem bawić w piaskownicy, że jest z nim na "ty", bo chodzili razem do podstawówki, ale oficjalnie nie trzeba tego akcentować, bo to jest niepoważne. Może niedługo dojdzie do takiej fraternizacji, że panienka podejdzie do Krzystka, poklepie go po plecach i powie: "No, Piotrek, jesteś prezio, to teraz gadaj!". Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Wpadka? 15.05.07, 15:25 Na calym swiecie politycy (Al [Albert] Gore, Joschka [Josef] Fischer, Bill [William] Clinton) staraja sie przekonac, ze sa rownymi goscmi, ale to chyba tylko w Polsce panuja zwyczaje w mysl prikazu cara Piotra I, ktory przytaczam ponizej: "Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty,tak by swoim pojmowaniem istoty sprawy nie peszyć przełożonego." Odpowiedz Link Zgłoś
swantevit Re: Wpadka? 15.05.07, 15:28 Teraz sie Piotrek spali ze wstydu... absztyfikant napisał: > Na calym swiecie politycy (Al [Albert] Gore, Joschka [Josef] Fischer, Bill > [William] Clinton) staraja sie przekonac, ze sa rownymi goscmi, ale to chyba > tylko w Polsce panuja zwyczaje w mysl prikazu cara Piotra I, ktory przytaczam > ponizej: > > > "Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i > durnowaty,tak by swoim pojmowaniem istoty sprawy nie peszyć przełożonego." > Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szczękościsk Re: Wpadka? IP: *.chello.pl 15.05.07, 15:38 absztyfikant napisał: > Na calym swiecie politycy (Al [Albert] Gore, Joschka [Josef] Fischer, Bill > [William] Clinton) staraja sie przekonac, ze sa rownymi goscmi To się nazywa w psychologii "kompleks Piotrusia Pana". Odpowiedz Link Zgłoś
swantevit Re: Wpadka? 15.05.07, 15:41 Gość portalu: szczękościsk napisał(a): Bill [William] Clinton) staraja sie przekonac, ze sa rownymi goscmi ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Fakt, Clinton to jest dopiero luzak!! Lewinskiej to nawet reki nie podal na powitanie tylko.... Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Piotrek Krzystek - wpadka na Różance 15.05.07, 15:27 A swoja droga zaproszenie na te uroczystosc nawet najsympatyczniejszego katabasa na swiecie traciloby i tak Mrozkiem. Czarni zwyczajnie wstydu nie maja... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: justa.m Wielkie otwarcie Różanki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.07, 11:04 Apeluję o przestrzeganie porządku, bo aż miło tam posiedzieć. I z każdym dniem widać budzące się do życia rośliny. Zapraszam do ogrodu, by poczuć się jak w "Secret garden"..... Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant :)))))))) 15.05.07, 11:07 www.wrzuta.pl/audio/tcJH6Q4j7E/jonasz_kofta_-_pamietajcie_o_ogrodach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DamaKier Re: Wielkie otwarcie Różanki IP: *.kamiro.pl 15.05.07, 11:56 swantevit napisał: > Oczywiscie bezterminowy zakaz wstepu osobom "duchownym" jest sumiennie > przzestrzegany?! Ja też mam za złe "duchownym", że dopuścili do takiej ruiny ogrodu, ale po pierwsze nie mam aż takiej sklerozy żeby nie pamiętać, że Różanka zaczęła podupadać jeszcze zanim klerycy ją dostali, a po drugie, jak byśmy zaczęli wszystkim zabraniać wstępu do miejsc, które zrujnowały partie, do których należą lub je popierają, to wielu nawet do kibla by nie mogło pójść. Niech więc Różanka będzie ponad podziałami! Cieszmy się :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbędny Re: Wielkie otwarcie Różanki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.07, 12:02 Zgodziłbym się z Tobą gdyby oddali ten ogród miastu uznając, że ich nie stać na prowadzenie takiego obiektu. Jednak zrobili na tym biznes . Dostali piekny i wart duż epieniądze budynek przy Arkońskiej, który miasto wyremontowało siłami Calbudu za grube miliony. Odpowiedz Link Zgłoś