Dodaj do ulubionych

małgosiek

22.05.07, 13:48
czy możesz do mnie na gg napisac bo mi sie gdzies twoj numer zapodzial a mam
sprawe
Obserwuj wątek
    • malgosiek2 Re: Oki ok.20 będę wolna,na razie jestem w pracy:) 22.05.07, 17:37

      • monika9990 Re: Oki ok.20 będę wolna,na razie jestem w pracy: 23.05.07, 23:33
        Ty mnie iskra wpuść do siebie na forum babo.;)
        • iskierka40 monia a chodz kochana zapraszam 24.05.07, 09:27

          • monika9990 Re: monia a chodz kochana zapraszam 27.05.07, 00:04
            No i nie dopisała do listy jedna, no.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka