iskierka40 22.05.07, 13:48 czy możesz do mnie na gg napisac bo mi sie gdzies twoj numer zapodzial a mam sprawe Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
monika9990 Re: Oki ok.20 będę wolna,na razie jestem w pracy: 23.05.07, 23:33 Ty mnie iskra wpuść do siebie na forum babo.;) Odpowiedz Link Zgłoś
monika9990 Re: monia a chodz kochana zapraszam 27.05.07, 00:04 No i nie dopisała do listy jedna, no. Odpowiedz Link Zgłoś