Gość: zona.pijaka IP: *.icm.edu.pl 20.10.07, 08:18 ... bekło mi się. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: butler sieg heil! IP: *.europe.hp.net 20.10.07, 08:40 Glosujac na faszystow z czlowiekiem koniem na czele, powinno ci sie odbic: sieg heil! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SkoroTakAdminie Re: sieg heil! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.07, 08:46 Podajcie sobie ręce. Faszyzm to prawie to samo co komunizm. Tu zbrodnia i wynarodowienie i tam też. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zona.pijaka Re: sieg heil! IP: *.icm.edu.pl 20.10.07, 08:58 Dajcie spokój, jest cisza wyborcza. Bekać każdemu wolno - tu nie ma nic do rzeczy. Tym bardziej po pifku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: papa Re: Kwa kwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.07, 08:55 ja głosuje na normalnych, kwa Odpowiedz Link Zgłoś