IP: *.icm.edu.pl 20.10.07, 08:18
... bekło mi się.
Obserwuj wątek
    • Gość: butler sieg heil! IP: *.europe.hp.net 20.10.07, 08:40
      Glosujac na faszystow z czlowiekiem koniem na czele, powinno ci sie
      odbic: sieg heil!
      • Gość: SkoroTakAdminie Re: sieg heil! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.07, 08:46
        Podajcie sobie ręce. Faszyzm to prawie to samo co komunizm. Tu
        zbrodnia i wynarodowienie i tam też.
        • Gość: zona.pijaka Re: sieg heil! IP: *.icm.edu.pl 20.10.07, 08:58
          Dajcie spokój, jest cisza wyborcza. Bekać każdemu wolno - tu nie ma
          nic do rzeczy. Tym bardziej po pifku.
    • Gość: papa Re: Kwa kwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.07, 08:55
      ja głosuje na normalnych, kwa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka