polonez-2
23.02.08, 14:11
www.tvn24.pl/-1,1539920,wiadomosc.html
Skąd w tych ludziach tyle jadu, zawiści, nienawiści, poniżania,
obrażania, bluzgania, drwiących uśmieszków. Porażka musi boleć
każdego, ale żeby aż tak ?
Wierzę mocno, że ten styl zniknie wraz ze zniknięciem Kaczyńskich.
Jak w przypadku Samoobrony i Leppera, czy też drugiego koalicjanta.