toxic.666
05.01.09, 20:14
"Moim zdaniem, nazwa naszej uczelni, która znajduje się na stronie, używana jest bezprawnie - mówi Wełyczko-Czachura."
Bezprawnie to wg dostanie dyplomu uczelni, na którą się człowiek nie zapisywał. Przez 4,5 roku studiowałem na PS i dostanę dyplom ZUT. Jak będę miał problemy z dostaniem pracy przez to, że "studiowałem" na marnej uczelni nie znajdującej się w żadnych rankingach to porozmawiam z prawnikiem o tym bezprawiu.