Dodaj do ulubionych

Pracownik socjalny bez uprawnień po US

09.04.09, 20:53
W ten sam sposób przez lata ten sam wydział kształcił doradców psychospołecznych - nie potrafił zorganizować przez 15 lat psychologii i kształcił ludzi, którzy choć zdobywali ciekawą wiedzę nie mieli żadnych uprawnień zawodowych.

Panią Dziekan zapytałbym, jak wyglądała sylwetka absolwenta i kopnął w tyłek, żeby wreszcie zamiast uczyć byle uczyć zaczęła przygotowywać absolwentów do rynku pracy. Za taką postawę jak jej należy prodziekanowi ds. studenckich dyscyplinarne zwolnienie. Za branie dodatku dziekańskiego i degrengoladę umysłową.
Obserwuj wątek
    • Gość: wicker.man A zasuwaj dziewucha jako wolontariuszka IP: *.globalconnect.pl 09.04.09, 21:53
      do końca życia! Kasa, stanowiska, awanse są dla PARTYJNYCH!
    • Gość: inferno Re: Pracownik socjalny bez uprawnień po US IP: 207.67.54.* 09.04.09, 22:13
      A kiedy wyplata trzynastek za dobrze wykonane zadanie dla Pani
      Dziekan? No kiedy? Bo w koncu swieta ida!
    • qnerrt Pracownik socjalny bez uprawnień po US 09.04.09, 22:36
      Na filologii angielskiej jest podobnie.
      Studenci 3go roku miesiąc temu dowiedzieli się, że muszą wyrobić 160 godzin
      praktyk, jeśli nie uczestniczyli w ścieżce pedagogicznej (połowa studentów).
      Inaczej nie dostaną dyplomu. Z kolei studenci, którzy poszli na ścieżkę
      pedagogiczną i zapłacili za nią ponad 1200zł, dowiedzieli się, że nie będą
      mieli gdzie szukać pracy, bo zgodnie z rozporządzeniami ministerstwa
      nauczyciel musi mieć uprawnienia do prowadzenia dwóch przedmiotów. Wszystko na
      3 miesiące przed końcem studiów licencjackich.
      • Gość: Autor Re: Pracownik socjalny bez uprawnień po US IP: 94.254.153.* 11.04.09, 19:01
        to się na angielskiej dzieje rok w rok...
    • Gość: taaaa Wielki uniwersytet szczeciński - kupa śmiechu!!:) IP: *.acx.pl 09.04.09, 22:45
      i jeszcze żal,że obcina się US dotacje :) buhahaha:))))
      • qnerrt Re: Wielki uniwersytet szczeciński - kupa śmiech 09.04.09, 22:57
        ale US obcina stypendia. Na wydziale filologicznym za średnią 4,31 rok temu było
        ponad 200zł. Teraz 90zł.
        • Gość: as Z tekstu wynika że to Ministerstwo jest winne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.09, 07:25
          a nie US . Studia trwaja pięc lat program z 2003 jest ok , ale
          następują zmiany programowe w 2008 i studenci są na lodzie. a
          wystarczyłby przepis ,ze takim programem jakim zaczeli taki jest dla
          nich obowiazujący. Ja bym nekał raczej Kudrycką czy Fedak .Na
          miejscu dziennikarza i absolwentów zbadałbym jak jest z
          absolwentami z innych uniwerków czy tak samo jak z US.Ci co teraz
          zaczną studia idą prawidłowym programem ale za 2 lata jakiś minister
          go zmieni i co wtedy znów bez uprawnień .Pretensje proszę zgłaszać
          do aktualnie rządzących dzieki nim zostaliście na lodzie.
          • qnerrt Re: Z tekstu wynika że to Ministerstwo jest winne 10.04.09, 07:49
            no tak, ministerstwo też swoje nabruździło. Wystarczyła by durna adnotacja, że
            przepisy dotyczą osób, które zaczynają studia w tym samym czasie co wchodzi
            rozporządzenie/ustawa/cokolwiek. Z maturami tak jest, więc czemu nie można tego
            zrobić i dla studentów?
            • dyzurny-malkontent w Ministerstwie idioci, ale US nie lepszy 10.04.09, 09:36
              Założę się, że projekt był znany już z rok wcześniej i założę się, że Pani Dziekan nie wysłała ani jednego pisma do Ministerstwa ostrzegającego przed kompromitującymi zmianami.
              Znam kilkanaście przypadków, gdy idioci z Ministerstwa Szkolnictwa wprowadzają takie zmiany w przepisach, że ludzie tracą uprawnienia i mają poważne problemy. Oraz kilka uczelni, którym zapomniało się, że poza braniem pensji trzeba tyłek ruszyć i wziąć się do roboty.
              • Gość: wigman Re: w Ministerstwie idioci, ale US nie lepszy IP: 213.155.191.* 15.04.09, 21:04
                Nie masz racji Kolego, o ile znam choć trochę działania Pani dziekan, walczyła o
                utrzymanie uprawnień dla absolwentów tej specjalności. Do ostatniego roku
                zresztą wszystko było w jak najlepszym porządku i nie było problemów z
                zatrudnieniem po tej specjalności w pomocy społecznej. Po tak krótkim tekście
                nie można chyba tak jednoznacznie oceniać sytuacji bo właśnie krzywdzimy siebie
                nawzajem
              • Gość: ministerstwo Re: w Ministerstwie idioci, ale US nie lepszy IP: *.adsl.inetia.pl 18.04.09, 08:18
                Nie istnieje coś takiego jak Ministerstwo Szkolnictwa, niedouku.
                • dyzurny-malkontent Re: w Ministerstwie idioci, ale US nie lepszy 18.04.09, 09:36
                  Skróciłem ćwoku nazwę MNiSzW ... co to ma za znaczenie? Ci sami niekompetentni ludzie. I ta sama Pani Dziekan, która nie widzi problemu i pewnie nie monitowała w Ministerstwie...
        • Gość: taaa Re: Wielki uniwersytet szczeciński - kupa śmiech IP: *.acx.pl 10.04.09, 08:41
          Napisalem odnosnie dotacji w kontekscie przyznawanych dotacji dla uczelni
          wyzszych przez ministerstwo. Biorac pod uwage,ze na US studiuja w 80 proc.
          odpady,a poziom kształcenia pozostowia wiele do zyczenia, to stypendium powinno
          zaczynac sie od 4.75. Oczywiscie część sie pewnie obruszy,ale niestety to fakty :)
    • philips234 Pracownik socjalny bez uprawnień po US 10.04.09, 08:13
      Taka sama sytuacja na innych uczelniach wyższych - Humanistycznych,
      z kierunków pedagogika, okazuje sie że kończąc szkołę nie mamy
      przygotowania pedagogicznego po kierunku PEDAGOGIKA!! Nie jesteśmy
      pedagogami i nie mamy uprawnień No śmiech na sali i 10 tys zł w
      błoto dosłownie;/;/ Może by się ktos raczył za to wziąć!!
      • Gość: as Re: Pracownik socjalny bez uprawnień po US IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.09, 08:40
        drodzy studenci sami delegowaliscie do władzy PO i ono wam się
        odwdzieczyło że nie bedziecie mieć ważnych papierów. jedyne co
        mozecie to niePOpełnić drugi raz błędu.Chociaż jak widzę ,to z
        myśleniem np u pani Zosi jest cieżko bo obwinia niewłaściwego
        sprawcę .Zaczynacie studia w 2003 program jest zmieniony przez PO w
        2008 pytanie co uczelnia moze zrobić jak 4/5 programu zrealizowane
        po staremu.Myślę że PO wprowadzi płatne szkolenia uzupełniające co
        by wam papiery POprawić a zajmą się nimi specjaliści od misiaka czy
        sondażownia dga.POwodzenia i pamietajcie liczy się zarobiona kasa ta
        od was też się przyda.
        • Gość: czapski Re: Pracownik socjalny bez uprawnień po US IP: *.cable.smsnet.pl 10.04.09, 15:36
          Czy ty umiesz czytac PiSuarze? Jaki 2008, jakie PO ?
        • Gość: zosia Re: Pracownik socjalny bez uprawnień po US IP: *.chello.pl 13.04.09, 18:38
          szanowny panie z myśleniem jest u mnie ok ja zaczynałam studia w roku 2004/05 a
          głosowałam na PiS
        • Gość: haerbaciarnia Re: Pracownik socjalny bez uprawnień po US IP: *.chello.pl 13.04.09, 19:04
          u Zosi z myśleniem nigdy nie było źle ona zawsze inicjowała wszystkie akcje
          społeczne i ją obrażasz nawet jej do pięt nie dorastasz ma 4 dzieci z tym dwoje
          niepełnosprawnych zawsze robiła wszystko z myślą o innych i teraz to nie o nią
          chodzi tylko o nas wszystkich którzy studiujemy bez sensu nikt nie chciał zrobić
          sobie zdjęcia bo z cykali wafla a ona jak zwykle za nasze tyłki głowę nadstawia
          bo o nas dba jak na starostę przystało życzę ci takiego myślenia jak ona i chodź
          części serca dla innych tak jak ma ona.
    • Gość: iv Pracownik socjalny bez uprawnień po US IP: *.szczecin.mm.pl 10.04.09, 09:44
      Jezeli chodzi o brak uprawnien do zawodu pracownika socjalnego w opisanym
      przypadku to autor nie jest za bardzo zorientowany w temacie, ktory juz od
      dluzszego czasu jest drazony. Projekt zmieniajacy bubel w Ustawie o Pomocy
      Spolecznej znajduje sie tu www.mps.gov.pl/bip/download/ups_230209.pdf,
      proponuje sie zapoznac. Teraz trzeba tylko czekac az laskawie Ministerstwo ruszy
      cztery litery i wprowadzi zmiany.
      • as9943 Re: Pracownik socjalny bez uprawnień po US 10.04.09, 09:49
        ty mi nic nie pisz żle o rządzie bo mamy wspaniały rząd z
        kompetentnymi fachowcami którzy dobrze pracuja dla dobra ludzi a ci
        odwdzięczają się wysokim POparciem.
    • fajnya58 To dlaczego kierunek ma w nazwie "pracy socjalnej" 10.04.09, 10:17
      To po co ten kierunek w nazwie specjalności ma "pracy
      socjalnej",skoro do niczego studentom sie to nie przyda? W ogole
      tłumaczenie pani dziekan ukazuje tak olewczy stosunek do studentow,
      że szkoda gadać. Wzieli pieniądze i mają gdzieś tych wszystkich
      rozzalonych ludzi. US zarobil, a glupi ludzie wyprowali zsiebie
      flaki, zeby zarobic na tę cudną uczelnie,ktora miala zapewnic
      wyksztalcenie. Tak więc nie potrzebna byla realizacja przedmiotow
      zwiazanych z pracą socjalna, skoro do niczego to nie sie nie przyda -
      no coż,pewnie znow,ktos chciał tylko zarobic....
    • Gość: Zygmunt Pracownik socjalny bez uprawnień po US IP: 212.14.14.* 10.04.09, 10:24
      Zgania się problem na władzę, i ok, ale jeśli ja prowadzę działaloność to bez względu nazmianę polityki robię wszystko by zapewnić mojemu klientowi najleprze warunki. Jeśli ktoś sobie nie radzi to firma padnie, i życzę US. By splajtował a nie oszukiwał ludzi. Jaczuje się oszukany , płaciłem z Spodnie z dwiema nogawkami. NIE POLECĘ już Studiowania na US. "program studiów został w pełni zrealizowany"- skoro zostałw w pełni to dlaeczego nie moe pracować jako pracownik socjhalny ? Ilość godzin był do wypracowania, a godziny zajęć hym wiele innych mamy co za wiele na Pracownika socjalnego mi się nie przyda. No i bez sensu , mamy sporo przedmiotów Z pracy socjalnych co też Dupa bladaz nich. i jedno i drugi na nic.
    • Gość: IZA A pieniądze za przedmioty pracownika Socjalnego ? IP: 212.14.14.* 10.04.09, 10:40
      Skoro było wiadomo o wszystkim - to po jaka cholerę płace pieniądze za przedmioty związane Z pracownikiem socjalnym. Powinni wcześniej zrzygnować z nich.
    • fajnya58 niepotrzebne przedmioty 10.04.09, 11:06
      ...bo nakształciła się cała masa pan i panow dr a teraz trzeba im
      jakoś grafik wypełnić -wciskając studentom niepotrzebne porzedmioty,
      zaktore niestety sami płacą!!!!!!!!!!!!! Ot cała prawda!!!!!!!!!!
      • Gość: as Re: niepotrzebne przedmioty IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.09, 11:15
        czy wy nie widzicie że to wina ministerstwa.To tak jakbym wykonywał
        mebele do kuchni dla klienta i zostałoby mi tylko do poskręcania a
        klient mówi zmieniam ich wysokośc szerokość a właściwie to zrób pan
        tak by pasowały mi do salonu.
        • fajnya58 Re: niepotrzebne przedmioty 10.04.09, 12:14
          Nie ważne czyja to wina. Ja usługę jaką były te studia kupiłam od
          US,wiec nirch teraz ta "renomowana"uczelnia coś z tym zrobi.
          • Gość: as Re: niepotrzebne przedmioty IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.09, 12:42
            a właśnie to jest ważne powinniście sie skontaktować z innymi
            uczelniami czy też nie dostali uprawnień a jezeli sie okaże że
            wszyscy zostali na lodzie to do uderzyć do mnisterstwa zbiorowo.A
            zachowujecie sie jak klient który ma pretensje do listonosza że mu
            przyniósł złą wiadomość.
    • Gość: m Pracownik socjalny bez uprawnień po US IP: *.chello.pl 10.04.09, 13:33
      Nawet jesli ustawa weszla w 2008 to przymiarki do niej i projekty byly o wiele
      wczesniej i US powinien to sledzic i przekazac informacje studentom jaka jest
      sytuacja (chociazby to - i wtedy studenci by uderzyli do ministerstwa). Skoro
      mogli dodac do specjalnosci - "praca socjalna" w 2004 tzn ze wiedzieli juz o
      przygotowaniach do zmiany w ustawie. Wiec mieli duzo czasu by opracowac nowy
      program studiow. To student jest klientem US i to oni powinni o niego zadbac, a
      nie sam student musi teraz walczyc o swoje prawa. Jedyne co potrafia to tylko
      podwyzszac co roku czesne.
      • Gość: as Re: Pracownik socjalny bez uprawnień po US IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.09, 13:51
        a nie uważasz ze jak zaczynasz to jest to obowiazujące a zmiany w
        trakcie studiów nie dotyczą tych którzy zaczeli, taki drobny przepis
        i bałaganu nie ma.
        • Gość: m Re: Pracownik socjalny bez uprawnień po US IP: *.chello.pl 10.04.09, 13:58
          I o to chodzi! Student nie powinien sie tym przejmowac, nie do jego obowiazkow
          nalezy pisac do ministerstwa o poprawki w ustawie. Tylko powienien zalatwic to US.
          • Gość: meteor Re: Pracownik socjalny bez uprawnień po US IP: *.kalisz.mm.pl 11.04.09, 12:24
            Jeśli ktoś nie zapoznaje się przed podjęciem studiów z siatką godzin, profilem
            absolwenta, kwalifikacjami, które uzyska; to nie zbyt to dobrze świadczy jego
            inteligencji. Wiele ludzi przychodzi na studia po papier, spią często na
            zajęciach i dziwią sie pózniej, że nie mogą znalezc pracy.Trzeba czytac
            dokładnie standardy i prawne umocowanie kierunku i dokonwyac właściwego wyboru.
            • dyzurny-malkontent a profesorowie na US są od brania kasy tylko? 11.04.09, 13:17
              Ciekawe, o czym świadczy to, że Rada Wydziału Humanistycznego nie potrafi stworzyć programu studiów, żeby ich sylwetka absolwenta nie była bzdurą na resorach. Toż to podobno profesjonaliści w uczeniu studentów... a nie trzeciorzędna zawodowa szkoła wyższa z prowincji bez utytłanych profesorów...
              • Gość: meteor Re: a profesorowie na US są od brania kasy tylko? IP: *.kalisz.mm.pl 11.04.09, 16:56
                Jeśli ktoś kończy stosunki międzynarodowe, to nie znaczy, iż automatycznie
                będzie pracował w dyplomacji. Zaniedbania jednych, nie zwalniają z myślenia
                innych. Po prostu nie zależnie, czy to jest Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Yale,
                Paryż należy wybierac kierunek studiów z głową, a nie później czynic z siebie
                ofiarę losu.
                • dyzurny-malkontent Re: a profesorowie na US są od brania kasy tylko? 12.04.09, 11:45
                  Niezależnie czy to prowincjonalny Szczecin, czy warszawka, czy Cambridge, od profesury wymaga się myślenia przynajmniej na poziomie magistrów uchwalających i przygotowujących debilne przepisy w Warszawie.
                  Pani Dziekan i cała profesura Wydziału pokazały swoją niekompetencję. To wszystko.
            • qnerrt Re: Pracownik socjalny bez uprawnień po US 11.04.09, 20:44
              jakoś na filologi angielskiej przy ścieżce pedagogicznej wszyscy zapoznaliśmy
              się i z siatką godzin i z uprawnieniami jakie będziemy po tym mieć - uprawnienia
              do nauczania języka angielskiego w szkołach publicznych. I co? I tyłek, bo
              chociaż rozporządzenie o "dwu przedmiotowości" nauczyciela weszło w 2005(czyli
              rok przed podjęciem przez nas ścieżki), to uniwerek myślał (bo podobno im się to
              zdarza), że filologów to nie dotyczy.
              • Gość: prawie filolog Re: Pracownik socjalny bez uprawnień po US IP: *.pr2-nat.espol.com.pl 13.04.09, 12:50
                Ludzie, słuchajcie i czytajcie. Ustawa o zawodzie nauczyciela nic
                nie mówi o obowiązku przygotowania do nauczania 2 przedmiotow. To
                uczelnię obowiazuje kształcenie w zakresie 2 przedmiotów. Jeżeli
                masz język angielski i przygotowanie pedagodziczne - 360 godzin - to
                możesz być nauczycielem języka angielskiego i nikt ci tych uprawnień
                nie zabierze. Może za parę lat dyrektor szkoły, który ciebie
                zatrudni zlecić ci uykonczenie studiów podyplomowych abyć miał
                uprawnienia do nauczania drugiego przedmiotu w szkole. Faktem jest,
                że absolwent, który ma uprawnienia na dwa przedmitoy może łatwiej
                znaleźć pracę. Nie rozumiesz - przeczytaj raz jeszcze, co napisałem.
    • fajnya58 Pracownik socjalny bez uprawnień po US 13.04.09, 10:00
      Proszę nie zganiać winy na studentów,bo 19 letnia osoba podejmująca
      studia, nie musi znać wszystkich rozporządzen i zmian,które co kilka
      miesięcy są wprowadzane. Tak naprawdę, to oszustwo i "
      kradzież". ...ale cały nasz kraj to złodzieje - od sklepu
      spożywczego po rząd - byle oszukać.

      • Gość: meteor Re: Pracownik socjalny bez uprawnień po US IP: *.kalisz.mm.pl 13.04.09, 16:06
        Studenci muszą potrafic myślec i czytac, to jedna z podstawowych znajomości
        wymaganych na każdym kierunku studiów. Wybierasz jakiś kierunek studiów, to
        zapoznaj się z ofertą uczelni, rzeczywistymi perspektywami zawodowymi.
        Powtarzam, wybierasz stosunki międzynarodowe na US,czy gdziekolwiek to nie
        znaczy, że będziesz pracowac w dyplomacji, czy w Brukseli. Tym bardziej, że w
        programie studiów nie ma nauki pięciu języków obcych, obowiązkowych staży w
        polskich placówkach dyplomatycznych, przedstawicielstwach UE, etc. Czy są
        zajęcia z z byłymi urzędnikami unijnymi, renomowanymi dyplomatami? Warto stawaic
        takie pytania, szukac w dziekanacie, czy w instytucie odpowiedzi.To tylko
        przykład. Przed podjęciem studiów trzeba gruntownie zapoznac się z ofertą
        uczelni, żeby nie tracic później czasu i pieniędzy.
        • dyzurny-malkontent a naukowcy nie muszą??? 14.04.09, 09:17
          Meteor, poraz czwarty piszesz te swoje bzdety mające obronić naukowców. Pani Dziekan i cała Rada Wydziału jest zwolniona z myślenia? Prawa nie musi śledzić, skoro czyta książki sprzed 20stu lat?
          Od naukowców podwójnie wymaga się myślenia...
    • Gość: Pablo Pracownik socjalny bez uprawnień po US IP: *.adsl.inetia.pl 14.04.09, 21:47
      Dowiadywać się w dziekanacie tak? Bardzo ciekawe myslenie tylko jest mały
      szkopuł Pani w dziekanacie sama nie wie, a jak ktoś nie wierzy to zapraszam na
      ul. Krakowską. Co do US to słów zdecydowanie brak i szkoda 98,9% to stare
      obleśne, łache na kasę pazery, które interesuje tylko pchanie hajsu w portfel, a
      nie to czy aby właściwie wykonuję swoje funkcje. Ktoś napisał, że to nie jest
      zmartwieniem studenta, żeby drążyć ten temat. Pytam w takim razie czyje to jest
      zmartwienie bo napewno nie US, którego nie stać nawet, żeby przysłać pismo o
      podniesieniu czesnego (a mają czelność odsetek żądać). US zrobi tyle dla nas co
      do tej pory - czyli NIC. Szkoda słów i nerwów. PS. przepraszam za pomylenie
      skrótu nie US ale SYF powinno być. POZDRAWIAM Panią Dziekan:)
    • Gość: Czarna Pracownik socjalny bez uprawnień po US IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.09, 08:27
      To wszystko jest żenujące. Chodzi o zasady, a takich oczekuje się od
      uniwersytetów. Naszym zadaniem jest nauka, natomiast Władz US
      sprostanie wymaganiom Ministerstwa i ułożenie tak programów, aby
      były adekwatne w stosunku do obietnic złożonych nam przed
      rozpoczęciem studiów. Specyfika studiów zaocznych jest taka, że
      będąc studentką jestem jednocześnie klientką i jak już zostało
      wcześniej napisane kupuję nijako usługę. Po pięciu latach okazało
      się, że z dużym defektem...
    • fanaberia-aaa Pracownik socjalny bez uprawnień po US 16.04.09, 15:37
      Z całym szacunkiem, ale władze Uniwersytetu wyznają chyba zasadę lepszy rydz
      niż nic. Szkoda tylko, że w stosunku do wykształcenia swoich studentów!!!
      Ludzie nie po to wybrali studia dwukierunkowe, aby kończąc mieli jeden!!! Co
      z tego, że ktoś może pracować gdzieś indziej, jeśli chce być pracownikiem
      socjalnym?? Przed rozpoczęciem studiów wyraźnie było powiedziane, że po tych
      studiach można być pracownikiem socjalnym, po 5 latach okazuje się to
      kłamstwem.

      Student zaczynając studia zaczyna korzystać z obiecanych usług uczelni. W tym
      przypadku usługa nie została prawidłowo wykonana!!! Za niewłaściwe wykonanie
      usługi otrzymuje się zwrot chociaż części kosztów poniesionych przez klienta
      (studenta). I oby tak było w tym przypadku.
      • fajnya58 Re: Pracownik socjalny bez uprawnień po US 19.04.09, 10:43
        A najlepsze jest to, ze wciąż zdajemy egzaminy z pracy socjalnej. Po
        co? Może dla tego, że jakośtrzeba zagospodarować te zjazdy,ktore
        zostały...
    • switonemsi Pracownik socjalny bez uprawnień po US 20.04.09, 09:44
      Studiuje się dla wiedzy nie dla papierków!
    • Gość: Student Dla Papierak IP: *.dsy.univ.szczecin.pl 20.04.09, 18:45
      Jak mnie wnerwia tak mało ambitna wypowiedź , "studiowanie dla idei a nie dla papierka" Tylko trzeba mieć papierek by pracować. Jak bym chciał się uczyć sam dla siebie to bym nie płacił 20 tyś. Co za tępaki takie wypowiedzi piszą.
      • switonemsi Re: Dla Papierak 25.04.09, 15:38
        Sam jesteś tępak.

        Czytałeś treść studenckiego ślubowania gamoniu?
    • Gość: wiki Pracownik socjalny bez uprawnień po US IP: 82.160.33.* 25.04.09, 14:40
      w 2007 roku ukonczylam wlasnie takie studia na US, w tym tygodniu
      zlozylam oferte pracy jako pracownik socjalny. i dostalam odpowiedz
      ze nie spelniam wymagan formalnych, zaczelam szukac w necie co jest
      nie tak i znalazlam wlasnie ten artykul z gazety, jestem w szoku!!
      tyle kasy, straconego czasu na dojazdy, a teraz co nastepna szkole
      trzeba robic, tylko do telewizji to sie nadaje!!!!!!!!!
      • Gość: ap słupsk Re: Pracownik socjalny bez uprawnień po US IP: *.kwidzyn.mm.pl 06.05.09, 22:30
        to samo sie dzieje w akademii pomorskiej w słupsku :/
        zenada!!!!!!!!!!!
      • Gość: podwójna Re: Pracownik socjalny bez uprawnień po US IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.09, 11:26
        a ja dostałam pracę bez problemu po tym kierunku..trzeba iść
        bezpośrednio do kierowników poszczególnych rejonów pomocy
        społecznej, a nie do kadr,gdzie panie oczami wywracają na kolejne
        podania.wrzucają je do kartonika ,a ty czekasz w nieskończonośc na
        odpowiedz...
      • Gość: Ola Re: Pracownik socjalny bez uprawnień po US IP: *.magma-net.pl 28.10.09, 10:49
        Dokładnie, ta sprawa nadaje się do mediów!! Jestem w identycznej sytuacji,
        skończyłam Uniwersytet Wrocławski - Praca socjalna i służby społeczne. Zaczęłam
        szukać pracy jako pracownik socjalny i też zszokowałam się kiedy okazało się, że
        nie mam uprawnień do wykonywania tego zawodu. Pytam się do czego były mi
        potrzebne te studia? stracone 5 lat i mnóstwo nerwów i pieniędzy??
    • Gość: gosc Pracownik socjalny bez uprawnień po US IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 10.05.09, 10:57
      tak to czytam i jestem w szoku jedno jest pewne NIE MOZECIE TAK TEGO
      ZOSTAWIC ZROBCIE PROTEST IDZCIE Z TYM DO TELEWIZJI NALEZY WAM SIE
      REKOMPENSATA ZA PONIESIONE STRATY a tak na marginesie czy wie ktos
      cos o WSH w gdyni i gdansku? ciekawe czy tam pedagodzy i pracownicy
      socjalni wiedzá co studiujá?
    • Gość: podwójna Pracownik socjalny bez uprawnień po US IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.09, 11:22
      coś mi tu nie pasuje...skończyłam ten sam kierunek na US w 2007 roku
      i pracowałam jako pracownik socjalny.Nikt nie podważał mojego
      dyplomu.Pracowałam zarówno w Szczecinie, jak i w Poznaniu....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka