Dodaj do ulubionych

Do Radcy ./wyłacznie/

IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 01.03.02, 10:06
Drogi Radco!
Na początku witam Ciebie serdecznie.Oczywiście odpowiadam na Twóją propozycje
wyciągnietej dłoni.Za sprawa pewnego smarkacza uzurpujacego sobie prezesure,
nie wchodze już na forum bydgoskie.To co sie wydarzylo nie zasługuje na szerszą
dyskusją.Mogło to byc zalatwione na najblizszym spotkaniu ,ale chyba nie bedzie.
Jest mi z tego powodu bardzo przykro.Mimo ,że w wileu sprawach sie z Toba nie
zgadzałem i nie zgadzam,ściskam Twoja wyciągnietą dłoń z szacunkiem i przyjmuje
Twoja propozycje dalszych /miejmy nadzieje /kontaktów towarzyskich.
Pozdrawiam Ciebie serdecznie z Miasta Pierników.
Krzyżak
Oglądalem Twój kubek w necie .Bardzo mi sie podoba.Moze ten dzisiejszy post
wpłynie jakoś pozytywnie na mnie i odbiorę swój
Obserwuj wątek
    • radca Re: Do Krzyzaka 01.03.02, 14:41
      Drogi Krzyzaku.

      Ja rowniez Ciebie pozdrawiam oraz ciesze sie,ze moge uscisnac DLON POJEDNANIA.
      Kiedys ktos powiedzial,ze "PIERWSZE CO DAJE CZLOWIEK DRUGIEMU CZLOWIEKOWI-JEST
      REKA".Ja rowniez zawsze dopowiadam sobie do tego; oraz DOBRE SLOWO.
      Nie wiem co spowodowalo,ze cos sie Wam zaczelo walic ? Szkoda by bylo,aby tak
      piekna idea NETBIT-u legla w gruzach.Mury moga sie kruszyc,lub pekac.
      Lecz FUNDAMENTY NETBIT-u sa moim zdaniem bardzo silne i mocne.Tutaj byc moze
      architekt tej budowy mial dobry cel i projekt.Lecz w miedzy czasie powstaly
      rozne przerobki i samowole budowlane.Jak wiadomo-moze to nieraz doprowadzic do
      KATASTROFY BUDOWLANEJ.Tak tez chyba zaczelo sie dziac.Drogi Krzyzaku,ja jednak
      na Twoim miejscu przemyslal bym sprawe i dokonal pewnych analiz.Nalezysz do
      grupy BUDOWNICZYCH NETBIT-u i zle by bylo,abys zrezygnowal z tej budowy.Moim
      zdaniem,nadszedl CZAS ODBUDOWY.Dokonania wielu poprawek,nowych projektow.Nie
      jest sztuka innych obciazac lub obwiniac -to potrafi nawet male dziecko.
      SZTUKA jest jednak dokonac RACHUNKU SUMIENIA oraz SPOJRZEC PRAWDZIE W OCZY.
      To, byc moze kazdemu z nas by sie przydalo ?Dobrze byloby,sie dalej sie
      wspaniale rozwijac i realizowac.Marzy mi sie,aby przyciagac nastepnych chetnych
      do wspolpracy-by byla to dzialnosc; na MIARE REGIONU KUJAWSKO-POMORSKIEGO.

      TORUN jest tak blisko -jak blisko jest BYDGOSZCZ :)))

      pozdrawiam oraz dziekuje za PRZYWROCENIE MI WIARY.

      radca

      ps. odbierz KUBEK :)
      Ciekawe co w Twoim KUBKU sie znajdzie ? Moj KUBEK nie jest pusty-on jest
      pelen.
      • radca Re: Do Krzyzaka 01.03.02, 18:08
        Odezwij sie i badz znowu WSROD NAS.

        radca
        • Gość: Krzyżak Re: Do Radcy IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 01.03.02, 20:51
          radca napisał(a):

          > Odezwij sie i badz znowu WSROD NAS.
          >
          > radca

          Witaj!
          Dopiero co przyszedłem z pracy.We srodę uczestnicze w miedzynarodowych targach
          wiec wiesz ,roboty po pachy.
          Wracajac do sprawy.Oczywiscie ,że zależy mi.Pamietam z Krottim nasze potyczki
          słowne.Nie mozna powiedzieć ,żebysmy sie wówczas lubili.Jednak udało nam sie
          doprowadzic do tego spotkania.Mój stosunek do Krotiego sie nie zmienił.Cały czas
          uważam go,podobnie jak Ciebie za podpore duchową Netbitu.
          Jak juz wspomniałem nie będę mół uczestniczyć z uwagi na targi w soptkaniu.Z
          drugiej strony mój status pozostaje delikatnie mówiąc niejasny.
          Mysle,tak,poczekajmy na rozwój wypadków.Niektórzy z nas juz wyszli na
          xxxxxx .Poza tym lubię jasne sytuacje,a nie nocne spotkania u jednego z
          kierownictwa partii w piżamach i obrabianie komus xxxx.Historia już dowiodła ,że
          takie operacje na żywym organizmie kończą sie czasami utratą przytomności lub
          mdłosciami chirurga.
          Kurcze,jakoś mi przez tą rozmowe z Toba wraca optimizm.Chyba rzeczywiscie pójde
          do redakcji po mój kubek.
          I to by było na dzisiaj tyle.
          Pozdrawiam serdecznie.
          +

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka