Gość: krzyżak
IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl
01.03.02, 10:06
Drogi Radco!
Na początku witam Ciebie serdecznie.Oczywiście odpowiadam na Twóją propozycje
wyciągnietej dłoni.Za sprawa pewnego smarkacza uzurpujacego sobie prezesure,
nie wchodze już na forum bydgoskie.To co sie wydarzylo nie zasługuje na szerszą
dyskusją.Mogło to byc zalatwione na najblizszym spotkaniu ,ale chyba nie bedzie.
Jest mi z tego powodu bardzo przykro.Mimo ,że w wileu sprawach sie z Toba nie
zgadzałem i nie zgadzam,ściskam Twoja wyciągnietą dłoń z szacunkiem i przyjmuje
Twoja propozycje dalszych /miejmy nadzieje /kontaktów towarzyskich.
Pozdrawiam Ciebie serdecznie z Miasta Pierników.
Krzyżak
Oglądalem Twój kubek w necie .Bardzo mi sie podoba.Moze ten dzisiejszy post
wpłynie jakoś pozytywnie na mnie i odbiorę swój