Dodaj do ulubionych

Odprawa Alitalia

IP: *.warszawa.vectranet.pl 27.03.13, 20:09
Witam, niedługo lecę do Rzymu z Okęcia. Jeżeli nie odprawie się ze strony internetowej bo nie mam drukarki to pozostaje odprawa przy stanowisku check-in. Odprawa nie jest dodatkowo platna? Czy odprawią mnie od razu i na lot powrotny? Rezerwację mam w dwie strony. Jak to "działa" Proszę o rozwianie moich wątpliwości. kto lata to wie i dla niego te pytania będą banalne ale ja liczę na jego odpowiedź na forum. Dzięki!
Obserwuj wątek
    • Gość: ikar Re: Odprawa Alitalia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.13, 20:27

Czesc,

Odprawic się on-line mozesz na 24 h przed lotem. Możesz tez jednocześnie wybrać miejsce. Nie musisz niczego drukować. Do wyboru jest kilka opcji. Jedna to odebranie karty pokładowej na lotnisku już po internetowym check-in. Karte pokladowa dostaniesz tylko na lot do Rzymu.

Nie można się odprawić na lot powrotny. Możesz to zrobić tylko na 24 h przed powrotem
      on-line albo na lotnisku. W odwrotnie podobny sposób tak jak przy wylocie.

Ciao!
      • Gość: gość Re: Odprawa Alitalia IP: *.warszawa.vectranet.pl 27.03.13, 20:37
        dzięki Ikar za szybka odpowiedź! przy rezerwacji ze strony Alitalii "zaklepałem" jakieś miejsca, to one są moje czy raczej nie? Po odprawie on-line karty mogą mi wydrukować na lotnisku na stanowisku do odprawy i od razu nadać bagaż rejestrowy? A jeszcze co do odprawy to on-line nie muszę się koniecznie odprawiać? Strona do odprawy jest chyba po włosku i może zrobię to na lotnisku...(?) mogę to też zrobić standardowo przy stanowisku? pozdrawiam!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka