Dodaj do ulubionych

BALICE - PARKING - HELP

IP: *.r2-pszow.atupartner.pl 07.12.05, 18:22
WITAM WSZYSTKICH!
czy ktos moze wie o parkingu innym niz lotniskowy w balicah???????
25 grudnia wylatuje na 10 dni.... musze zostawic samochod na parkingu.... a
parkig lotniskowy kosztuje jak dla mnie fortune.....
Bardzo prosze o info jesli tos wie o innym parkigu.... z gory dziekuje i
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: sumire Re: BALICE - PARKING - HELP IP: 213.17.128.* 08.12.05, 14:46
      Jak leciałam w maju, to parking nielotniskowy był tuż za płotem terminalu -
      ceny niestety nie pomnę :)
      • Gość: iwona Re: BALICE - PARKING - HELP IP: *.r2-pszow.atupartner.pl 08.12.05, 20:44
        drogi... pewno tak....?
    • 75iwona Re: BALICE - PARKING - HELP 10.12.05, 19:58
      nikt nie zna... szkoda....
    • 75iwona Re: BALICE - PARKING - HELP 15.12.05, 16:56
      naprawde nikt nie zna innego parkigu...?
      • Gość: Ania Re: BALICE - PARKING - HELP IP: *.aster.pl / *.aster.pl 16.12.05, 12:35
        www.pf.pl/portal/YP2?keyword=Parking&company=&street=&city=Krak%C3%B3w&powiat=&voiv=&telephone=&sir=&cats=7980&gbRegion=0&gbVoivodeship=0&gbCity=0&
        gbDistrict=0&gbRegionCount=0&gbVoivodeshipCount=0&gbCityCount=0&gbDistrictCount=
        0&cplx=1&gl=1&dl=0&sortBy=0&kw=c&catid=7980

        Poszukaj tutaj najbliższego, ja nie znam Krakowa, ale może przynajmniej Ci tym
        pomoge. Pozdrawiam
        • 75iwona Re: BALICE - PARKING - HELP 18.12.05, 13:58
          dzieki
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka