Gość: Amelia
IP: 150.29.15.*
29.01.06, 13:39
Bylabym bardzo wdzieczna gdyby ktos na tym forum wyjasnil mi w jaki sposob sa
naliczane mile w BA. Czy wysokosc zarobionych mil uzalezniona jest wiadomo od
dlugosci trasy ale czy tez od ceny biletu itp. Jak moge sprawdzic czy zostaly
naliczone prawidlowo.